0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
Paylaşacak kimsem yok kizlar.kaynana tribünden ne yapacağımı şaştım.cok trip atiuo ondan yediğimiz tribi birbirimizden yemedik eşimle hamile kaldım saolsun temizliğimi yemeğimi vs yaptı.ne istesem alır sözüm yok ama Trio yediğimiz şeylere bakın sadece bı kaçı benim beynim durdu artık ne yapcam bilmiyorum eşimin hatrina susuyorum 

1/evliliğin 3/4 ayında eşimle çarşıya gittik beni almadınız diye 

2/Doğumda eşim yanımda kalmak istedi diye 

3/bebek yoğun bakıma alindi eve geldi o aradığında hep uyuyormuş ona göstermek istemiyormuşum kendi korana karantinada 

4/ kızın başına sakizla toka yapıştırdı oda çok kötü gizoukuyordu kestik.kestiniz diye ben keserdim dıy 

5/ kızımın banyosunu yaptırıyoruz tırnağını kesebiliyorum diye onları istemiyormuşum 

6/ kaynım askere gitti devamlı oraya gitmemisiz diye.

7/ eşim gece çalıştığında bı kez orda kaldık kızım huzursuzlandi yerini yabancıları sanırım böyle dedim diye 

8/ eşimi de ben uzaklastiriyormusum kadın olup onu yönlendirmem gerekiyormuş 

Bunlar sadece bir kaçı o üzülmesin diye istediği ismi koydum. Hiç musaitmisin diye sormadan sana gelioz çay koy dedi.baskasini çağırdı ama en başında tavır koymak gerekiyormuş.simdi napim ben ağlamaktan başım beynim zonkluyir. Ölmek istiyorum ölsem bize niye haber vermedin derler

4 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Tabiri caise Koyy götünee gönder memleketine

Umursama yani cnm
(269 puan) tarafından
Ah eşim olmasa canım eşime koyamiyorum sonuçta annesi. Ben olmadan gitmiyor.
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Başta benimkide öyleydi bir kavga çıktı büyük çaplı o kadar kalmadi bana laf sokuyordu sürekli 
(269 puan) tarafından
Bizdede kavga yakındır yada kavgasız kusluk.artik ne olduda Tripli diye düşünüp duruyoruz eşimle.tek tek ne yaptık ne konuştuk diye
0 oy
tarafından
Benim ruh hastası da böyleydi 
(269 puan) tarafından
Nasıl kurtuldun.
tarafından
Evlenmeden önce eşimi kapıya attı eşyalarını çöp poşetine koyup ondan beri görüşmüyoruz
(269 puan) tarafından
Vıy keşke benimkinide atsa ama nerde bir evlat onda var.30 yaşına gelmiş hala karışır para biriktir onu alma bunu yapma o evi alma küçük oğlu daha yoğurtla makarnayı karistiramiyor kendi karistiriyor küçük dediysem25 yaşında.
0 oy
(119,456 puan) tarafından
uuuuuww okudukca bi hos oldum
(269 puan) tarafından
Daha bunlar bazıları

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 359 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bal oglum (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
1 cevap 161 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...