0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
1nci sınıfa giden kızım var İlk öğrencim ben mi abartmıyorum bilmiyorum öğretmenimz öğle geç geliyor çocuğumu sıraya bırakıp çıkıyorum pandemi dönemi müdür kabul etmiyor 

Aklım çocuğum da kalıyor öğretmen ne zaman gelir diye   

Ödevlere bakmıyor çocuğum hakkında konuşmak istiyorum değince de vaktim yok diyor ben mi abartmıyorum sizce de öğretmenimiz pasif değil mi

6 Cevaplar

+1 oy
(1,243 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aaa olurmu öle benim biri 4üncü sınıf oldu biri ana okulu odeve hep bakar o da öğretmenin sorumluluğu yani 
(1,243 puan) tarafından
Öle olmaz işte konuşun arayın vakti yoksa telde konuşun
(137 puan) tarafından
Düşüncesiz biri olmak istemiyorum telden rahatsız etmek istemiyorum ama en son da öyle olcak
(1,243 puan) tarafından
Bizim anne baba olarak üzerimize dusen vazifeler varsa öğretmenin de var böle sorumsuzca olamaz en azından bı beş dakkika ayırıp izah etmeli tatlı dil yılanı dileğinden çıkarır derler kenimizden bilmiyormuyuz bizi seven ilgilenen öğretmenleri daha çok sevmezmiydik
(137 puan) tarafından
Kesnlkle öyle canım kime sorsam kime anlatsam şaşıp kalıyor inşallah düzelir ya
(1,243 puan) tarafından
İnşallah çocukları teşvik için kollarını sıvar ve bir an önce tatlı bir eğitimci olur ki çocuklar şevkle gitsinler.
-Reklam-
0 oy
tarafından
evet bakıyor yıldız yada aferin yazan mühür gibi birşey yazıyor defter ve kitaplarında..sıraya biz de giremiyoruz kapı girişinde bırakıp gidiyoruz yaka kartları var belli sıraları var 13.45te de dersleri başlıyor ben 1.30ta okulda oluyorum.hiç şaşmadı şimdiye kadar sorun olmadı
(137 puan) tarafından
Bizm de  12:40 da içeri giriyolar 12:30 da orda oluyorm sıraya bırakıp çıkıyorum geçen göremedm bırakamadm kızımı korkuyorum devir kötü içeri de de değil oku bahçesi nasıl güveneym baktm en son köşe de ağaç dibinde durmş yanına gittm hocam sıranız yok siz yoksnz çocuğu nereye bırakaym diyom Güneş diye gelmedm diyor bana sana güneş de diğerlerine değil mi şaştm kaldm ya
tarafından
belli bir sıraları olması lazım boyayla yazmışlardı bizin okulda sabahçılarda var çünkü karışmasın diye..hoca da 12 40da sıra başımda oluyor..biz de giremiyoruz içeriye izin vermiyorlar kendisi buluyor sırasını..sorumsuz bir hocaya denk gelmişsiniz cnm
0 oy
tarafından
Bakıyor kontrol ediyor 

Her yaptığı ödeve yıldız veriyor 

Şükür öğretmenimiz çok iyi
(137 puan) tarafından
Elhamdülillah :) Allah devamını getrsn ben şaştım kaldım napcm bilmiyom velilerle toplanıp konuşcaz da vaktim yok diyor
tarafından
Kadın mı erkek mi öğretmeni :)
(137 puan) tarafından
Erkek canım ya bende erkek olsn istiyodm hep seçme hakkm olsa erkek derdm meğer displnin kadını erkeği yok :/
tarafından
Benim oğlumun geçen sene 1. Sınıf için götürdüm erkekti ve sorunlu sıkıntılı biriydi
Oğlumu geçen sene göndermedim bu sene tekrar gönderdim özellikle de kadın öğrermen olması için resmen savaştım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Sınıfımız 43 kişi ben hepsinin ödevini herzaman kontrol edemeyebilirim arada bakarım dedi çocuk hakkında nezaman soru sorsam cevaplar o konuda sıkıntı yok cocuklarida okul bahçesinde bekletmeyin tam 1de bahceye bırakın direkt sınıfa girsinler dedi sınıfça öyle yapıyoruz hiç sırada filan beklemiyorlar
(137 puan) tarafından
Yok canım bizm dışarı da sıra da bekliyorlar müdür okul bahçesine almıyor pandemiden dolayı ki haklı bırak çık diyo öğretmenimz yok kime bırakayım güvenemiyorum var yüzlerce insan
(3,274 puan) tarafından
Cnm işte derse girmeden önce hepsi içeriye giriyor ya tam o zaman bırak ki oda hemen içeriye girsin bizimde içeriye sokmuyolar erken götürürsek bizimkiler de dışarıda sırada bekliyorlar
(137 puan) tarafından
Kapıda tutamıyorum ki müdür yardımcısı ikaz ediyor sürekli öğretmen yok :)) nasıl koyam gitsn
0 oy
(383 puan) tarafından
Aa cok sorumsuz biri belliki...benim kizimda 1 e basladi ogretmeni cok cok iyi ilgili bi sorun kafama bsy takildigi zmn saat kac olursa olsun yazablrsnz yardimci olurum der odevlere bakar hergun ne yaptiklarini soyler gruba resimlerini yollar bz cok memnunuz ya bi cocugun hayattaki buyuk sansi ipkokulunda iyi bir ogretmene rastlamaktor bnce
tarafından
Aynı öğrermen mi acaba valla tam bizim öğretmenimizi anlattın :)) kadın mı
(137 puan) tarafından
Maşallah ne güzel ya yok bizde sorumluluk denen şey sıfır eğitimci olarak memnun değilim geç geliyor erken çıkıyor
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ödev verdiyse bakması lazım boşuna verilmiyor o ödevler. Baştan savma yapıyor demek ki işini.
(137 puan) tarafından
Aynen 11 sayfa ödev yapıyorz ama bakmıyor bakmayınca çocuk sıkılıyo nasılsa bakmıyor mantığı yürütüyo bu defa da öğretmen yıldız verecek diyorum ama anne bakmıyor diyor söyle dedm kızım unutuyor belki anne söyledm aklmda sonra bakcam dedi diyo

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 572 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu