+2 oy
707 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Hanimlar 

52 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Hiç böyle birşeyimiz olmadı bazen benim paramla bile gider oma birşey alırım zorla o da alır bizim öyle birşeyimiz yok ben analık iznine ayrılmadan önce bile hatun bana kahve yap sana para verim der para vermek için bahane arar şimdide öyledir.
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşler arasında seninnnnnn paran benim param muhabbeti dönüyorsa es olamamıssınız drmektir
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Onun parası, benim param diye bir şey yok, biz bir aileyiz. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşimin  yada benim   param  diye  birşey  yok  biz  bir  aileyiz  kesemiz  birdir  
0 oy
(1,615 puan) tarafından
4 senelik evliyim daha hiç senin param benim param olmadı sonuçta bizim için çalışıyor kendim çalışıyor olsaydım eğer kendi kazandığım parayla alırdım ama asla benim param bu lafını etmem çünkü onun kazancı bizim kazancımız.

Sorunu da yanıtlayım ☺️ evet kocamın kazandığı parayla alış veriş yapıyorum.
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Zaten esimin parasi benim param

Benim param da yine benim paramdir sloganim bu:angel:

0 oy
(2,566 puan) tarafından
Çalışmıyorum eşimin parasıyla alırım ama en son kiyafetimi pandemi den verdikleri bin lira ile almıştım bi sene ye yakın oldu 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çalışmadığım için eşimin parası ama zaten bizde senin benim ayrimi hiç olmaz para paradır alınacak bişey de alınır yani
0 oy
(48,907 puan) tarafından
calismadigim icin esim almak zorunda baska yolu yok ❤️ calisiyo olsamda senlim benlim yok bizde 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eşimin parası benim param benim param eşimin parası bu konuda sen ben olamaz (ev hanımıyım) bizim olan parayla alıyorum 
0 oy
tarafından
bizim paramızdan sen ve ben parasına dönerse çalışacağımı bilir ama bu zamana kadar asla benim param demedi
0 oy
tarafından
Ev hanımı olduğum için parayı eşim veriyor 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 428 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 597 göst.
0 oy
9 cevap 197 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu