0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Sabah uykudan uyanmadan bir kaç saniye once sol ayagimda gevşeme kasilma oluyor ovuyorum sonra geciyor cok aciyor ama ayagimi kipirdada bilmirem kac defe oldu qizlar gebeliyimin 29 cu haftasindayim sizde gebelikde boyle şeyler oldumu

5 Cevaplar

0 oy
(516 puan) tarafından
Evet canim,hatta acidan bagirarark uyaniyorum esim hemen kalkip masaj yapıyordu, doktoruna soyle sana magnezyum yazar,onu kullan biraz rahatlarsın 
(86 puan) tarafından
Maqnezyum icmişem gebeliyin ilk ayinda.Amma sonra yazmiyib hec mene
(516 puan) tarafından
Sen söyle tekrar bacaklarının kasildigini,olmadı you tube da hamileler için egzersizler var bacak kramplari icin onlaru yap,iyi gelir inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Olur canım cok normal magnezyun takviyesi al iyi geliyor bunu maden suyunda bulabilirsin bol minaralli magnezyumu yüksek olan bi maden suyu cok iyi gekiyor 

Benimde cok oluyordu hatta bacak kramplari olurdu gerilme hareketiyle bacak baldırında maden suyu icinde rahatlardm 
(86 puan) tarafından
Menim turkcem cok iyi deyilki madem suyu nedirki
(1,054 puan) tarafından
Soda diyim hani yeşil şişe olur ya ondan türkiyedemi yasiylsun azaybaycandami canim
(86 puan) tarafından
Azerbaycanda yaşiyiram.Soda suyu bizdeki qazli sudu yeginki.Sarikiz suyu var burda satirlar odurmu acaba soda suyu
(1,054 puan) tarafından
Evet siz oyle diyorsunuz galiba ondan aynen içersin iyi gelir ama meyveli falan olmasn onlarda magnezyum fazla olmuyir sade olanadan icersin canm
(86 puan) tarafından
Tamam cox sagolun Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Kramp sanırım mineral eksikliğinden oluyor uyumadan 1 tane soda iç
(86 puan) tarafından
Tamam cox sagol icerem
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Magmezyum kullanman lazım birde sade soda iç birde ben duştan sonra bacağıma soğuk su tutuyordum oda etkili oluyor 
0 oy
tarafından
Doktoruna danış magnezyum tavsiye etsin veya devletin karşıladığı bir marka yazsın hamileliğimin çoğunda kullandım anca o zaman kasılmıyordum birde magnezyum lu soda ve muz tavsiye ederim 
(86 puan) tarafından
Muz cox sevirem cox yeyirem zaten.Doktorum bir kere yazdi icdim gebeliyin ilk ayinda
Ona danisim yene icmem lazim.Bebeye zarari olurmu acaba maqnezum eksiyliyinin(((
tarafından
Tabi doktora danışmadan kullanmayın siz benim kullandığım diasporaldı adı devlet karşılamıyor dışarıdan alınıyor ücretle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneyimbend (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gamzemaden (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.