0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızım 1 yaşına yeni girdi sürekli bu şekilde 1 1 bucuk saat ayagımda sallamadan uyumaz ninni eşliğinde bana cok gec dalıyo gibi geliyo daha cabuk uyuması için ne yapabilirim kızlar sizin bebiş lere yaptığınız bir yöntem varsa alabilirim ❤️ :d

17 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
11 aylık memede 10 dk da mafiş :D 
(2,589 puan) tarafından
Kızzz benim zilli neden yatmıyo jdjsjsjjs kurban olduğum
(25,224 puan) tarafından
Ne bilem ki :D
(2,589 puan) tarafından
Hahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 dakika sallama yok kendi odasında kendi yatagında canım
tarafından
Ben 3 saat salladıfımı bılırım canım uyku egıtımı verdım ondan boulr kendiliğinden degıl yanı
(2,589 puan) tarafından
Kuzum nasıl ayarladın zahmet olmazsa kısa özet gecsen dalmıyo uykuya sonra stres oluyorum
tarafından
Sabah 7 de en gec 8 de kaldır canim bırıncı uyku 11 de yatır sallama isterse 2 saat dirensin elınle pıs pıs yap sacını oksa ama cok sabırlı Olcan ıkıncı uykuyu duruma gore ayarla ama sakın 4 den sokra Uyutma gece uykusundan calar aksam da en gec 9 da yatır ama yatagında olsun sabırlı ol asla pes etme
(2,589 puan) tarafından
Tamam kuzum aynısını denicem cok saol ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
1 yaşında 8 dedin mi yatağa götürürum. Eme eme sızar. Sen çok geç yatırıyorsun erkene çek biraz
tarafından
Dln senin 3 uyku yapıyor ama. Biz 2 uykuya düşürdük. Öyle olunca gece uyumak istemiyor. Bizimde 20 Mart doğumlu. Sabah 8 de uyanır. 10 gibi yatar. Sonra 3 gibi yatar sonra gece uykusu
(2,589 puan) tarafından
Tamam kuzum benimde öyle öğle yatıyo sonra ikindi daha sonra gece seninde öyle kuzum yanlış mıyım
tarafından
Yok canım senin demene göre gündüz uykusu 3. Ben iki kere yatırıyorum ondan akşama erken uyuyor.m
(2,589 puan) tarafından
Saat kaç ta canım
tarafından
Kız yazdım ya
0 oy
tarafından

Tamamen uykusu geldiği zamanı salliyorum en fazla 5-6 dakikada doluyor sallamakla sallamamak arasi öyle bacaklarım oynatıyorum sadece dalıyor:)

(2,589 puan) tarafından
Saat kaçta yatıyor bebişin kuzumm
tarafından
Gece 2 gibi ya da 2 buçuk gece uykusuna geç yatıyor ya
(2,589 puan) tarafından
Bayaa gecmiş ama kuzum
tarafından
sorma sorma baya ya
0 oy
(3,893 puan) tarafından
9 aylık yarim saatte falan masaj yaparım sallarım ya da memede uyur
(2,589 puan) tarafından
Valla benimki yarın saatte uyusa alıp başıma koyucam maşallah kuzucumm
(3,893 puan) tarafından
Uyku saatleri nasıl canım gündüz, gece kaçta uyutmaya başlıyosun
(2,589 puan) tarafından
Kuzum sabah 8 9 arası kalkar sonra 12 de yatar saat 14 te kalkar sonra 17 de yatar 19 gibi kalkar 22 de yatar ama hepsinde 1 er saat sakladığını düşün öyle uyuyor
(3,893 puan) tarafından
5 de uyuyorsa tam saat 6 da severek uyandır canım bebisi :)cunku ikindi uykusunu aldığı için gece uykusu ötelenir, gece uykusuna da en geç 9.30 uyumuş olması gerekiyor yani zor uyutuyosa 8 de uyutmaya başla sen, diğer uykuları güzel
(2,589 puan) tarafından
Tamam kuzummm cok teşekkür ederim ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(48,702 puan) tarafından
hatim ediyodum o aylarda bir ay olacak hemen hemen çabuk daliyo uykuya oda gündüz uyumuyp yoruluyor heralde. oncesinde cileden cikiyodum resmen 
(2,589 puan) tarafından
Ohh kuzum darısı başıma inşallah yaa
(48,702 puan) tarafından
inşallah canim cok cektim uykudan ben
0 oy
tarafından

18 aylık devam sütünü içip kendi kendine uyur 3 çocuğum var hiç birini sallamadım kucağımda ben 6 aylık da mamasını içer uyur 6 yaşına girecek olanı sayma o geç uyuyo saat 10 dedimi küçükler uykuda 

(2,589 puan) tarafından
Maşallah kuzum iyi yapmıssın valla helal olsun sana
tarafından
Napim canım başa Çıkılmaz yoksa
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim kizim 11 aylik. ayagunda uyuturum 15 dakika sallarim hemen uyur zorlanmaz.   mesela sabahlari erken kaldiridim. saatimi kurarim  8 de  kaldiririm.  oyle alistdi erken kalkib erken uyumaya iste.    o yuzden erken kaldigi icin geceler cabuk uyuyor  zaten.
(2,589 puan) tarafından
Kuzum benim kız da 8 9 arası kalkar senin bebişe maşallah
(1,161 puan) tarafından
canim ben kizimi gunduzde uykuya yatirdiim gynde 2 defe 1 saatlik sekerleme yapar. dogdugundan beri uykucu ben  esimde oyle  dokunmaslar   her gun uyuruz bize cekmis qaliba. belki dis  ciksriyor  neyse huzurlugu ola bilir. benim kiz  o zamanalr asla uyumaz  anca ayakda sabaha kadar sallarin o zamanalr.
(2,589 puan) tarafından
Maşallah kuzum inşallah böyle devam eder hep ❤️❤️❤️
(1,161 puan) tarafından
insAllah seninde kizin tez vajitde guzel ruyalarla hemencik uyur annesuni hic yornaz
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Oğlumda 1 hafta sonra yaşına girecek ben de sen gibi ayağımda salliyordum 1 bucuk saat falan artık illallah etmiştim önce beşiği sabitledim sonra aldım kucağıma emzirdim sonra poposuna vura vura pışpışladim 1 haftadır sallamayi bıraktım kucağım da 15 dakika da dalıyor kararlı ol inan hemen alışıyor uykusu olan çocuk her şekilde uyuyormus ben bunu öğrendim çocuğum o kadar huysuz ki asla alışmaz diyordum yaptım oldu Allahima bin şükür maşallah 
(2,589 puan) tarafından
Ohhh maşallah kuzum inşallah böyle devam eder darısı başıma ❤️❤️❤️
(14,033 puan) tarafından
Bu sekilde bi dene canım pes etme en fazla 2 gün zorlanirsin gram ses yokken uyumayan oğlum şuan tv karşısında uyuyor maşallah
(2,589 puan) tarafından
Maşallah kuzum denicem yarın z❤️
0 oy
(388 puan) tarafından
1 yaşta bence sallamayı bırakmalısın öyle daha kolay dalıyorlar uykuya 8 aylıkken bıraktım beşikte sallamayı sende bence öyle yap canım

Tatile çıkmıştık orda zaten düzeni bozulacaktı evde beşiği hamak beşikti ayakta sallamayla uyumuyordu tatilde bir iki ayakta denedim uyumadı sonra yanıma aldım uzandım bende yanına o şekilde piş piş yapa yapa uyudu şuan 2 yaşında beşiğine yatırırım yine ninni söyler uyuturum sende bence ilk sallamayla başla senin kokunla daha rahat dalabilir uykuya uyuduktan sonra beşiğe koy baktın beşikte kalkıyor yanına kendi kokunu koy t shört gibi giydiğin o şekilde faydasını görürsün belki

Birde dua açıyordum çok canım hayla açarım nebe süresi olsun nazar duaları olsun bebekler için öylede çabuk dalıyorlar 
(2,589 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim❤️❤️❤️❤️ denicem cok haklısın sallamayı kesmem lazım sabah bazen kalkıyorum bacaklarım öyle sızlıyor öyle sızlıyor anlatamam
(388 puan) tarafından
Doğrudur canım görümcem öyleydi benimde
0 oy
(3,055 puan) tarafından
9 aylık 10 15 dakika da dalar eğer ki çok uykusu varsa yoksa yarın saat 40 dkkayi buluyor şuan oldu gibi bugün uyumadı normalde bu saatte 10. Rüyayı görmesi lazımdı ama
(2,589 puan) tarafından
Ahhh bu bebiş ler
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ayyy sallamak geciktiriyo uyumasını  bence yavaş yavaş  birakin biz şuan 8 aya girdik 4 ayda biraktim sallamayi insanin bacaklar kopuyo
(2,589 puan) tarafından
Yarın bırakıcam canım inşallah
0 oy
(307 puan) tarafından

En fazla 15 dk. En az 3 dk :D bırakırım beşiğe uyuyunca çıkarım odadan. 6 gün sonra 12 aylık olacak. 

(2,589 puan) tarafından
Maşallah canım devamı da hep öyle olsun ❤️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yatıyorum yatağına şarkı söylüyorum uyur söylemesem de pis pis diyorum uyuya kalıyor 10 da kendi 
(2,589 puan) tarafından
Cok şükür kuzum darısı başıma
(4,061 puan) tarafından
Ay inş canım benim ya rahat edesin tüm annisler ☺️
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Ben nazar etmeyeyim de canım şöyle diyeyim sana uyanıklık süresi ve rutin oluştur benim kız uyanınca en çok 3.5 saat durabiliyor uyanık
(2,589 puan) tarafından
Maşallah canım, ❤️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yeni 1 yaşına girdi sallamaya hiç alistirmadim ışığı kapatınca yatması gerektiginj biliyor ışığı kapatıyorum yatağa yatırıyorum 10 dk donuyor dönüyor uyuyor bu gece için gündüz uykusu iyice geliyor kucağına alıyorum üç  beş dk da dalıyor 
(2,589 puan) tarafından
Ahhh keşke bizimde öyle yatsa bugün daha da huysuz hala sallıyorum maşallah bu arada kuzu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
7 cevap 89 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,523 cevap

34,887 kullanıcı

...