0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kizlar sizde qaynanizla sorunlariniz varmi

12 Cevaplar

0 oy
(2,346 puan) tarafından
Arada olur ama büyük sorun yokk
(2,346 puan) tarafından
Yani büyük atışmamız olmadı ikimizde alttan laf sokariz sonra geri bi şey olmamış gibi devam ederiz seviyoz birbirimizi yani ben öyle düşünüyorum.
(2 puan) tarafından
Mende qaynaam ne istyor bilmirem  mende hamilyem 4 5 haftaliq her sozude  yoldawima demirem men qaynanam menim ailem hec sevmir sanki onlar buna gore deyiler menim qohumlarum gelnde  sifet edermow gibi davranir
(2 puan) tarafından
Yoxx canim benim.qaynanam sozun deyer soram soz soxmlari vardi ama men yende uzune qaytmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu anlık yok
0 oy
tarafından

Hayatımda hıc yok benim ıcın o derece :D

(2 puan) tarafından
En isysin sen yapyorsun canim
tarafından
Ugrasamam ben canım ne evime ne evine boyle rahatım
(2 puan) tarafından
Bende cakwki ayri kala bilsem canim
tarafından
Keske canım kekse
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Evet var yüzlerine bakmıyorum 
(2 puan) tarafından
Iy yapyirsun canim iy olsaydi Olardu gelin dedin seni. Kizin saylir ama bazi kaynlar oyle.deyil sanki gelun bunan kole.olmali ne istyorsa yapmali
(3,739 puan) tarafından
Basım açık diye istemediler beni yuvamı yıkmaya çalıştılar hala uğraşıyorlar bende uzak duruyorum yavrumla bile uğraştılar :(
(2 puan) tarafından
Oyle wey olurmu hic baw aciq oldqun hicin vallah anlya bilmiyorum canim nasil turlu insanlar kaynanlar var Allah yardmcin olsun abla
0 oy
(942 puan) tarafından
İyyy kaynanayi napmali kaynar kazana atmali yandım gelin dedikçe altına odun atmalı.  
(2 puan) tarafından
Hayor canim ewim cox iy biri  kaynanam yilan her sornu boyudur benim hec bir weyim cidmi bir weyin yok ama bu deyirku men sorunlyum sanki ama hec bir prablem yok cox sukur geldyinde iwden nasil karwlarim guler uzle guzel yende yarnmiyorum ailemde yardim.ediyor bazen durumlari olducaq ama kaynanam.olarida beynmiyor
(942 puan) tarafından
İşte kaynana adı üstünde yılan yılan
(2 puan) tarafından
Evet canim iy kaynanlarda vallah bizi bulmuyolar iy kaynanda kotu gelin bulur
(942 puan) tarafından
Valla benim kaynana bana kötü diğer eltime can ciğer kuzu sarması
(2 puan) tarafından
Cunki sen iysun o uzuden sende ona kotu davransan sifat elsen sada iy olur canim hep oyle olur zaten iy gelinlere kotu kaynana bulur
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Kaynanam yok sorun yok 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Evet varrr 4 aydır konuşmuyoruz en son evimin anahtarını istemişti bende kızdım eşime el kızı bırka onu ben annnim bilmem ne diye bir sürü sey yazdı bu mesajlardan sonra aramadım da mesaj da atmadım oğlumu da göstermiyorum zaten yurtdısındayım eşimi bazen arar konusur 
(2 puan) tarafından
En iysni sen yapyorsun canum caw mende  konwmsam ayri kalsam
(1,939 puan) tarafından
Uzaktayım zaten iki ay sonra Türkiye'ye gdieceğim izne evime bakalım gider miyim yanına bilmiyorum
(2 puan) tarafından
Inwallah canim sagselmat gelin uzakta olmaq daha  iyy
0 oy
(673 puan) tarafından
Haber vermeden çatkapi gelir ona bozulurum onun dışında sorunumuz yok cok şükür 
(2 puan) tarafından
Bizmki bunan nerye getsek haper vererim gerek  istyor
(673 puan) tarafından
Yok artık esirimisin onun. Bastan alıştırmayın kizçeler
(2 puan) tarafından
Evet canim.doru diyorsun  ben her wey sorun edcek biru deyilmi her weyi yola veririm bowdarum ama kaynanam yilan her lafi soz eder ewimde bikyor  ewim calwyor ona solyorku sen ne calwyorsyn yetmiyor iki gunu ev gunu onda karwyorki niye yatyorsyn iki gunde caliw  yatma ewimde sinirneniyor
(673 puan) tarafından
Allah sabır versin canım. Kotu kaynanayla uğraşmakta zor
(2 puan) tarafından
Amin canim evet doru diyorsun kendsi ayri kalmak istyir allah dua ediyorum ki Inwallah ayrlir bizden bende rahat ederim
0 oy
(186 puan) tarafından

Olmayan varmı?:blink:

(2 puan) tarafından
Bence yok canim
0 oy
tarafından
Büyük sorunumuz olmadı çok şükür aslında olabilirdi ama br yalan söyliym içime attım eşimde benim yanımda oldu boşver sen annnemkderdi. Buyuzden yüz göz olmadık. Alt üst oturuyoruz. 
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Şükür hic olmadı 
0 oy
(883 puan) tarafından
En son tartistigimizda memleketine postalamistim :) 
(2 puan) tarafından
Iy yapmsin canim kawki bende oyle yaps bilsem
(883 puan) tarafından
Ama benimki iyice azmisri o yüzden kimse bişey diyemedi hâlâ orda :)
(2 puan) tarafından
Benimkide gidicke oyle olyor bizden ayrilmaq istyor Inwallah dua ediyorum kisa zamanda ayrlir bizden bende kafam sakinlewir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 462 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 74 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...