0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar belki beni tanıyan iniz yada hikayemi bileniniz vardır dün babam geldi beni aldı şuan babamlar dayım eşim kaynanam gelirken baya iyidirler çocukla konuşmak için aradılar neyse hiç ses vermiyolar bana orda burnumdan getiriyolardi babam geldi diye sanirim iyi davrandilar ama burda kalacam kafa rahatlığı ne güzel bişey herkes diyo gelip almazsa gitme alsada gitmek istemiyorum ayri yataklardan huzursuz ev halinden çok yorulmustum bı de affedersiniz bişe yerken çekinmeyen sikilmaktan herşeye masraf gözüyle bakiyo kaynanam bide açmış kamerayı diyo çocuğun anlimi kizarmis ne alaka dedim bişeyi yok neyse işte böyle siz ne yapardınız benim durumumda hikayem hep yaziyo eski postlarda

12 Cevaplar

0 oy
(12 puan) tarafından
Tatil için mi gittin yoksa küsüp mü gittin 
(12 puan) tarafından
Benim Annem bana yakın gidince kaynanam da geliyor benimle 4 aylık evliyim kalmak istiyorum izin vermiyorlar
(808 puan) tarafından
Benimde izin vermiyolardi 9aydir gelmiyodum
(12 puan) tarafından
Ama sen uzaksın ben yakın olduğum halde gidemiyorum
(808 puan) tarafından
2saat uzaklik
(12 puan) tarafından
Ee yakın yine tabi benim 10dk ama neymiş babası diyo çok gidilmez laf gelir ee gittiğimde de kaynanam geliyor hiçbisey anlamıyorum ben bi kaç gün kalmak istiyorum bide Anneme aşırı bağlıyım babamı da kaybettik koronadan sürekli aklım Annem de :(
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım anneler bi başka ya:))
(808 puan) tarafından
Vallahi en azından korkum gitti bişe diceklermi heran kavga cikacak korkusu
0 oy
(780 puan) tarafından
Iyi yapmışsın gitmekle biraz kafani dinlersin düşünme onları rahatına bak mutlu olmaya bak 
(808 puan) tarafından
Tesekkur ederim bebeğim biraz garipsedi o alissa rahat olacak
0 oy
(119,002 puan) tarafından
En iyisi valla tadini cikar
(808 puan) tarafından
Bir sorun olmazsa cikaracam
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canm bende 21 inde geldim çok zor ev duzen değişmesi insaallah hayirlisi olur hakkinda dogru gelip almadan gitme bende gelip alirsa gidecem 
(808 puan) tarafından
Bebek için daha zor eve alışamadı agliyo
tarafından
Bnm oglum alıştı teyzelerine ama sabah kalkar kalkmaz  baba diye evin heryerini ariyo evde uyanir uyanmaz babasının yatagina giderdi
(808 puan) tarafından
5aylik kızım babasını aramiyo cunki günde 6dk goruyodu üç sabah üç akşam okadar benle oturmaz yatmaz çocuk iki dj sever gider okadar
tarafından
Bnm 18 aylik canm babasiyla oynardı hep vaktinin çoğunu oglumla gecirirdi benle ilgilenmezdi ama ogluma ilgiliydi sadece oyun tabi
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Baban bir de gelip onlardan izin mi aliyor seni almak icin?Senin kaynananla,esin heralde kendini bi sey zannediyor ama ipleri sen vermissin onlarin eline.Kendini ezdirme hele hele de bi erkege asla istedigin zaman ailenin yanina gidersinsin.Evlenince gitmeyeceksin diye sozlesme imzalamadin sonucta
(808 puan) tarafından
Öyle ama çok zor günler geçirdim bana ilaç gibi geldi
0 oy
tarafından
Canım sana bisiy diyemmi ..eski postlarina baktım.kocan.bir senedir saana.dokunmuyosa yanında.yatmiyosa.baska biri olma ihtimali yüksek..k.bakmada bir.erkek.o.kadar beklemez yani..ortada bir yuva yok..gelip alsada seni aynı düzen olacaksa anlamı yok ayrıl derim.sana.cocugun.kcinde en hayırlısı o olur..kolay kolay kimsenin yuvasını yikmasini istemem. Eğer bir adam iyi bir koca değilse iyi bir babadır..onun için çocuk için dayanılır..iyi baba değildir iyi bir.kocadir..babaligida.zamanla.ogeenir dersin.senin kocan ikiside değil belli
(883 puan) tarafından
1 yıl dokimmamak nedir ya daha iyi babada deilse ne gelmesini beklio yazikya
(808 puan) tarafından
Babam zaten bı gelmedi onlarda iyce usteledi benim ailemin büyük suçu var
0 oy
tarafından
Offf bacım birkaç postuna baktım gerisine bakamadım ya :( sen ne şanssız bir insansın ya kal babanın evinde istediğin kdr hatta WhatsApp durumlarına bakıyorsa her gün mutlu mutlu pozlar verip paylaş çatlar belki
(808 puan) tarafından
Aslında istiyorum ki hiç haber almasın meraktan catlasin
tarafından
Sen de hiç arama sorma o zmn patlasın
(808 puan) tarafından
Öyle yapcam
0 oy
tarafından
Çok şükür yavrum kurtuldun 
(808 puan) tarafından
Oh şükür
0 oy
(344 puan) tarafından
Ya hem evde eziyet ediyolar bide babanın evine gitmeye bırakmıyorlar. Caniler. Yaptıkları psikolojik şiddeti anlatırsın diye mi evden çıkmaya müsade etmiyorlar ahlaksızlar. Bacım ne o kaynananın nede kocanın derdi çekilmez. Zaten kocanın Bi kocalık ettiği yok. Hizmetçi arıyodularaa parasını verip tutsaydılar bitane
(808 puan) tarafından
Dedim umursamiyolarki çocuk var diye zaten
0 oy
tarafından
Onları boşver gitsin sen keyfine rahatına bak
(808 puan) tarafından
Keyfim yerinde şuan babamla kızımı salliyorum
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bu ayrılık umarım size iyi gelir. İnşallah biraz kıymetini anlar. Yada sen bseyleri iyice kafanda oturrtursun ona göre düşünürsün. Rabbim hakkında hayırlısı neyse gönlüne de razı etsin inşallah
(808 puan) tarafından
Evet bende onu istiyodum babamlarda yapabilirmiyim korkusu vardı nasıl olur diye
(2,075 puan) tarafından
İnsan mutsuz da olsa kendi düzenini ariyo ama sonra huzur daha önemli diyo. Sende bakarsin bakalm kafanda ölçüp biçersin
(808 puan) tarafından
Kendi düzenim yok orda kaynanamla yaşıyorum malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 443 göst.
0 oy
16 cevap 496 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 694 göst.
27 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniminnaķ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,711 kullanıcı

...