0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün dedim ki ev üstündeyim kızıma doğumda birşey takmadiniz doğum gününde takın bari .kaynanamla ben takarım ama onu bozmak yok.Taki Aybüke evlenecek o zaman üstünde olacak. Ne kadar tuhaf.Aksam kızımın minderi  yüzü küçüldü annem dedi ben alırım .kaynanam oradan elim  olmuyor yapmaya bilmem ne bilmem ne.sonra eşime annem sen küçük yazma seviyorsun diye annem bana yazma yaptim dedi .kaynanam ben ne yazmalar yapiyordum dedi. Kaynım geldi hepsine tatlı getirdi bana getirmedi.

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen yorumlara cevap veren biri değilsin ama yinede yazim

Kaynın seni sevmiyor  belliki oda ayrı eve çıkın istyo. 

Bide  doğumda takmadınız doğum gününde takib diye söylmen  hoş değil zaten bisey hediye etmek isteyen eder
(424 puan) tarafından
Kesinlikle doğru söylüyorsun ben asla istemezdim o şekilde
tarafından
Evet haklısın z
-Reklam-
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Çok takma birşeyde isteme niye istiyorsun ki

0 oy
(219 puan) tarafından
Boşver canım takma sevmeye geldi mi ilgilenmeye geldi mi ilgilenirler benim kaynanamgilde öyle bir çöp almadılar altını malını geçtim allahın zıbın almadılar onların alacağı iki kıyafete düşkün değilim Allaha şükür ama sonuçta diğer torunlarına almış etmiş benim yavrum almayınca insan bekliyor kırılıyor şuan mama veriyorum annemgil o jafat yardım yapıyor bir aylık mamasını biz alıyorsak diğer ayınkini annemgil ama kayınvalidemgilin dediği tek şey aman çocuğu aç koymayın slıvetin mamayı biride köyün ağası derler bunlara Bn boşlayıverdim sende boşlayovet kafana takmana değmez 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla benim kaynanam 3 oğlumada hiç bişey takmadı bırak altını bi çift çorap bile almadı hiçte tenezzül etmem doğrusu
tarafından
Alkışlıyorum seni bende böyle şeylere tenezzül etmem herkes kendisine yakışanı yapar
0 oy
(294 puan) tarafından
Çocuguma bisey takmadınız bari doğum günününde takın diye belirmen ne kadar doğru bilemedim takmak isteyen takar zaten 
0 oy
tarafından
Vallah canım ben olsam kaynanama doğumda takmadınız doğum gününde takın demezdim tenezzül bile etmezdim takarsa torununa takar takmazsada anlarım ne kadar kıymet verip vermediğini herkes kendisine yakışanı yapar kimseye zorla  birşey yaptıramazsın onlar kim ki ben onlara bir hediye için boyun eğicem senin söylemene gerek bile yok babaanne olarak evet takmalı sonuçta torunu ama hiç kendini küçültme 
0 oy
(774 puan) tarafından
Neden yorumlara cevap vermiyorsun bişey sorup cevap istiyorsan seni kaale alan insanları kaale alman lazım 
0 oy
tarafından
Ay ne isterim ne de lafını ederim uğraşamam onla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
22 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Elif.28 (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu

379,519 soru

11,361,236 cevap

34,839 kullanıcı

...