0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Oglum arada alerji oluyo kizlar vücudu kabariyo ama hala neye olduğunu anlayamiyorum ne yapcam bilmiyorum sizc3 alerji testimi yaptirsam boyle arada tekraraliyo cok stresliyim suan uzuluyom cok 

2 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Kac aylikki elerjisi varsa yaptirin tabi
(78 puan) tarafından
15 aylik cnm arada vücudu kabariyo kızarıklık oluyo
(679 puan) tarafından
Yaptirin o zaman kendinizde bi takip edin ne verince kizariyor belki kendiniz bulabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(748 puan) tarafından
Yaptir canim ben yaptirdim yumurtanin beyazina varmis mesela sarisina yok bide i ek sutune var denedim ben yumurta yedirince gece tikanio yedirmedin tikanmadi mesela 
(748 puan) tarafından
Benimde 14 aylik once cocuk doktoruna muaynee olcak o doktor seni alerji bolume sevkedecek sonra aleeji bolumunden randevu alcaksin gitcen canim koluna igne batiriyor aparat gibi ilac skyor damarlarina kalemle ciziyo hangileri kizarir ise onlara alerji var bize iki kere yapti ilkininyaptirdik 15 gun sonra tekarar yaptirdik cabim oyle
(78 puan) tarafından
Himm bidaha olmadi demi cnm Sen dikat ettim ayy çocuğun cok agladimi cnm uzun suruyomu peki
(748 puan) tarafından
Kiyametler koptu ama iyiligi icin suan kafam rahat sarisini yediriyorum canim rahatim bende artik cok sukur yaptir 6 ay sonra tekrar goturcem duzeliomus bu alerji ölene kadar yumurta yemicek degil tabi bakicam duzeldimi die
(78 puan) tarafından
Ayy inslalah düzelir kuzum ya
(748 puan) tarafından
İns cnm benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
0 oy
4 cevap 168 göst.
0 oy
2 cevap 113 göst.

380,711 soru