0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

3 hafta öncesi zehirlendim. ama degerlerim düşmüyor ve hâlâ çok hastayım acildeki doktor kesinlikle dahiliye görmek zorunda karaciger degerlerin çok yüksek dedi ama ne kadar olduğunu demedi bende e nabizdan baktım olması gerekenin 4 katı kadar yaşayan var mi

image

4 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Enginar ye hergün düzene giriyor 
tarafından
yemeğini falan mi yiyim hiç de sevmem ama el mecbur
(25,224 puan) tarafından
Enginar çok lezzetlidir aslında garnitürlü zeytinyağlı yap üstüne dereotu dogra harika. Nefis yemek tariflerinden bakabilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Kardesimin de cok yuksekti ve beraberinde dalak buyumesi de vardi. Dahiliye doktoruna gitti. Doktor yemene içmene uyumana dikkat ediceksin baska tedavisi yok demisti. 3 ayda falan duzene girmisti
tarafından
işte banada acil doktoru başka bir hastalığın da olabilir dedi çünkü zehirlendiginin üstünden baya geçmiş dedi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evet benimde karacoger enzimlerim asiri yuksekti, 9 kat filan yani dusun...dahiliye gastroya yonlendirdi, o bana folik asiti biraktirip baska ilac verdi, 3 ayda dustu cok sukur. sakin ihmal etme canim
tarafından
midem çok bulanıyor yedigimi ishal gibi çıkarıyorum başım çok ağrıyor çok sinirliyim bu degerler yüksek olduğu için mi
(6,978 puan) tarafından
Bilemiyorum canim bende ishal yoktu, sinir hamilelikten olabilir hormonlardan
tarafından
hamile değilim canım ben
(6,978 puan) tarafından
Aa kusura bakma hamilesin anladim ben, adet donemin yakinsa ondan olabilir belki sinir filan, gecmis olsun
0 oy
(4,458 puan) tarafından
Canim alt karacigerden uretilen enzimdir ve toksin maddelere maruz kaldigi icin yukselime gecmis ck ise (kreatin kinaz ) vucuttaki kas yikimina bagli yukselir muhtemelen zehirlenmene bagli yukseldi oda mutlaka dahiliye gorsun karacigerin durumuma.bakar gecmis olsun 
tarafından
canım işte zehirlenmemin üstünden 3 hafta geçtiği için düşmesi gerekliymis

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 30 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
30 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...