+4 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (2,755 puan) tarafından
Açılan bir postan yola çıkarak soruyorum bu soruyu kaç kişi sosyal medya hesabı kullanmıyor Instagram Facebook Twitter TikTok vesaire ve neden kullanmıyorsunuz ben hiç birini kullanmıyorum eşim de hiçbirini kullanmıyor ortak bu şekilde bir karar aldık nişanlı iken ben kullanıyordum eşim yine kullanmıyordu sonradan benim de kullanmamı istemedi ben de tamam dedim ben hayatımda bu gibi şeylerin eksikliğini hiçbir zaman hissetmedim neredeyse 4 yıldır hiçbir sosyal medya hesabım yok bence gerek de yok iyice sapıttı lar saçmaladı var zaten kaç kişi var benim gibi buyrun sohbete

49 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bsy sorcm kullanınca ne oluyor ki??? Sapıtan insanları kimse izlemek zorunda değil onların yaptıklarını sen bn başkası da ypmk zorunda değil Instagram kullanıyorum önüme asla sapıtan insan çıkmadı bugüne kdr çünkü takip ettiğim kişi ve kişiler hep olumlu yönden sayfalar ama gel gör ki buradaki açılan bazı postlar sosyal medya eline su bile dökemz çoğu kadın okuyorda istemszce böyle diğer yerler gibi göreyim geçeyim De değil
(48,709 puan) tarafından
cok doğru dedin canim kullaninca ne oluyo yıllardır hepsi var bendede
(1,379 puan) tarafından
Aynn öyle cnm bn yılardır kullanıyorum saçma sapan hiç bir şeyle karşılaşmadm doğru kullanıldığında bnce güzel uygulamalar tiktok Twitter kullanmıyorum zaten kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama diğer uygulamalarda hiç bir sorun yaşamadım
(14,034 puan) tarafından
Boş yapıyorlar ya senelerdir instagram kullanıyorum hiç denk gelmedim nedense
(2,755 puan) tarafından
Kullanınca bir şey oluyor gibi bir iddiam yok zaten n sadece kimler kullanıyor kimler kullanmıyor diye sordum elbetteki herkes özgür ister kullanım ister kullanmayın beni ilgilendirmez ama sosyal medyanın artık ne kadar saçma sapan şeylerle dolduğu da aşıkar İst er takip edin ister etmeyin muhakkak önünüze bir saçmalık çıkıyordur çıkmıyor diye bir İddaa da edemezsiniz maalesef Instagram'da da Facebook'ta da hatta YouTube'da bile keşfet bölümünden ne kadar saçmalık varsa hepsi önümüze dökülür
(14,034 puan) tarafından
Burası da sosyal medya sosyal bir platform
(2,755 puan) tarafından
Yukarıda yazdığımı iyice bir okursanız burayı kastetmedim Facebook Instagram TikTok ve Twitter için konuşuyorum
(48,709 puan) tarafından
13 yıldır face kullanıyorum elbette sapigida oluyp bilmem neside oluyo bunlara ne kadar açıksin onunla alakali instagram kesfette suan bebek video ge resimleri cikiyo neyle ilgilenirsen o geliyo karsina. eve masum olmayan insanlar kullandigi icin cok yuva yikiyo orasi ayri mesele.duzgun kullanirsan biseycik olmaz oyle kötü kaka tü olmaz
tarafından
Yok sen böyle dedin demiyorum zaten kullanınca ne oluyor diyorum bnde bana katılan kişilerde aynı fikirde biz kullanıyoruz ama bizim önümüze öyle kuduruk insanlar çıkınca geçiyoruz Dirk ama çıkmadı öyle nadir yanu bn sapmadim yolumdan şahsen yada eşim kullanıp  kullanmamk ta insan kendi hür iradesi ama eğer insanın niyeti zaten kötülükse inan sosyal medya olmzsa bile karşı komşun Bile ayarınla oynar niyet onemli
(707 puan) tarafından
Burası da sanal alem burda kimin ne kadar doğru yada yanlış olduğunu bilemezsiniz.önyargınızı burası için de kullanmalısınız
(2,755 puan) tarafından
Herkesin kendi tercihi tabi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kac senedir kullanıyorum sapıtana da denk gelmedim valla kullanma sekline baglı canım herkesın
+1 oy
(1,013 puan) tarafından

Ben instagram kullanıyorum. Yıllardır da hiçbir sorun yaşamadım. Sapitmak isteyen her yerde sapıtıyor. WhatsApp durumunda da bu platformda da saçma saçma şeyler paylasanlar oluyor. Ama burda kullanmıyorum diyenlerin çoğunun da eşi izin vermediği için kullanamıyor bence 8-)

tarafından
Kessinlikle bak buna katılıyorum+
(2,755 puan) tarafından
Evet canım muhakkak vardır eşi izin vermediği için kullanmayanlar ama ben kendi adıma bu izin mevzusuna takılmıyorum zaten söylediğim gibi biz nişanlı iken ben kullanıyordum eşim kullanmıyordu sonra da istemediğini söyledi ben de zaten öyle çok fanatik değildim tamam dedim ve eksikliğini hiç hissetmedim yani mevzu benim için izin alma mevzusu değil zaten burada beni bilen bilir öyle her önüme gelen şeyi eşimin ağzından izin alacak mıyım almayacak mıyım diye bekleyerek yapmam
(14,034 puan) tarafından
Son cümle efsane ++++
0 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum sadce whatsap brde esmın favesı baska yok ızın vermıyo
(2,755 puan) tarafından
Bende sadece whatsap kullanıyorum canim
tarafından
Esım ızın verse ınstagram ısterım ama vermıyo
0 oy
tarafından
Ben kullanmyrm sadece vatsap tek kullanıym instgrm facebook twitir tiktok mesengeer bu tarz sosyal medayalsrı hiç kullanmym nefret ediyrm bu uygulamalardan
(2,755 puan) tarafından
Aynı şekilde bende canım çok saçma vakit kaybi
tarafından
Ayn valla insanın huyunu fln deyiştiryr hiç sevmyrm ben o tarz uygulamaları
0 oy
(344 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum sevmiyorum sosyal medyayı 
(2,755 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmıyorum kuzum
0 oy
tarafından
Bende eşim de hiçbirini kullanmıyoruz hatta whatsapp bile kullanmadık bi süre ama ailemle görüntülü konuşmak için yükledik sonra
(2,755 puan) tarafından
Bende sadece WhatsApp kulniyorum canım eşimde aynı sekilde
0 oy
(9,246 puan) tarafından

Çok şukur bende eşim de kullanmıyoruz. Sadece wp kullanıyorum onda da 38kişi var :) bi ara instgram açtm baktm sevmedim sildim

(2,755 puan) tarafından
Aman sevilecek bir şey de yok zaten
0 oy
tarafından
Yok canm kullanmiyorum bende 
(2,755 puan) tarafından
Bende canim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bizde eşimle 10 senedir kullanmıyoruz aynı sizin gibi ortak karar aldık sadece whatsapp var başka birşey yok 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sadece Instagram var. Tıktık miktok zaten pislik yuvası olmuş
(2,755 puan) tarafından
İnsatgram da saçma geliyor bana bir yararı olduğunu dusunmuyorum
(2,479 puan) tarafından
Evet tabiki kişiye kullanım amacına göre değişir.. yemek tarifleri alışveriş falan yapıyorum ben
0 oy
tarafından
Bizde.kullanmayiz sevgiliyken kapattık birdaha açılmadı..
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Sadece whatsapp
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Facebook var ama sadece var ergenlik dönemlerinden kalma bişi paylaşmam öyle arada göz atıp çıkarım 
0 oy
tarafından
Sadece instagram var eşimde de Facebook ve instagram var. Önceden kullanmıyodum daha iyiydi sanki
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Kullanmıyorum
0 oy
tarafından

Ben kullanmıyorum sadece watsap burası 

(2,755 puan) tarafından
En güzeli canim
0 oy
(484 puan) tarafından
Bende kullanmıyorum ve sevmiyorum o yüzden
(2,755 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmıyorum ya
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Tek kullandığım WhatsApp ve burası
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Ben hiç hesap bile açmadım hiçbirini kullanmiyorum. Eşim kullaniyor ama arada onunkini kontrol ediyorm o kadar:)
(2,755 puan) tarafından
Eşinde kullanmasin bence
(1,885 puan) tarafından
Ben sorun etmiyorm öyle bağımlısı değil. Bı ara benden etkilenip kapatsam mi dedi zaten. Ama Suriye de olduğu icin bı nevi iletişim aracı ona sosyal medya. Saygım var. Ama tiktok fln kullansa kafasını kırarım:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 219 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gülşirin (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 724 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
88 cevap 707 göst.