0 oy
679 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim 6 aylık kızım var görümce de 10 güne doğum yapacak görümcegil çok zengin kızıma 200 lira taktılar ama benim gubuz kocam bugün onun çocuğu için çeyrek altın almış bende el koydum tartıştık ev aldık diye ben kıyafet bile almıyorum amigurumi yapıp satıyorum pazar harcı yapıyorum onun yaptığına bakın 

27 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
200 liranın yanına iki parçada kıyafet alda kocanın gönlü olsun. Gr altın bile değil de çeyrek kocanda bonkormus baya.
tarafından
Bonkör değil saftirik
-Reklam-
0 oy
(119,319 puan) tarafından
durumunuz olsa alinirda hani ilk yigenmi esin ilk kez dayi oluyosa heveste etmis olabilir
tarafından
O da ilk kez hala olmuştu o zenginliğin içinde o da heves etseydi canım
0 oy
tarafından
sana takilani takarsin bu boyledir
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Kocan tam bir yenecek akilli belli  ki akilli kadinmissin belli ki hakkini yedirme o ceyregi takarsaniz bir bardakta soguk su icin
tarafından
Çok şükür insanlara ederi kadar değer vermeyi öğrendim
0 oy
(608 puan) tarafından
Bence kim ne taktıysa aynısı gider doğum olsun düğün olsun bizim adetlerde böyle 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Acaba eşin saf temiz kalpli mı yoksa kardeşinin gözüne girmek için mi bunu yapmak istedi ?   Bende senin yerinde olsam kesinlikle çeyrek takmam ne getirdiyse onu götürsün boşu boşuna ağalık yapmanın anlamı yok bence 
tarafından
Saftiriktir sadece çok iyi kalpli
(9,626 puan) tarafından
O zaman sen onu tut canım bu kadar iyi niyetli olmasın seninde çoluğun çocuğun var yazık günah
0 oy
(471 puan) tarafından
asla taktirmazdim vlla o 200 taktiysa sende 250 tak yeter artar bile 
tarafından
200lük banknot yeter bence de

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 324 göst.
27 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Ayla. (1,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
0 oy
22 cevap 606 göst.

379,860 soru

11,370,760 cevap

34,854 kullanıcı

...