0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Bizim bir öğretmen vardı öğretmen ismine kurban olsun kadın vahs.iydi  işkence ediyordu çocuklara bize ödev yapmasaydi arkadaşlarına söylüyordu hepsi o kişiye tokat atıp döverdi ahhh keşke şimdiki aklım ozmn ki olsa o öğretmenin saçından tutup yere suruklerdim sizde de böyle öğretmenler vardı

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nuray koprulu diye bir cadaloz vardı bir tokat çıkarmıştı bana .. hakkımı helal etmiyorum önceden bu kadar rahatlık yoktu öğretmenlerin etimizde kemigimizde onlarında simdi çocuğa la diyemiyorlar çocuklar öğretmenleri kullanıyor daha hatta veliler bile kullanıyor iyiki öğretmen olmadim 
(1,633 puan) tarafından
Cnm hepsi öyle değil bir çoğu vahsiiii işte
-Reklam-
0 oy
(517 puan) tarafından
Genel olarak sakin bir cocuktum ama sınıftan bir kişi bile ödev yapmasa veya en ufak bi hata yapsa bütün sınıf sıra dayağı yiyordu ellerimize parmaklarınıza sopayla vuruyordu tokat atıyordu ne kadar zalimce ve cahilce Allah sorsun hesabını korkumdan anneme soyleyemenistim yıllarca en sonunda bi arkadaşımdan duyup gelip o öğretmene saldırmıştı benim çocuğumu böyle mi dövdün sen diye kadın kaçmıştı resmen :D
(1,633 puan) tarafından
Ahhh kurban olurum ona ağzına sıçasaym.ış
0 oy
(1,158 puan) tarafından
3. Sinifa giderken salih diye bir hocamiz vardi her sinirlendiginde mutlaka cetvelle vururdu ogrencilerin ellerine ben hic yemedim ama enseme cok fena saplak yemistim hic unutmam onumdeki kiz konusuyordu sessizce bende yazi yaziyordum ben konusuyorum sanip bana vurmustu nasil usul usul aglamistim yaa valla simdi olsa o elini alir kirardim 
(1,633 puan) tarafından
Ayyy cnmm seni ki bikerecik olmuş bizimki işkence yapıyordu ******
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ben okumayi cok istiyordum hatta 5 yasinda zorla babamla okula gittik beni okula yazdirin diye goturdum dusun o kadar hevesliydim 6 yasinda yazdirdilar ilkokul ogretmeni sudan sebeplerden tokat atiyordu bana birgun kuru boya degilde sulj boyayla resim yaptim diye tokat atti burnumdan kan akti annem faln geldi okula sikayete dogru duzgun de bisey ogretmedi carpmayi bolmeyi abim ogretti bana hakkimi helal etmiyorum okuldan soguttu beni tabi yine okudum muhendis oldum ama okumamda en ufak bir katkisi yoktur ogretmen olarak
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm manyaklar bunlar okulu soğutular gözümüzde
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ayy olmaz mı ilk okul öğretmenimiz süleyman vardı kızlara pek dokunmazdı ama erkeklerin kulaklarını anahtarla sıkıştırıldı acılana kadar vicdansizlar 
(1,633 puan) tarafından
Ahahhh gene iymis kız erkek öğretmen fazla karışmıyor o orus.pu kadın bizi mafediyirdu
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Birinci sınıfın ilk günü bir tokat yemişim daha tadı damağımda öyle bir tokati babamdan yemedim desem yeri birde 1 inci sınıfın ilk günü 
(1,633 puan) tarafından
Ayyy Cnm pes ilk günmu yaa
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm amcamın kızıyla aynı sınıftaydık ikide amca oğulları vardı çocuk akli dizlerini oturup bizi zıplatin demistik☺ onlarda dizlerini salliyorlardi hoca bi geldi 4 umuze birden birer tokat çarptı ama feleğin şaştı
(1,633 puan) tarafından
Ayyy kıyamam yaş deseydin manyak ilk gündemi dayak atılır ağladınmi kiz
(1,763 puan) tarafından
Ağladım tabi şimdi kocamın bile dizine oturmuyorum travma ☺☺
(1,633 puan) tarafından
Ayyyyy cnmm yaa
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Keşke dövseydi ama öğretmenlik yapsaydı. Sınıfta aileleri ile samimi olduğu zengin 5 6 çocuk vardı sadece onlara ders anlatır bizi görmezden gelirdi. Dövmedi ama bize bir şey de katlamadı
(1,633 puan) tarafından
Manyakk yaş ne biçim bir insan
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bi kere paak ucuma sopa yemistim sinif olarak yemistik sucumuzu unuttum ama oyle ota b ka vuran ogretmenlerim yoktu yani zaten caliskandim ben :D
(1,633 puan) tarafından
Ahahhhhh cnm
0 oy
tarafından
Yedim ilkokulda guneste uyukladim diye anahtar vurmustu kafama 
(1,633 puan) tarafından
Ayyy cnnm
tarafından
Valla unutulmuyor canim ya ama eskiden guzeldi simdi artik okullarin tadi yok
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İbrahim diye bir okul müdürü vardı tokat atmıştı birde katkı parası derdik o zaman verdigim halde vermediniz dedi . Diğer öğretmenlerde parmaklarımizi tuzluk yapardık cetvelle ucuna vururdular
(1,633 puan) tarafından
Ayyy cnm işte o çok Zor
(5,721 puan) tarafından
Babannem Allah rahmet eylesin yaşlı haliyle müdüre kızmaya gitti
0 oy
(673 puan) tarafından
Güzel yazı dersinde güzel yazamadım diye tokat atmıştı vahşi kadin ya 
(1,633 puan) tarafından
cnm manyak pislik kadin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.