0 oy
548 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (87 puan) tarafından
Tatilinizi nasıl plânladınız kızlar 4 gece 2 kişilik tatil 5 binden aşağı yok

23 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Ne tatili ya Allahım şu insanlara akıl fikir ver virüs bitmiş gibi rahatça yaşıyorlar yarabbim ya
(202 puan) tarafından
Artı veremiyorum bari burdan artilim çok artı +++++++
-Reklam-
+6 oy
tarafından

Şu tatile gitmem diye ileri geri konuşanlara sinir oluyorum. Herkes bu kadar önlem alıyorsa neden bitmiyor.  Eminim su dikkat ediyorum diyenler hiç dikkat etmiyor.  Evet cnm.bu sene çok pahalı. Günü birlik ev olarak bak nasip olursa ben öyle yapmak istiyorum. Godermiyim bilmiyorum ama gidersem öyle yapıcam

(16,043 puan) tarafından
Bayılıyorum yorumlarına ya ++
Bir önceki su kaynatma postunda da bir artı verdim. Insanlar sadece kendi penceresinden bakıyorlar olaylara. Hiç geniş açılı bakmıyorlar.
tarafından
Teşekkür ederim cnm bizim tek suçumuz. At gözlükleri ile etrafa bakmamız cnm bayan çocuğum diyor ama o bayanın da belki çocuğu var ve ordan ekmek kazanıyor.  Çocuklarına.
(16,043 puan) tarafından
Aynen canım haklisin. Sadece kendimizi düşünür olduk
(87 puan) tarafından
Saol canım kaleye almıyorum zaten 3 5 akli başında yorum yapılmış gunubirlikte yine ev işleri yemek derdi olacak ama düşüneyim bende
+4 oy
(3,729 puan) tarafından
Bedava deseler şöyle bir dönemde yine gitmem
(87 puan) tarafından
Niye ya 2 yıldır bebek korona kafayı yicem kimseyle temas olmadan super olur
(3,729 puan) tarafından
Beş yıldızlı otelde kimseyle temas olmadan nasıl tatil yapacaksınız onu merak ettim
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Biz önceki sene 5 bine gittik her sene giderdik bu yıl gitmedik bu şekilde devam ederse yine gitmeyi dusunmuyoruz bedava deseler yine gitmem 
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Bu viruste otelde kalamm. Bn fethiyede vila kiraliyorum daha mantikli
(1,274 puan) tarafından
Biz villa kiralama sitesinden kiralamstk
(4,152 puan) tarafından
Fiyatlar cok ucuk yaa. Karavan kiralamak daha  mantikli geliyor bana
(5,376 puan) tarafından
Hee öyle anladım canm keşke bizim de tanıdık olsa hahah :)
(4,152 puan) tarafından
Ahahah :-))kendinizin olur ins kuzum.♥️
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum sağlık mutluluk olsun da olur herşey be ♥️♥️:)
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Virüs bitmeyecek pampalar yaşayın hayatınızı.:D

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tatil mi oda ne:) 
(87 puan) tarafından
Yapma ya :(
(12,494 puan) tarafından
Kız hayatım boyunca hiç tatile gitmedim ki tatil diye kayınpederim gile gidiyoz köy yeri iş yapmaktan anam ağlıyor en az 5 kilo verip evime dönüyorum :))
tarafından
Emine kız sende bendensin. Bizde her yaz eşimin memleketine köye gidiyoruz. Köy işlerinden,bağda bahçede çapa yapmaktan, fındık toplamaktan insanlıktan çıkıp eve dönüyoruz :)
(12,494 puan) tarafından
Ahahaa aynıyım yeminle
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biz yazlık kiralarız. Virüste otel mantıklı gelmiyor. Sevemiyorum zaten. Yemeklerini de yiyemiyorum :)) 
0 oy
tarafından
3 yıldızlida şans denemek lazım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Antalya'da yaşıyorum eşim otel çalışanı, nasipse bu sene tatile memlekete gideceğim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Valla bütün kış eve tıkılıp kaldık değer bence
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım otel yerine villa kiralamak daha mantıklı hem kimse yok hemde çok rahat olur bu sene villalar daha ön planda
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Evet bu sene oteller pahalı bir de dolmaya da başlamışlar geçen gün bi bakalım dedik şaşırdık biz de. Akdeniz tarafına gidecekseniz villa daha mantıklı 
0 oy
(13,093 puan) tarafından
Biz de istiyoruz ama villalara bakacağız neredeyse aynı fiyat 
0 oy
(379 puan) tarafından
Yok anam bu senede tatil yalan bize biz askeri kampata takiliriz gunibilirlik virüs önlemleri baya fazla hemde ucuz 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bekarken sene de 3-4 defa arkadaşlarımla tatil yapardık evlendim hiç gidemedik sadece balayı gebelikte seyahat yasaktı sonra bebeğim küçük diye cesaret edemedim bu sene de covid bakalım önümüzdeki yaz durum ne olur çok sıkıldım çok ama bence fiyatlar makul biz balayında o kadar para ödemiştik 4 sene önce
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Biz gecen sene gttk ama bu sene karnim burnumda olur diye gidemiez:)
0 oy
tarafından
Madem o kadar parayi gozden çıkardin villa falan kirala canım hem daha rahat oluyor ben öyle yapmayi düşünüyorum bu sene 
(87 puan) tarafından
Canım villada da 3 öğün yemek derdi olacak ondan tam anlamıyla bi dinlenmek istiyorum
tarafından
O zaman en iyisi otel ye ic ye bak keyfine canim
(87 puan) tarafından
Nasipse canm araştırıyorum hala bakalım
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Plan yok tatil yok. Korona var koronaaaa
0 oy
(1,078 puan) tarafından
Ben geçen sene gidecektim kovitten iptal ettim bu senede hamileyim hiç bakmıyorum korkudan evden çıkmıyorum tatil işi yalan oldu benimm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
8 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
17 Ekim 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,379 cevap

34,942 kullanıcı

...