0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Cok heycanlıyım <37. yıllımıza girecez nasil yapsam ne yapsam guzel masa hazirlamak istiyorum fikir verin bana 

6 Cevaplar

0 oy
(1,982 puan) tarafından
Mum ışıklı gül yapraklı masa ortada pasta minik notlar :)
tarafından
Sagol canim fikir icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarında bızım csnım ogalnı uyıttuktsn sonra sık bir masa hasırlıcam kendim de suslenıcem muzık VS boyle yanı hediye aldım 
tarafından
Nice evlilik yildonumkerine o zaman sizede  bende hediyemi aldim masada kararsizim nasil yapsam diye sagol fikrin icin canim
tarafından
Size de ınsallah canım cok sagol ❤️ canım yemek yap mumlar gul yaprakları VS
tarafından
Minibali bana yolla ❤
tarafından
Hıc saglıklı bir karar degıl buketim lohısa seyınden boyle dedın sayıyorum cinnet gecırtır sana da bebenı mıncırır agaga
0 oy
tarafından
Haydari yap nane ile baş harflerinizi yaz kalp yap arasina :)
tarafından
:)))))))) olabilir
0 oy
tarafından

Kırmızı kalpli bir pasta  şık mumlar 

Kuru güller 
Güzel bir makyaj 
Gecenin sonunda güzel bir gecelik:):D 
Sonuçta evlilik yıl dönümü
tarafından
:)))))). Allah seni ☺️
tarafından
Ne kız kötü birşey demedim sonuçta eşlerimizde böyle ister arada onları da şaşırtmalıyız:)
tarafından
Yok kız niye kotu olsun dogru diyorsun Onlar hazir zaten canim yeni aldim :)))))
0 oy
tarafından

Valla ben kocaya kızgınım benden fikir çıkmaz  o yüzden çıksa çıksa vur kafasına derim :P:D

tarafından
Ayy yazik kiz tahmin etmistir supriz hazirliycami dusunsene kafayi kirdigimi adam şok olur ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ne güzel işte hiç unutmaz 7.ci sene kutlamasını :D
0 oy
tarafından
Güzel yemek hazırla ama ağır olmasın daha çok böyle aperatif şeyler olsun bence bir tanede tek kişilik pasta oluyor ya onlardan al masayı biraz süsle 

Duşa gir güzelce kendine koku sür hafif makyaj yap güzel bir gecelik ve üstüne güzel bir kıyafet giy saçlarını da maşa yapabilir ya da düzleştirebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 400 göst.
0 oy
7 cevap 105 göst.
0 oy
13 cevap 545 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gokefram (7,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.

378,182 soru

11,319,066 cevap

34,764 kullanıcı

...