0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kaç aylıkken edildi iyileşme süreci nasıl geçti 

4 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilgim yok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğim değilde ben edildim :) geç fark edildi anneannem fark etmis çok zorlu geçmiş birde benim sırtımı yakmışlar boydan boya şimdi bin şükür ameliyat izim dışında biseyok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Bu yaz olacak venim kizimda bir bucuk yasina basinca
tarafından
Kalca cikiligi oldugunu ne zaman öğrendiniz acaba
tarafından
Uc bucuk aylikken ogrendik zaten kuvezde kaldi eve getirdigimde anladim hemen oldugunu bi ayagi kisa bi ayagi uzundu ve dizi donmustu uc bucuk aylikken ayagi ice donuk diye goturduk doktor baktigi gibi ileri derece kalca cikigi dedi ameliyat bir bucuk yasinda
tarafından
Gecmis olsn canm
0 oy
tarafından
Valla benim kizim 2 aylik kalca cikikligi var doktor iki bez bagla dedi
(395 puan) tarafından
Baska doktorada girunmenizi oneririm benim kizimda ozmanlar doktor cift bez bagla dedi baska doktora gosterdim sonuclari cocugu hemen getir pavlik bandaji takalim dedi nerdeyse 1 sene takili kaldi cok sukur düzeldi.tabi nekadar aciklik olduguda onemli bizimki cikiga yakindi
(57 puan) tarafından
Biz de 3 aylıkken öğrendik doktor çift bez takın dedi bir ay öyle geçti çift bezle. 4.ayda tekrar başka bir doktora götürdük bandaj taktı iki ay bandajla kalacak 6.aydan sonra ameliyat olacak düzelmezse dedi. Şuan 5.aydayız dün kontrolümüz vardı iyileşme olmamış son bir ay daha bandaj ama sonrasında nasıl olacak hemen mi ameliyat yoksa yaşından sonra mı bilmiyorum
tarafından
Sizin degerler kacti acaba
(57 puan) tarafından
Ultrason değeri 64 çıktı doktor emin olalım bir de Röntgen çekilsin dedi röntgende de sağ kalçasında çıkık olduğunu söyledi
tarafından
Bilidigim kadariyda 64 iyi degerlerde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
5 cevap 77 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (1,990 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
9 cevap 209 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gunesaknc (177 puan) tarafından soruldu

378,021 soru

11,314,517 cevap

34,754 kullanıcı

...