0 oy
235 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

image

Dün akşam da sormuştum ama geç olduğu için gözükmedi

Evlendikten sonra insan değişiklik istiyo biz bayanlar biraz bakım yaptıktan sonra kendine özgüven geliyo sanki :)

Bende değişiklik için bu sene dedim bu pandemi de ark.im kaşlarına lifting yaptırmışti çok güzel duruyo çok beğendim bende düşünüyorum var mı bildiğiniz bı yerler güvenilir 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beylıkdüzündemi oturuyosunuz bende Eylül öztürkün şubesine yaptırmak istiyorum fiyatlar uygun gibi geldi
tarafından
Yakınım Beylikdüzü güzergahına bende düşünüyorum dün sordum ama 2-3 hafta sürebilir dedi yine TLF.da konuşup yaptırmayı düşünüyorum benim için 3-4 ay kalmasi kısa süre benim için
tarafından
Bilemedim valla bende geçen baktım baktım heves ettim tam unutmuştum bu post karşıma çıktı
tarafından
Bende hevesliyim düşünüyorum bakalım nerde yaptırabilirim bilgi almak için açtım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de samsuna gider Gitmez kalıcı fön yaptırcam canım aklıma koydum 
tarafından
İnşaallah gerçekten insan değişiklik istiyo arada bakmak bazen iyi geliyo
tarafından
Kesınlıkle insan kendinde degısıklık istiyor canım
0 oy
tarafından
Güzellik merkezinde mikroplading yaptım çok güzel kaldığın şehirde araştırma yapa bilirsin 
tarafından
Evet çok farklı model ve isimleri var güvenilir bildiğim bir yere gidip danışmak nasıl doğal bir şey durur yüzüne şu Eylül Öztürk şubesine gitmeyi düşünüyorum aslında
tarafından
Evet baktım çok uygun bazı yerler 900 isterken Eylül 600 istemişti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 203 göst.
9 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde selindrn (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
2 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
8 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Talhaninannesi (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 401 göst.

397,188 soru

11,879,664 cevap

35,995 kullanıcı

...