+2 oy
1,258 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ameliyat olmustum parca alip patolojiye gondermislerdi dün sonuc cikmisti almaya gittik ve ve doktor kötü huylu kanser dedi  dünyam başima yıkıldı.. daha premature 3 aylik düzeltilmis 1 aylik oğlum varrrr... bagirsak veya migde kanseri mi o arastirilacak kolonoskopi ve endoskopi yapilacak nolursunuz dualarinizi eksik etmeyinn  

57 Cevaplar

0 oy
(786 puan) tarafından
Rabbim şifa versin cnm çoook geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Rabbim seni evladına bağışlasın inşallah canım 
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insallah böle bı durumda moral çok önemli inşallah iyi olursun
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Moralini yüksek tut canım moral çok etkiliyor, Rabbim yar yardımcın olsun kısa zamanda şifani versin :(
0 oy
tarafından
Allah şifa versin 
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah kuzum yavruna bağışlasın <3

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim dualarım seninle kuzum 
0 oy
tarafından
bende gecmiste kanser atlattim moralinizi yuksek tutun kendinizi korkutmayin rabbim tez zamnda şifasını verir insallah
tarafından
Ne kanseriydi acaba
tarafından
lenfoma idi bnm  16 yasinda iken gecirdim su an her sey cok gelismis bi an once atlatirsiniz insallh
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin. 
0 oy
(122 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım güçlü ol
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin bebeğine bağışlasın çok zor ama bebeğin için moralini yüksek tut güçlü ol
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Allahim sifa versin canim yavruna bagislasin seni 
0 oy
tarafından
Canm rabbim sifa versin insallah insanız başımıza hersey gelebilir canm hep pozitif ol
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah canım kendini yıpratmamaya çalış bu süreçte hep iyi düşün. 
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Rabbim seni evladına bağışlasın inşallah şifa versin 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ah canım benim Rabbim şifa versin inşallah Allahım seni çocuğuna bağışlasın inşallah 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canimm Rabbim sifa versin insallah atlatirsin cok gecmis olsun
0 oy
(894 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım gönlüne genişlik versin. Endişe yerine bol bol dua et çoğunla ilgilen takdir de ne varsa o olur. Allah dilerse hiçbirşey olmaz şifanı verir. Herşey onun elinde
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm canim Allah seni eşine cocuguna ailene bağışlasın inşAllah 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah seni minik yavruna bağışlasın inşallah. Moralini yüksek tut canım bu hastalığın en büyük ilacı moral. Her dua edişimde sanada edeceğim canım benim. Rabbim yardımcın olsun.
tarafından
Amin abla sagol

İlgili bir soru bulunamadı

385,063 soru

11,516,388 cevap

35,177 kullanıcı

...