0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından

image

Kizlar sizce kullanışlı mi almam gerekiyo mu anne yanı 

20 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Fuzuli buluyorum Şahsen.  

Ama kimisi seviyor
(2,009 puan) tarafından
Cok-da gerekli bisey değilmiş boşuna almaya gerek yok:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok gerekli birşey değil ama salonda kullanılabilir uygun fiyatı alınabilir 
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Gereksiz bence
(2,009 puan) tarafından
Banada öyle geldi:)
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Onun yerine reflü yatagi al
(2,009 puan) tarafından
Onada bakiyim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Beşik varsa gerekli değil bence.
(2,009 puan) tarafından
Besıgı alcam
(3,213 puan) tarafından
O zaman bence emzirme yastığı çok daha kullanışlı canım.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Önümüz yaz piknik vs. Gidiceksel al oralarda aşırı kullanışlı oluyor yada mesela annene falan bebekle kalmaya gidersen oralarda pratik güzel oluyor üstüne yatiriyorsun ama onun dışında evde pek kullanılmıyor beşik yada yatak üstü yetiyor
(2,009 puan) tarafından
Yok kuzum ya ne pikniği mayısta dogcak ama düşünmüyorum ortalık zatn kötü malum  cok-da gerekli bisey değilmiş sanırım  :)
(1,845 puan) tarafından
O zaman alma hiç gerek yok onun yerine oyun halısı mama sandalyesi al
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Onu hic kullanmadım, ben reflu yatagi almıştım 5.ayina kadar kullandım gündüz beşiğe gecede aramiza koyuyordum. Hem daha sağlıklı hem güvenli kusma vs olduğu zaman boğulmayı önlüyor kafa şeklini duzeltiyor ve sırtı falan ağırmiyor..
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilmiyodum bi bakıyım
0 oy
(765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canım yaz nete sallanan Ana kucağı ben onun yerine onu aldım (80 -100tl bişi) hem şuan 5aylik oldu hala kullanıyorum 1ay sonra oturan pozisyonuna gecicem çizgi filmde izliyor onda bu bana hediye geldi ama bı köşede duruyor açıkçası

Emzirme yastığı elim ayağım oldu ama ondanda geliyormus almadiysan kaçırma derim
(765 puan) tarafından
Bak kuzum 100tl falan öyle elektikliye gerek yok masraf oluyor reflü yastigida gereksiz bu kademeli yüksekte oluyor
(2,009 puan) tarafından
Kuzum ya rica etsem resim yada nerden aldın yazabilir misin ben baktımda çok çeşit var
(765 puan) tarafından
https://www.e-bebek.com/baby-plus-ev-tipi-sallanir-ana-kucagi-pembe-p-byp-1701/?gclid=CjwKCAjwx6WDBhBQEiwA_dP8rb_imnS78lV-TL4FLiY3Ow3R3YQ_TwpZ-3z3wt5RWrgcLAycokFi4xoC18sQAvD_BwE e bebekte bile var canım bak bu tarz :) bunu pikniğe falanda gorurebilirsin TV kardisinada koyarsın bebisi mutfakta valla baya kullanırsın digerleri hep 3 4 ay
(2,009 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzuumm benim ya cok-da tatlıymış alcam bunu :)
(765 puan) tarafından
Güle güle kullan canım benim ❤️
0 oy
(826 puan) tarafından
Bana bundan kayınvalidem yapmıştı ilk kez yaptığı içinn biraz küçük olmuş bebek çabuk büyüdü ilk bi kaç ay kullandım ama kullandığım zaman iyi kullandım

Eşimin evde olmadığı gece bunun içinde yanımda yatırdım oğlumu salonda koltukta her yerde kullandım
(826 puan) tarafından
Bi de benden 5 ay sonra görümcem doğum yaptı bize geldiklerinde de o kullandı
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bunu degil ama reflu yatagini tavsiye ederim
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
bu isaretledigin mi anne yani.. cok gereksiz bence
(2,009 puan) tarafından
Aynen gereksizmıs  :))
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Bunun sallananları oluyo ya ben ondan aldım çok çok kullanışlıydı
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben cok kullandim 

Yatagimda hep onun icine yatirdim g3celeri 40 gun hep hafif tum evde gezdiriyordum onu gündüzleri salond oturma odasinda hep onda uyittum ben hatta yatagina bile koydum
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım bende bunu çok düşündüm :D Sonunda civilden anakucagı aldım anakucagı in yanlarında tutma yeri var istediğin zaman çıkarıyorsun onunla yanına filan yatirabiliyorsun henüz denemedim tabi ama kullanışlı görünüyor en azından uyurken çıkarıp yatırırım uyanikken de onda yatar oyalanir 100 liraya almıştım 
0 oy
tarafından
Bunu alacagina reflu yatagi al hem hafif hem rahat hem güvenli 
0 oy
tarafından
Yenidoğan annesiyim şimdiki aklım olsa alırım. 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla eğer kiloluysan ve biraz dalgın uyuyorsan bence gerekli bende var 1 tane daha alcam yıkanıyo kurumuyo hemen diye çok iyi oluyo ben biraz kiloluyum bebeğimi petek yanına koydum artık beşikte ayağa kalkıyor diye başını peteğe çarpmasın diye beşik minderin koydum yatarkende anne yanında yatıyo kendisi de çok rahat yatıyor iyi oluyo
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben aldım hiç kullanmadım boş birşey 
0 oy
(557 puan) tarafından
Ben kullanıyirum cnm gayette güzel oğlum geceleri beşikte uyumuyor bağırıyor falm orda yatırıyorm gayette güzel ve uzun bir süre uyuyo
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben gereksiz buluyorum  zaten park  yatak aldım aynı zamanda anne yani oluyor ara sıra yanımızda olsunn diye de ana kucağı alicam müzikli titreşimli olanlardan bukadar zaten 6 ay sonra oturabiliyo  mama sandalyesi olucak 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 342 göst.
13 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
17 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...