0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bu ara bu durumlara çok can sıkmış durumdayım.

Tiktok yada Facebook hesabım yok. Sadece instagram kullanıyorum. Ama tiktok resmen instagram a girmiş durumda.

Kadınlar ve erkekler ÖZELLİKLE KADINLAR almış başını gidiyor. Mide bulandırıcı olmaya başladı.

8 yıldır eşimle beraber olduğumdan beri sadece dostlarımla paylaştığım fotoğraflarım var. O zamanlardan saklayacağım bir telefonum kalmadı elimde. Silersem tamamı gidecek.

Ama artık kullanmak telefonumda dahi tutmak istemiyorum. Sizler sosyal medya kullanıyor musunuz. Yada ne yapmak lazım ki..?

image

Artık olacak iş değil bunların ki. İnsanı günaha sokacaklar. 

42 Cevaplar

0 oy
(14,004 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Instagram dan soğudum bu durum yüzünden bende çok sıkıldım çok fazla girmiyorum artık 
tarafından
El alışkanlığı açık kaldığı sürece Bi göz atıyorum ama bin pişman oluyorum
(14,004 puan) tarafından
Mide bulandırıcı ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sosyal medya kadar gereksiz bişi yok valla kuzum
tarafından
Artık çoook haklısın. Eskiden böyle düşünmezdim ama mide bulandırıyor artık kuzum ya
tarafından
Ben bir tek esime anlatamıyorum valla canım kapatmıyor
tarafından
Şükür eşim ben tanıdım tanıyalı hiç bir sosyal medya hesabı yok umarım eşin anlar kuzum
tarafından
İnşallah kuzum insallah
0 oy
(3,812 puan) tarafından
ben instagram kullaniyorum , karsima hic bu tur seyler cikmiyor 
tarafından
Hmm anladım
0 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum eşimde kullanmıyo wp var sadece gerek yok bence ya
tarafından
Bende artık gerek olmadığını düşünüyorum ya
0 oy
tarafından
Ahahah kız bu ne böyle kirbaclanmayi bekleyen ***** köpekler gibi
tarafından
Kendilerini insanlıktan çıkarttılar çook ahlaksız ya :(
0 oy
(827 puan) tarafından
Ben kullanmiyorum canm en iyi hic olmaması esimde vardi ben sildirdim hic gerek yok
tarafından
Eskiden böyle düşünmezdim ama artık bende bu şekilde  olması gerektiğini düşüyorum
(827 puan) tarafından
Cok dogru dusunuyosun hic utanma falan kalmamis ben gorunce oylelerini hemen sildim yani kizim var 14 yasinda oda bakmak istiyo ergenlik caginda suanda o yuzden alismasin hic
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Çok şükür ne ben nede eşim tiktok Instagram kullanmıyoruz sadece Facebook kullanıyor eşim yıllardır
tarafından
yeniden gösterildi
Eşim sevgiliyken dahi hiç bir sosyal medya kullanmadı. O konuda sıkıntım yok çok şükür. Yıllar yıllar önce üniversitede binbir rica ile açmıştım. Ama artık durum iğrenç bir hal almaya başladı..
(1,601 puan) tarafından
Huzurumu kacicagina hesaplarım olmasın daha iyi çok kötü şeyler var hele ki tiktokta kardeşimin var ordan biliyorum gerek yok erkekleri de yoldan çıkarır bunlar
0 oy
tarafından
benim de var ama fazla girmiyorum..girsem de karşıma çıkmaz bunlar..canim görünce ilgilenmiyorum de izleme öyle öyle  biter. kesfette benm genelde yemek kıyafet vs olur. 
tarafından
Şikayet dahi ediyorum ama yine çıkıyor kuzum ya
tarafından
bende de son zamanlarda hintliler çıkıyor ne alakaysa. izlemiyorum halbuki ama rahatsız edici değil. valla canım her yerdeler youtube de bile çıkıyorlar kaçış yok anca o lanet tiktok kapatılacak
0 oy
tarafından
bu tur iceriklere bakinca kesfete dusuyor bnde dusmuyor bu tarz olanlar acikcasu
tarafından
Canım benim bu tür içeriklere bakıp niçin şikayet edeyim anlamış değilim. Keşfete hem kendi takip ettiklerin hemde senin takip ettiğin kişilerin ilgilendikleri düşüyor. Ben şimdi onların ne takip ettiğinede bakamam ki. Önüme düşüp duruyor o zaman da şikayet ediyorum daha ne gelir ki elden
0 oy
tarafından
Kız bende kullanıyorum instegram ama böyle şeyler görmüyorum hiç nerden nasıl çıkıyo ki bunlar 
tarafından
Ah bir bilsem önüme düşüp duruyor ya. Komple silesim var
tarafından
Sil kurtul kuzum o zaman
tarafından
Bugün yapıcam onu
0 oy
tarafından
Kendi adıma hesabım yok hiç ama instagramda sahte hesbaım var tariflerim, alısveriş sitelerim vae onun için aktif tutıyorum ama dediğin gibi çok tiksinç hal aldı  daha biraz önce anneme gösterdim evli çift var 2 tane nasıl rahatlık genişlik diyeminsan hiç mi kıskanmaz eşini diye videolar filan iğrençler
tarafından
Çooook mide bulandırıcı kuzum ya. Sen yemek tarifi için bakıyorsun ama yine önüne çıkıyor çok can sıkıcı ya. Yukarıda bir arkadaş da bunları takip edince karşına çıkıyor diyor. Ben manyak mıyım takip edeyim
tarafından
Ya yok keşfette sürekli eşimde sahte kullanıyor bende bile açık açık kızlar çılıyor eşimde görüyor diye sinirleniyorum kapattırcam zaten bi kapttırmıstım sıkılıyorum diye geri açmısto ama yok bunlar aile zihniyetini bozuyor valla. Kocası yanında kadın yarıçıplak dansöz gibi dans ediyor nasıl aile nasıl koca bunlar. Ben arabada oynamaya kalksam kızar yoldaki srabaların içindekileremi baktırcaksın diye
0 oy
tarafından

Ben hiç sosyal medya kullanmıyorum ve gerek de görmüyorum bişeyde kaybetmiyorum bence gereksiz 

tarafından
Anladım...
(1,601 puan) tarafından
Konuyla alakasız olucak ya Rahime ve rahmanin kulu adlı kullanıcıyla karışıyor um hep sizi
tarafından
Ahahaaa Rahime ve rahman yaa oyüzden dir:=)
(1,601 puan) tarafından
Evet hep karistiriyorum sizi☺️
0 oy
(530 puan) tarafından
Sadece facemiz vardı onu da eşim sildi gerek yok böyle sosyal medyaya diyo
tarafından
Haklı artık çoook haklı canım bende öyle düşünüyorum
(530 puan) tarafından
Kadın özgürdür istediğini giyer istediği hayatı yaşar ama çırılçıplak olup tahrik edici videolar paylaşmak bence özgürlük değil ortam çok bozuldu erkekler de bozulmaya niyetliyse çok yuvalar yıkılıyor
0 oy
tarafından
Hic merak edip ne istagram ne tiktok vs açmadım çunku artik fenomen olma ugruna azıttı millet tek girdigim platform burası.nesil çok kotü oldu 
tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bende uuzn zamandır instagram kullanıyorum bu tarz şeyler çıkmıyor, algoritmaya bakmak lazım yani, takip ettiğin kişiler bakıyor ki senin keşfetine düşüyor, ben hep psikolog cocuk gelişimi doktor gibi şeyler takip ettiğim için bu tarz şeyler cıkıyo 
tarafından
Evet ya takip ettiklerimi komple silsem mi acaba :) :)
0 oy
tarafından
Bizde eşimle akşam karar aldık instgramları siliyoruz komple çivisi çıktı iyice bir Facebook kalacak oda sırf oyunlarım için 
tarafından
Bu akşam o kararı bende alıcam sanırım kuzum
tarafından
İnsanın artık midesi almıyor ya edep kalmadı kimsede en iyisi hayatımızdan çıkartmak kaydettiğim tarifler var onları da alıp sileceğim

İnşallah sende silersin canım ve hayatımıza bir daha böyle şeyler girmez
0 oy
tarafından
Whatsapp var sadece hiçbirini kullanmam..6 sene önce facebook 3 sene önce de instagram sildim daha rahatım..whatsapp da okula giden kızım olduğu için var
tarafından
Bugün bende siliyorum. Artık bende rahat olacağım :)
0 oy
tarafından
Gündemi her şekilde takip edebiliyorum zaten. Tiktok yada Instagram gibi hesapların ne yararı var anlayamıyorum ne katıyor insanlara yani... 
0 oy
(15,525 puan) tarafından
Ne eşim ne de ben kullanıyorum en iyisi boşver olmasa da oluyor 
tarafından
Bugün bende siliyorum. Artık bende rahat olacağım :)
0 oy
(118,987 puan) tarafından
iyiki hic bisi kullanmiyoz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 215 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gülşirin (322 puan) tarafından soruldu
+4 oy
49 cevap 635 göst.