+1 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından
Mesela siz biyere gidince odadan çıkınca bebeğiniz hemen ağlıyor mu keyfi yerinde oynuyor ise yani yada birinin kucağına gidince mi ağlıyor 9 aylık bebeklerin soruyorum ama büyük küçükte olur benim oğlum ağlamıyor yani son 1 aydır ağlamıyor önceden çok ağlardı normal mi oyun oynuyor ama yabancı kucağına alınca ağlıyor sadece beni istiyor bide babası giderken çok ağlıyor ona gitmek istiyor normal mi demin bı yazı okudum tedirgin oldum da 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah keşke dursa valla. 1 yaşında tuvalete bile beraber gidiyoruz. Ama oğlum öyle değildi. Eğer etrafında başkaları varsa ya da sen birsure ayrı kaliyorsan sensiz durması çok normal. Alisiyor yokluğuna çünkü
(3,053 puan) tarafından
Evde oğlumda ayrılmıyor kaçarak çıkıyorum lavoboya vs çok ağlıyor ama biyere gidince beni pek aramıyor artık
-Reklam-
0 oy
(48,508 puan) tarafından
benimki büyük 2.5 yasinda hala odada yalniz kalmaz yürüyen kuyrugum gibi ben nereye o oraya
(48,508 puan) tarafından
küçük daha emeklesin ayaklansin bak bi yürüyen kuyrukta sende olacak ☺️ benimki aglamaz hep guler yabancı da bilmez hic kucukkende bilmezdi ☺️sen gel sev hemen sokulur tanımasada
(3,053 puan) tarafından
Yaa maşallah kuzuya :))
(48,508 puan) tarafından
anne ben bu teyzeyi seviyoyum der ☺️
(3,053 puan) tarafından
Tatlı dilini sevsinler bayılırım ya böyle minik minik konuşurlar ya Rabbim banada nasip etsin
(48,508 puan) tarafından
amin canim inşallah gorursun bu guzel gunleri zaman cok çabuk geciyo hiç susmuyor benimki☺️
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bebeklerin belirli aylarda farklı atakları var mesela siz odadan çıkınca onu terk ettiğinizi birdaha geri dönmiceğinizi düşündükleri için deli gibi ağlarlar sizden asla ayrı kalmak istemezler o bi süreç biraz büyüyünce geçiyor bu kez insanları ayırt ettikleri için yabancı sanıyor ve korkuyor doğal olarak insanlardan 
(3,053 puan) tarafından
Benimki evde çok ağlıyor peşimden ayrılmıyor ama biyere gidince satıyor beni görmüyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 518 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 194 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Syma30 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.