0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar inşallah okadar kolay olur gerçek hayatta da teyzem ve gorumcesi yaptırıyor bana doğumu ama hiç ağrım yok hemen doğdu göbek bağını felan gördüm yumuk yumuk gözleri vardı kızımı gördüm ayy nasıl mutluyum sonra kucağıma getirdiler gül kokuyordu nasıl güzeldi kokusu hala burnumda ayyy çok mutluyum hepinize tek tek sarilasim opesim var❤️

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben ruyamda surekli agrisiz sancisiz dogum yaptigimi goruyodm kime anlatsam dogum yap da gor agriyi sanciyi boyle bi agri yok vs dediler ama suni sanci almama ragmen cok guzel dogumum oldu dogum basladi dediklerinde 10 dk da oglumu kucagima aldim hersey ruya gibiydi Rabb'im hic zorlamadi beni insallah senin dogumun da cok guzel olur<3

tarafından
Aminnnnnn❤️❤️ Allah razı olsun kuzum
(11,507 puan) tarafından
Bende hep ağrısız sancısız doğurup duruyorum inşallah benimki de senin gibi olur ;)
tarafından
Allah herkese benimki gibi dogum nasip etsin hic de yatmadim cabuk toparlandm cok sukur :)
tarafından
Maşallah de kizzzz :)
tarafından
Masallah masallah 1 ay oldu zaten o yuzden rahat soyledim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabah eşi doğum yapan vardı normal hmde ne diyorsun
tarafından
Ahahahhahah :D okudum onu ama nasıl güzel bir rüya :D
0 oy
tarafından

Allahım keşke bende güzel rüyalar görsem bütün gece kötü rüyalar gördüm doğm yaklaştı ya çok stresteyim :'(

tarafından
Kız benim daha 23 de 24 girecez ben bile aşırı stres altindayim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde dogumum yaklaştı zaten yeterince stresliyim 4bycuk yaşındaki kızım nerden gördüyse bilmiyorum anne bebek doğarken ölmeyeceksin dimi dedi iyice strese girdim . Korkum bana yetiyordu. 
tarafından
Ayyy kız korkma Allah kolaylık saglar
(6,047 puan) tarafından
Amin inşallah ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.