0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (13,698 puan) tarafından
Emmek istemiyor

Zorlasam ağlıyo

Zaten bu  450 gr almış diyr mama başlayabiliriz dedi doktor. 

Sütüm var

Niye istemiyor ya? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,524 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
4.ay da büyüme atağı var muhtemelen ondan
(13,698 puan) tarafından
Ne zaman geçer acaba ve bnm napmam lazım
(1,524 puan) tarafından
3 günle 1 hafta arasında değişiyor diye biliyorum. Yani emmemesi için başka sebep yoksa büyük ihtimal ataktandır. Ayakta gezinerek emzirmeye dene sakinleşeceği müzik aç veya kendin söyle işe yarar diye düşünüyorum. Öyle zorlama
(13,698 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol.  Hani ağlamıyoda aç olduğu zaman ağlar ya ağlamıyoda ama emmekde istemiyo
(1,524 puan) tarafından
Olablr bazen bebekler böyle yapar hava sıcaksa orda bunalıyo olablr o yüzden de emmek istemez sen çok zorlama ara ara teklif et alıcaktır mutlaka :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
ah kimi cock oyle oluyor canim ya emmicek anlasilann 
tarafından
ne guluonnn banaaaa Bananee :DDDDD
(13,698 puan) tarafından
Kız sana neler demişlee bi postta gördüm :D
tarafından
heeee evettttt :DDDDDDDDD tipimlee konusmam uyusmuyormuss hayir.ne bekliyor anlamadim sanki Yalıda yasiyorumdaa
(13,698 puan) tarafından
Klas hanife sosyete hanife :D
tarafından
tabii canimm bundan sonra Yalı Hanimi gbi konusucam.sizlerle elimde yelpazeylee :DDDD
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Canım burnu tıkalıdır, gazı vardır, enfeksiyon olabilir, bi yeri ağrıyor olabilir, yada sütün tadı acıdır veya sütün azdır doymuyordur bu sebbelerden Red ediyorlar. Doktora bi görün istersen 
(13,698 puan) tarafından
Wptan yazcaktım sana dün akşam delirttü beni ya uyuysn dye yazmadım .  Kız emmiyo sanki tok gbi davranıyor
(2,865 puan) tarafından
Ni sıkıntısı vardır canım ondan emmek istemiyor muhtemelen yoksa niye huysuz olsun ki diş de çıkarıyor olabilir canım damakalrına baktın mı hiç? Beyazlık varmı bak bi? Ayrıca istediğin zaman yaz kız müsaitim hep
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım arada çocuklar böyle yapabiliyo içmediği günler sütünü sağ difrize at böylelikle sütünde azalmaz
(10,411 puan) tarafından
Yavrum aç kalmasın
tarafından
Aylik en az 600 gram almali. 450 gram alms. Evet ayda 1 yada 2 kilo alan bebeklerde var ama ortalamanin çok alır altnda da degil. Sütüm var diyo belki huysuzlugundan emmek istemiyo
(10,411 puan) tarafından
İNŞAALLAH düzelir canım ama yazık zayıp brbekler ele avucada gelmiyo anacım banyolarıda zor oluyo
tarafından
Olsun annesi onun ona zor gelmez. Saglikli olsun normal kilosunda olsun öyle tosuncuk gbi olmasina gerek yok
(13,698 puan) tarafından
Ben kiloluyum kilo çok iyi bişi değl zaten hani sağlıklı olcak kadar olsn yeter senelerdir şişmanım bi faydasını görmedim  :/
0 oy
(94 puan) tarafından
Büyüme atağıdır asla zorlamayın meme ile stres ilişkisi kurup tamamen soğuyabilir atağın haricinde dişte olabilir benim kızıö 4. Ayda çıkarttı.
(13,698 puan) tarafından
Bnmde 4 aylıkken 4 dişim  çıkmış annem öyle diyo.  Acaba o yüzden mi ya ay üzülüyorum ya
(94 puan) tarafından
Olabilir her emzireceğinizde bir kereden fazla teklif etmeyin o muhakkak emecek emmiyor diye biberonda vermeyin kesinlikle tamamen bırakır
0 oy
tarafından
Emdigi kadar emsin sagarak ver kuzum. Mama baslamaktansa senin sütünü icsin
(13,698 puan) tarafından
Heh kurban olaym sana işte bundan bahsedym bnde,  bnm Sütüm var nye mama veriyimki :/

Mavikolatam öpüver saçlardan biraz <3
tarafından
Verme tabi sütün varsa. Hem göğüslerin tam bosalinca daha cok süt üretmeye baslar. Doktor yetmedigini düşünmüstr az alinca.
Öptüm kuzucum :) ❤
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Buyume atagi yada alerji
0 oy
(413 puan) tarafından
Ne mamasi yaa 4 aydan sonra mama mi başkanir zaten 1 2 ay sonra yemeye baslicak hey allahim
0 oy
(905 puan) tarafından
Atak geciriyo cnmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 171 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 373 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 673 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 772 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı