0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından
Ayak tırnaklarımı hamilelikte iyi kesememişim sanırım iki baş parmağımda da batma oldu doğumdan sonra dün artık dayanamadım tırnak makasıyla batan kısımları deştim resmen ama bu seferde sağ ayağımı çok derinden kesmişim kenar kısmı inanılmaz acıyor soğan sardım sarımsak sardım sirkeli sıcak suda beklettim ama yok dünden beri baya kötü oldu ne yapabilirim doktordan korkuyorum çekerler diye 

4 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnmde öyle ya hala gecmedi. Kenarları kesme altına pamuk tık batmasın. Birde düz kes cnm
(1,084 puan) tarafından
O kadar derin kesmişim ki ve kenarlarını da yuvarlamışım ne yapacağım bilmiyorum zonkluyor resmen
(6,859 puan) tarafından
Suya şok ayaklarını Cnm uzasın kesme. Batılın varsa sür iltihap olmasin
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Oglum dogulandan sonra tam iki kez bas barmagim iki kez de ikinci barmagimin tirnaklari kesildide cikarildi ne kadar aci cektim Allah bilir en iyisi doktor caresi her sey ettim evde olmadi bir turlu.Cox da kurdalama artik kotu olacak doktora git tirnaginin kenarlarlarini kesecek anestezi edecek zaten hiss etmiyessen.Yoksa duzelmez
(1,084 puan) tarafından
Çok korkuyorum doktordan daha önce hiç böyle bi sebepten gitmedim çekme olursa dayanamam gibi emzirdiğim için anestezi yapmazlar diye biliyorum
(86 puan) tarafından
Hic bir zarari yoktur ben de cocuk emzirirdim mecbur yaptirmalisin.Anestesisiz olmaz dözə bilmezsen barmagin kenarina vuracaklar keylesecek his etmiyessen.Menim tirnagim ele uzamişdiki derinin altinan cikartdi doktor.Hem de duzgun kesmemisen yuvarlak kesme dirnagini duz kes.Korkutmak istemirem seni ama caresi doktor((
(1,084 puan) tarafından
Batan kısmı çıkarıcam diye düz kesmedim oval kesmişim korkuyorum şimdi
0 oy
(86 puan) tarafından
Sen makasi vurdun zaten ora artik infeksiya kapdi tirnagin kenarlari.Menim qarnim boyukdu hamilelikde oncun tirnaklarimi kesenmedim ayagim şişdi batdi tirnaklar.Allah yardimcin olsun ((
(1,084 puan) tarafından
Benimde öyle oldu kestim çok derin kesmişim şimdi diğer taraf çok acıyor
0 oy
(600 puan) tarafından
Canım bndede hamilelikten snra oldu sakın bekleme ilerlemeden git eğer ilerlerse ozaman çeker ilermezse çekmiooo bende 6 ay bekledim korkudan çektiler neler çektim acıdan maf oldum bnce sakın bklme seninki yeniyse hemennnnn gitt
(600 puan) tarafından
Allahım razı olsun
(1,084 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah otobüsler yasaktan dolayı durmuş yoksa acile gidecektim yarın akşam giderim artık
(600 puan) tarafından
Gidin inşallah geçer te z zamanda Allah razı olsun
(1,084 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah geçer şimdi soğan sardım sabunla birlikte inşallah iyi gelir
(600 puan) tarafından
Ah canım umarım ama doktor a git bnce

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
0 oy