0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Bana suçsuz yere bağırdığı günü unutamıyorum o yüzden gitmeyeceğim kızlar kararımı verdim Bu sefer büyüklük yapmayacağım çünkü ben öyle yaptıkça Bana her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar O yüzden gitmemeye karar aldım sanki gitsem göze görünecek mi geldi derler 2 gün sonra unuturlar iyiliklerimi

5 Cevaplar

+1 oy
(2,321 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim ama eşim zorla götürürdü
(723 puan) tarafından
Vtsaptan mesaj olarak atayım mi sence kuzu
(2,321 puan) tarafından
Kayınbabana mı
(723 puan) tarafından
Aynen kutlama mesajı atayım mi yani
(2,321 puan) tarafından
Şimdi kuzum ne oldu ne bitti bilmiyorum ama sonuçta senin büyüğün mesaj atabilirsin iyi olur
-Reklam-
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Yani haklısın

(723 puan) tarafından
Vtsaptan mesaj olarak atayım mi sence kuzu
0 oy
tarafından
Ay bırak gitme bunlar insanlıktan anlamaz yapmasaymış der
(723 puan) tarafından
Düz yazdım zaten kuzu
tarafından
Tamam daha karıştırma ne yazdıysan yeter brn kaynanama nişanlıyken neler yapardım çicek alırdım yemek ısmarlardım ama gel görki yapamadığı pislik kalmadı nişan attırmaya çalıştı o yüzden nefret ediyorum artık kaynana kaynatalardan
(723 puan) tarafından
Herkese ederi kadar değer vereceksin.insanlar bana nasılsa bende öleyim. Kırk yılda bir gidersem gidip gelcem 2 saat oturur gelirim evime bitti.ben de ilk başlarda kutladım ama sonra baktım haketmiyolar kutlu olsun mu olsun bitti
tarafından
Kız kaç yaşına gelmiş daha ne doğum günü ya babam 55 yaşımdadır 3 kere para kesmişizdir kaç yaşında adam ya
(723 puan) tarafından
Kız mesaj attım dedim ya ben ******** cevap vermemis mesajima biliyo musun görüldü atmadan okunuyo ya şile basın ca silinmiyo şuan vtsaptan. Böyle işte bunlar insanlık ettim mesaj attım cevap vermedi ***.gelde şimdi bunların yüzüne bak sohbet et
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizce kizlar
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bana göre büyüktür bağırmışsa ne olmuş babalar kizlarinada bagirir büyüklük sende  kalsın git bence o hatasını anlar
(723 puan) tarafından
Kendi öz babam mi bu bana bağırcak. Suçsuz yere hemde benim kendi babam bana öle yapmadi. Sen kendine bagirtiriyon mu bacım o zmn .Benim kendime ni saygım var kusura bakma bagirttiramam
(1,633 puan) tarafından
Sana kalmış cnm görüşüm bu

İlgili sorular

+2 oy
31 cevap 734 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 566 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 435 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 364 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

376,982 soru

11,282,301 cevap

34,686 kullanıcı

...