0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Şimdi dizim baslicak sel çal kapimi ;))) azcik saçma ama napayim tek guldugum dizi bazı postlara yazacak okadar şeyim vardı ama başka bahara kalsın ;))) yordum bacılar bugün kısaca herkes kendi açısından haklı naçizane fikrim. Para ile imanin kimde olduğu belli olmaz ;))) kısa ve öz 

4 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
What didin Gülümmmmm
(379 puan) tarafından
Bak şimdi bugün bir çok post açıldı güzellik yarışmasından kısa kiyfetli guzelmi falan diye tabi herkes düşüncesini söyledi falan sonra birisi daha bundan rahatsız olmuş konu açıklık kapalılık muhabbetine döndü bende bı kısmını okudum yazicaktim ama yoruldum ;))) napayim özetle dedim para ile imanın kimde olduğu belli olmaz ;))) napayim
(6,136 puan) tarafından
Muuuuuuuuccccccccuuuuuuuuukkkkkkkkkkkk❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Burası sanal alem burda her şey var yorulma sen
(379 puan) tarafından
Vallah her telden var ;)))
tarafından
Evet ben yazdım canım ve çoğu kişide hak verdi düşünceme, sabah bir kadın elbise resmi attı kadını linç ettiler çok açık vs, kadın kapalı Resim attı linç, herkesin din anlayışı farklı Zevkler ve düşünceler her zaman farklıdır ☺️
tarafından
Kimse Dini Dört Dörtlük uygulamıyor zaten ☺️ bu konuya takılmak zaten saçma oldu
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Milletin günahı sevabı kimi ilgilendiriyo ya artık ne kadar sacmaliyolar
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Neyi anlatmaya çalıştın acaba:D

(379 puan) tarafından
Suanki durum değil canım gün içinde açılan postlar da olaylar olaylar vardı hepsine cevap yazamadım öle içimden geçeni yazdım ;)))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anlamadım canim :)
(379 puan) tarafından
Bugnki postlarla ilgiydu canım ;)))
tarafından
En sonki postu ben açtım ve kapalı bir insanda makyaj yapabilir dedim, hiç yakınının düğünü olup bu kız makyaj yapmayacak mı gibisinden ☺️ düşünceler ve zevkler farklı tabi, açıkta olsa aynı şeyi söylüyorlar kapalı olsalarda, ben kapalı olup makyaj yapan çok ünlü, çok genç kız tanıyorum :)
(379 puan) tarafından
Yanın kisacasi herkes kendinden sorumlu kimsenin kimseye fayda olmadığı gün anlayacağız ;)))
tarafından
Aynen öyle ;)) bakalım kapalı olan makyaj yapamaz düşüncesini savunan mezarın altında ne kadar azap çeker Allah bilir, hiçbirimiz dört dörtlük dini uygulamıyoruz maalesef

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 494 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
14 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hwn (1,105 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...