0 oy
732 göst.
Aile kategorisinde (524 puan) tarafından
Ben cok agliyirum ya aglayip ailemi uzmek istemiyorum ama yasadigim yerde hic kimsem yok cok yalnizim

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende ilk evlendigimde cok aglamistim alistim artik
(524 puan) tarafından
Ben kizim olunca daha cok aglamaya basladim onu ozlicekleri icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk bir sene ağladım şimdi alıştım gibi azaldı  kocamın yanından giderken ağlıyorum annemlerde gelirken yine ağlıyorum 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayni bnn 11 yil oldu hala ayrikirken ağlarım 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bende aynısını yaşadım tam 3 buçuk sene. 8 saat uzaklık vardı 10 ayda bir gördüğüm oldu. Her seferinde ağlardım açıkçası. En son kabullenmeye başlamıştım durumu. Ağlayacağım ama sonra sonra geçecek der kendimi kasmazdım. Ağlamakta bir duygu ve ona da ihtiyaç var. Ben ağlayınca rahatlardım. 
0 oy
(426 puan) tarafından
Aralık`tan bu tarafa memleketime gidemiyorum. Sağolsun ailem geliyor. Gidecekleri zaman çok zor oluyor boğazım düğümleniyor resmen. Onlara belli etmek istemiyorum ama gittiklerinde salya sümük ağlıyorum:) hala da alışamadım 7 aylık evliyim :) 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Üniversite okuduğum şehire geldiğim için sıkıntı olmadı
0 oy
(119,463 puan) tarafından
giderken iyide donusu cok koyuyo bee ben eve bi geldim bombos kuzey merduvenlere bakip deddeee diyo kimse yok oturup agladim cok zor alisamiycaz ki
(524 puan) tarafından
Ya iste tam olarak benim yasadigim duyguyu anlatmissin kendimi gectim cocuklar o kalabaligi ananeyi dedeyi cok aricaklar ben en cok ona uzuluyorum kizimi yalnizliga mecbur birakiyorum resmen
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Valla bnde donerken uzuluyorum 5 aydir gormedim virus yuzunden asi olmalarini bekliyorum
(524 puan) tarafından
Donmek cok zor oluyo cok
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Valla ben hep gurbette olduğummiçin sorun olmuyor ailemden ayrı olma artık kendi evimi özlüyorum aileme gitsemde  benimde kimsem yok 
0 oy
tarafından
Ben yatili kuran kurslarinda buyudum 3 yıl  ayriydim yani ailemden o yuzden sanirim cok koymadi evlenip gurbete gelin gelmek 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bir benim galiba ağlamayan :) eşimle beraber gurbetteyiz
0 oy
(1,013 puan) tarafından
19 yaşımda evden çıktım okul için sonra da evlendim. 10 yıldır ayriyim ama eşimi bırakıp aileme giderken ayrı ağlıyorum ailemin yanından evime donerken ayrı ağlıyorum. Özlem zor.insan yanında yakınlarını istiyor. Hastalıkta ya da özel günlerde... Şimdi doğumum yaklasiyor gelip gelemeyecekleri bile net değil tabi insan çok üzülüyor ama Yine de Allah başka dert vermesin. Sağlıkları iyi olsun da başka bir şey istemem 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben yeni geldim 4 yıllık evliyim annemlere beş dakika uzakta oturuyordum hergüm arabayla giderdim 7 aydır yurrdısındayım hiçbir tanıdığım akrabam yok sadece eşim ben oğlum ve kedimiz var sıkılıyorum ama yapacak bişey yok her sey oğlumun geleceği için
0 oy
(1,264 puan) tarafından
6 yıllık evliyim aramızda 3 saat yol var ben bile her seferinde ağlarım 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ah bacimmmm suan psikolojikmen takiyorum gidemedin 1 sene oldu istanbula annem le babami 2 ay once cok sukur gordum ama cok zor oluyo ayrilmasi ablam abimleri goremedimm
0 oy
(210 puan) tarafından
Universiteyi sehir disinda okudum, mezun olunca baska bir sehre atandim, evlendim yine baska bir sehirde yasiyorum alistim artik 20 yil olmus evden cikali
0 oy
(826 puan) tarafından
Valla zaten 3 yıl başka şehirde çalıştım evlendim aynınyere değişen olmadı çalışırken alıştım sanırım iş temposuyla 
(524 puan) tarafından
Bende 4 yil universite okudugum yere evlendim ama asil simdi cok aglamaya basladim kizim olunca
(826 puan) tarafından
Bebişin kaç aylık bilmiyorum canım ama 6 aylık olana kadar bende ağladım öyle tek başına bakınca bu alıyor insan
0 oy
(912 puan) tarafından
Aglamamaya çalışıyorum çünkü annem cok üzülüyor. Bende üzülüyorum ama en azindan sagliklari yerinde gorusebiliyoruzda telefonda falan buna sukrediyorum.
0 oy
(352 puan) tarafından
7 ay ayrı kaldım alışamadım alışamazsında olmayınca olmuyor işte bende çok şükür ailemin yanına geldim buraya taşındık şuan 3 günde bir annemlere gidiyorum böylesi çok daha iyi gurbette kalan herkese Allah nasip etsin bana çok ağır geldi üstelik eşimle severek evlendim benim küçük kardeşlerimde vardı onlardan uzak kaldım hep yapamadım yani ve evlendim yerde bi allahın kulunu tanımıyor etmiyordum 
0 oy
(620 puan) tarafından

Eşim memur biz de ayrıyız ama memnunuzbu durumdan. 13saatlik mesafe var memleketle aramızda. İki üç aydabir gidiyoruz zaten görüntülü ariyoruz herzamn. Eşler birbirine daha bağlı olur böyle. İlerde memlekete gitmek istiyorum ama hayırlısı:angel:

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 293 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,338 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Kizannesi (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 603 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,424 cevap