0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizceler bin şükür hamileliğimin başlangıcından beri hiç mide bulantısı aşırı koku hassasiyeti vs yaşamadim taki 21 haftada mide yanması başlayıncaya kadar burada kaç post açtım yemek yiyemiyorum afedersin sürekli asit kusuyorum uyuyamıyorum yemek borum yerinden çıkacak gbi yanıyordu ilaç vs soda karbonatlı su burada doktorumun tavsiyeleri yazdığı ilaçlar herşeyi de denedim olmuyordu annem sürekli tarçın diyordu icmiyordum kendisi çok bilgilidir bazı konularda bugün salep yaptı yemek yiyemeyince bana ama bol tarçınlı ve anında kesildi burada bende öyleyim diyenler vardı belki faydam olur inşallah ❤️❤️❤️ ve cevap veremezsem kusura bakmayın seviliyonuz iyi geceler ❤️❤️ (bu arada sutluydu salep bol tarçınlı :D)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm tek çarem dondurmaydi kutu kutu yerdim geçerdi sonra
tarafından
Dondurma hep yerdim daha çok yakıyordu bacım şimdi yine başlarım geçerse hiç çıkarmam hayatımdan dondurmayi :D
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Denemek lazım bu gece rahatım ama çoğu gece uyuyamıyorum ben de mide yanmasından 
tarafından
Kötü bişey değil sütlü bol tarçınlı salep şifa olsun❤️
(1,550 puan) tarafından
Ben salep sevmem ama tarçınlı başka bişey arayayım :)))
tarafından
Tarçınlı süt iç bacim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyi olmuş sevindim beni daha kötü yapıyor tarçın ve salep bal da dene fayda gördüm ben de 
tarafından
Denedim askm sağol yinede birde sütle de denedim olmuyordu 2 3 hafta yemek borum felan perisandi az dinlendim valla
(13,202 puan) tarafından
Bana süt falan da yaramıyor iyice kuduruyor elimde gaviscon ile gezdim 39 hafta boyunca inan. Geçmiş olsun
tarafından
Aynı durumdayız doktor doğuma kadar dinlenir yine başlar dedi ama tarçın fayda etti gbi insallah bugün güzel bir uyku uyurum
(13,202 puan) tarafından
Ahh Ahh inşallah rahatlarsın kuzum ben reflü ilacı da alıyordum o da fayda etmiyordu son iki ay sabah 7 ye kadar kıvranırdım ağrıdan inşallah öyle olmaz senin de.
tarafından
Aminn ya ne güzel bişeyoktu 21. Haftada başladı :(
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah şifa versin bana da süt iyi geliyordu mide yanmasına ama soğuk buz gibi olunca onu da dene mutlaka
(1,845 puan) tarafından
Kız bebekleri daha sakin olur derler umarım öyledirrr :)))
tarafından
Ayyy inşallah  bacım ya ama benim bir küçüğüm o kadar aglarmiski gecede 3 kez acile giderlermis annemgil
(1,845 puan) tarafından
Valla bende oyleymişim 1 yaşıma kadar asla durmazmişim annem pazar market hayatta gidemezmiş sjsjsjs ben seni korkutmamak için öyle dedim dnsns
(1,845 puan) tarafından
Ama merak etme başına gelince Allah sabır veriyor ben tek başıma baktım kimse yoktu yanımda sürekli ağlıyordum ama bakıyorum şimdi geçmiş zaman
tarafından
Allah razı olsun canim ❤️
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Şuan mide yanmasından uyuyamayan ben postunu hevesle açtım ama hyatımda tarcın hic sevmedim evlme bile sokmadım kokusu bile rahatsız eder beni ya off
tarafından
Senin ne kadar var doguma
(2,127 puan) tarafından
3 ay var temmuzda
tarafından
Benimde eee 3 buçuk felan
(2,127 puan) tarafından
Sağ salim kucagımıza alırız insallah:)
tarafından
Aminnnnn ♥️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 58 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 120 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...