0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 gün oldu öldük ya Allah aşkına bile yazsın ne zaman gecicek bu aft kızım gözümün önünde eridi bitti doktora götürdüm ilaç aldım karbonat yaptım karanfil yağı sürdüm geçmiyor bir türlü

5 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Dut şurubu kullandınız mı bana ondan başka şey iyi gelmedi alın bir hafta kullanın şükredersiniz 

tarafından
Bugün baktım iyi geliyormus eczaneler kapalı yasak var nöbetçi eczane var mıdır acaba böyle giderse eşimi göndericem mecburen
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Abimin de öyle olmuştu ama o çok vitamin kaybından dolayı idi yani vitamin takviyesi yapıldı diyet bıraktı ve düzeldi şuan gene diyet gibi yapsa (tüp mide ameliyatı cunku) direk aft oluyo vitaminlerini baktı mi doktor 

Çok zor çok acır Allah yardımcısı olsun 
tarafından
Canım benim kızım biberondan korkuyor çok saçma ama korkuyor inek sütü midesini bulandırıyor inan ilk defa böyle bir bebek gördüm çorba yapıyorum 1 2 kaşık alıyor bide yoğurt yiyor çok az karadut şurubu iyi geliyormus onu alicam iglesmezse inşallah ki insallahda iyileşir dua et olur mu canım
(160 puan) tarafından
Canm gecmis olsun ama cocugunun hastaligi nedir anlamadim
tarafından
Ağzında aft çıktı canım böyle iltihap gibi beyaz yara ağzında dış etleri kıpkırmızı hiç bir şey yiyemiyor
(160 puan) tarafından
Karbonat surdun mu cnm
tarafından
Evet canım sürdüm
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim aft kimde cikti anlamadim.ama bende de cok cikar.sadece ve sadece kenacort krem iyi geliyo
tarafından
Kızımda çıktı canım malesef keşke bende çıksaydı:(
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Gecmis olsn aft ne demk
tarafından
Beyaz iltihap gibi yara canım ağızda kızımın dilinde dilinin altında çıkmış dış etleri kıpkırmızı yemek yiyemiyor sürekli acı içinde ağlıyor:'(
(8,581 puan) tarafından
Ahhh yavrum benim kıyamam  :( inşallah geçer yaaa
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun duan için
0 oy
(874 puan) tarafından
Bcue blue dut şurubu aftadur karbonat bunlarla dönüşümlü iyileştikt canım  eğer emziiriyorsan kendini de sürekli temizle 
tarafından
Dut şurubu deniycem canım en son o kaldı denemediğim inşallah o geçirir:((
(874 puan) tarafından
Geçirir canım ama karbonatla eş zamanlı yap yani brn söyle atlattim önce besledim karnını doyurdum sonra karbonatlı su ile agziimi bez yardımıyla temizledim kanasa bile yarası daha sonra ağzına dut şurubu verdim bir çay kasigi  su veya başka bişey verme arkasından ağzında kalsın bir müddet
tarafından
Yemek yiyemiyor canım karbonatlı su yapıp ilacını sürüyorum ama dediğin aklımda inşallah dut şurubunu alınca su vermem sonra yada yemek vermeye çalışmam en az yarım saat insallah
(874 puan) tarafından
Canım yiyemez ama sen ona sıvı bir yiyeceği şırınga ile agizna sıkarak besle sonra bez sayısı azalıyor halsiz düşüyor bağışıklığı vs..

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 204 göst.
0 oy
20 cevap 165 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu