+2 oy
693 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Hanimlar 

52 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Vallaha eşimin benim yok ben şuan çalışmıyorum ama çalışırken eşimin parasını yedik benim paramla eşime araba aldık krediyi ben ödedim.ehliyetini de benim maaşla almıştık.simdi çalışmıyorum eşimin parasını yiyorum hoş eşimin benim yok bütün parayı ortaya koyardık kredi borçlarını ev kirası ayırır kalanı bir yere koyar ordan ihtiyacı olan alırdı hala da öyle yapıyoruz 
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Esim maasi alinca bana verir verilecekler verir esim cebine harclini alir gecim bende oluo ozmn yetistrrsem aliom yetistiremzsem babamn verdigi harcliklarla aliorm :)))))
0 oy
tarafından
Sen ben yoktur bizde ama genelde kendi paramla alırım 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Evlilikte senin benim olmazki kocamın parası benim param benim param yine benim :)))ben çalışmıyorum koca parası yiyorum 
0 oy
(791 puan) tarafından
Çlşmadm için eşimn sağolsun hiç parasız brkmz istedğini al der eksk brkma ama bnde kıyamıyorum bilktryom
0 oy
tarafından
Kendi paramla alırım herşeyi 
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Onun parası benim param benim param onun parası senin benim ayrımı yapmak hoş değil evlilikte 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
kendim çalışmıyorum eşimin bir diğer kartı bende istediğim zaman oradan alıyorum her ay veya iki ayda bir alıyorum kendime ve ona 
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Ben çalışmadığım için eşimin parasıyla. Ama kârı koca olduğumuz için benim senin diye de bir şey söz konusu olamaz 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Çalışmıyorum bn o çalışır parasının hepaini ber ay çeker eve getirir kirayı masrafları ayırırız kalanını bana verir kaldır diye ihtiyacın varsa al der öyle alırım
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Ayrı gayrı yok.  Eşimden alıyorm tabiki 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Para ayrımı olmaz ama ikimizde çalıştığımız için kendimi maaşımızdan alırız ihtiyaçlarımızı 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Malesef calismadigm icin esimin parasiyla ama senin benim olayi yoktur bzde intermet bankaciligi hesabibende de var girerim her bildirim banada gelie maas yatinca faturalar odenince:))
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kendi paramla aliyirum bizde kimse kimseye ne harcadığını sormaz 
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Kocamın parasıyla:) çalışmıyorum zaten:/
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Kendi paramla alirim
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Evlendiğimden beri hiç almadım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Senin paran benim param yok aramızda çok şükür
0 oy
(10,470 puan) tarafından
Canım evlenince eşimin parası ya da benim param diye bir olay kalmıyor bizim paramız oluyor o. Kim ne isterse alıyor ortak tüm gider. Ay başı şu kadar paramız var ya da şunu aldık diyoruz 
0 oy
(992 puan) tarafından
Evde kim çalışıyorsa onun parasi

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 424 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 595 göst.
0 oy
9 cevap 191 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu