+11 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (10,207 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Günaydın çiçeğimler. Postların altına bakıyorum sabahtır inanın cevap yazasım gelmıyor. Normal hayatta birine kullanamayacağımız kelimeleri basit sebepler yüzünden burada kullanıyoruz. Ben yapıyor muyum bilmiyorum ama sanırım sanal diye biraz kantarın topuzu kaçıyor. Bu insanları belki görmüyor tanımıyoruz ama haksa bu da hak iletişime geçiyoruz sonuçta ve kulun sohbet ettiği insan ile bile hakkı vardır. Kendim de dahil keşke az dikkat etsek. Bir de böyle şeyler görünce ben açıkçası bir şeylere destek olmak fikir beyan etmek istemiyorum bilmiyorum böyle hisseden var mı ama. Dünya minnoş kalpler için bir cehennem :')

Severim sizi. Hadi pazar temizliğine :) 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Günaydın nagişim Kızz zaten buranın özelliği bu dedikodu kazanı olması :D

(10,207 puan) tarafından
İşte dediğim bu canım. Günlük hayatı burada olduğu gibi yaşasak çevremizde insan kalmaz
tarafından
Çalışmaya devammı kızz
(10,207 puan) tarafından
He canım ya hala yüz yüze eğitim devam online kararı almadı urfa
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım arkadaşım ❤️
(10,207 puan) tarafından
Amin canım benim hepimize senin de evde işin çok zor ❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,446 puan) tarafından
Güzel bi post :))
+1 oy
(70 puan) tarafından
Katılıyorum sana
0 oy
(379 puan) tarafından
Ben daha okuyamadım cogunu ama bazen evet katılıyorum ama bazende öle sorular geliyor ki ne diyeceğini şaşırıyorum güzel düşünceni paylaştığın için sağol sanada hayırlı pazarlar olsun 
(10,207 puan) tarafından
Bazen denk geliyor canım göz gezdirirken bana da. Hayırlı pazarlar canım
0 oy
(119,086 puan) tarafından
gunaydin nagis ☺
(10,207 puan) tarafından
Günaydın sevdoş :)
0 oy
tarafından
Ben çok ters şeyler yazmam ama bazıları hakediyo o üslubu. Dalga geçer gibi soru soruyorlar. Görmezden geliyorum ama insan sinir oluyo yine de
(10,207 puan) tarafından
Canım ters veya sert konuşmak değil kastım ben de terslerim bazen ama hakaret olunca dur diyor insan. Burada eşi s...l..k tarzı kelimeler kullanan arkadaşın eşine saydırıp ardından bir başkasına zekası ile ilgili laf edince aynı şeyi yapmış oluyoruz
tarafından
Onlar için demiyorum ben bu saçma sapan, kendilerinin de cevabını bildiği, sırf sormak için soranlar için diyorum. Yoksa kimin ne yazdığına pek bakmam
0 oy
(27,336 puan) tarafından
Haklısın tabi ama bazen. Bazı insanlar hak ediyor o lafları heleki kendini çok begenmisler
(10,207 puan) tarafından
Kuzucum la havle deyip çekilsek keşke çünkü ona ettiğim ağır söz bana Allah katında sorulacak mı sorulacak
0 oy
(477 puan) tarafından
Merhaba,

Valla aynen bazen hepimiz yapıyoruz. Ben de bakıyorum yazmak istemiyorum. Haklı davasında bazı arkadaşlar ama tartışma boyutundalar. 

Yanlış üslup doğru sözün celladıdır.
(10,207 puan) tarafından
Çok doğru canım. Tartarak konuşmak lazım. Akıl dilin terazisi olmalı
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bazıları hak ediyor burunları bir karış havada oluyo
(10,207 puan) tarafından
Hakareti kimse hak etmez be balım. Baktın anlamıyor tamam sensin der çekilirsin ona ettiğin hakaretin inan karşıya değil zararı kendi hanene eksi yazdırıyor ama. Ben niye başka bir kulun kusurunu kendime günah edeyim
0 oy
tarafından

Herkes kendi kalitesini ortaya koyar boşversene onların öyle demeleri ile öyle olmuyorlar ya:)

(10,207 puan) tarafından
Bana denılmedi kuzum ben dedirtmem de açıkçası üslupsuza prim vermem ama başkasına yapılan da bana tuhaf gelıyor açıkçası savunma isteği doğuyor bende
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla bazilari var linc edilmeyi hakediolar boyle nir beynsizlik olamaz diorum bilerek yapiolar hatta
(10,207 puan) tarafından
Kuzu kimi bilinçli yapıyor doğru ama yine dr fikri yüzünden ya da o alaya alıyor kendince diye insan kendi kalitesini bozmamalı
0 oy
(15,597 puan) tarafından
Biz de buna klavye artistligi denir yazmak ile söylemek arasında ki üslup farkı malesef ki 
(10,207 puan) tarafından
Bir de yazarken tonsuz oluyoruz sert de gelebiliyor karşıdakine normal cümleler kaldı ki  hakaret... Keşke sanal dünyadakilerin gerçekte de insanlar olduğunu kapı komşumuza nasıl davranıyorsak ona da öyle davranmamız gerektiğini bilsek.
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın. Dün başıma geldi eleştiri yaptım diye hakaret etti özelden de postundan da en son şikayet etmek zorunda kaldım admine
(10,207 puan) tarafından
Özelden hakaret etmek de... Tartışma açık açık yapılıyorsa özele de geçmemeli burada doğru olanı yapmışsın canım
(1,794 puan) tarafından
Çocuktur dedim ama işte uzattikca uzatti
(10,207 puan) tarafından
Hırsını alamamıştır :) insan haksız olduğunu tartışma esnasında fark edince iyice çirkinleşir haklı imişsin demek ki :))
0 oy
(848 puan) tarafından
Bazı insanları da terslemek gerekiyor ama sırf kendisinden farklı bisey dendi diye sen sus ortalik karıstırma diyen bile cıkıyor gelde Tersleme işte. Ama hakaret farklı tabiki.
(10,207 puan) tarafından
Terslemek değil canım kastettiğim bazen zekasına bazen namusuna gidecek laflar edıyoruz belki ben de bazen ayarı kaçırıyorum bilmiyorum ama görünce diyorum acaba arkadaşı olsa yüz yüze olsa der mi ya da der miyim...size üzene gül verin de demiyorum tabi ama hakkımızı bence kibarca da savunabiliriz
(848 puan) tarafından
Bendede bazen ayar kaçıyor ama yapacak bisey yok elimizden geldigince Dikkat ediyoruz
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Haklısın Cağnimm günaydın o zaman

☺️
(10,207 puan) tarafından
Ah guzuuummm günaydın sana da ❤️ olmuş saat kaç yalnız anca cevap yazıom

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 785 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Efe&Ege♡Fatoş (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 310 göst.
0 oy
7 cevap 660 göst.
9 Ekim 2018 Diğer kategorisinde İlk annelik (44 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...