0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından

Allah seni kahru perişan etsin pis sapık 3 yaşındaki çocuğa nasıl uyandın şer fsi z. 

Senin o iblis yüzünü görüp açıklamanı izlemem sabaha kadar yatamayıp kabus görmeme yetti hamileyim birde sen köpek benim huzuruma bile çöküyorsan içeride gt.. Ne jop sokup öldürmemiler seni. Geb. er inşallah o çocuk anlamadı ama sem iliklerine kadar işgence gör hisset inşallah.

O haberi okuduktan sonra kendime gelemedim bir türlü

Ne olur anneler çocuklarımızı eğitelim vucutları onların özeli kim ki dokunursa çığlık çığlığa bağırıp cağırsınlar kim olursa olsun kim olursa

19 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Sorm canim sorma ben de oyle. O setefsizi biz annelerin eline verecekler ah ahhhh
(366 puan) tarafından
He valla Allahım sen çocuklarımızı koru
(2,252 puan) tarafından
Amin canim tum yavrularimizi
(366 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yemin ederim bende zar zor uyudum o kalpsiz piskopat in yüzüne sonrada kızım uyandi inşallah sırf izlenmek için yalan söyluyordur inşallah kurban olduğum Rabbim dünden beri bu duayı ediyorum 
(366 puan) tarafından
İnşallah izlememiştir çok dikkat et
0 oy
tarafından
Bu adami vurup öldürecek bir babayigit yokmu su türkiyede yok mu bu sapiklari ortadan kaldiricak biri
(366 puan) tarafından
Tabi inşallah ilk hapse girer
tarafından
Sosyal medyaya düştüyse girer ins
(366 puan) tarafından
İnşallah canım
(3,794 puan) tarafından
Bu ülkede ki 100 erkeğin 99 u zaten ********.  Biri sapık biri katil biri adi.  Geçen bi tartışma programı izledim.  4 5 erkek bu konuda konuşuyor.  Adamın biri dediki böylelerini kadın hakime verin davasını.  Kadın anlar kadın hakettiği cezayı verir ancak erkek hakim bi katili iyi halden salmış niye takım elbise giymiş katil güya.  Erkek hakimler erkek sonuçta hakettiğini vermiyor verin kadin hakimlere diyo davayı.  Bu ülkenin adalet sistemini kadınlar yönetsin onlar anlar halden .
(366 puan) tarafından
İnsan olmak önemli kuzum
0 oy
tarafından
Bende biraz once esime soyledim bana verseler o cocuga yaptiginin 5 beteri aci yasatirdim dedi keske bizim elimize verselerde o aci nasil cekiliyormus bi yasatsak gebersin insallah Allah cezasini belasini versin sabilere kadar dustuler pislik asagiliklar.....
(366 puan) tarafından
Aynen öyle rabbim onu canını bedeninden ızdırap çektirerek alsın
tarafından
Amin canim iskenceler ceke ceke gebersin boyle pislikler
(366 puan) tarafından
He valla amin
0 oy
(851 puan) tarafından
Acaba gerçekten yapmış mi ailesi fark etmemis mi bnce böbürlenmek icin yalan soyledi ***** kendini buyuk göstermek icin
(366 puan) tarafından
Öyle bile olsa demek ki hasta ruhlu biri yapmadı ama yapabilir köpek
(851 puan) tarafından
Tabiki cok haklisin
0 oy
(10,970 puan) tarafından
Öldürülmeli. Tek kelime bulunduğu yerde Öldürülmeli yok mu bir Müslüman bir babayiğit bunu bulup cezasını kessin. 
(366 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kii....
(10,970 puan) tarafından
İçiedr kesecekler gerci ama
(366 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(327 puan) tarafından
Ne olmuş ki bizde TV olmadığı için bilmiyorum haberlerden mi çıktı ne oldu?
(366 puan) tarafından
Aynen öyle nerdeee
(321 puan) tarafından
Kızlar kadın dinliyor ses ve video kaydını alıyor sonunda bu anlattıklarını kayda aldım görürsün sen diyip gösteriyor telefondaki kaydı kapatıyor. Kadın konuşturmak için yaptığı belli videoda
(366 puan) tarafından
Ben görmwdim o kadarını eğer öylwyse helal olsun
(321 puan) tarafından
Evet evet gülüm kendim izledim az evvel. Senin postundan gördüm haberim oldu zaten hemen açıp dinledim
(366 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Allah belasını versin gebersin onu toprak bile kabul etmesin çok üzüldüm haberi görmedim sizlerden duydum :'(

(366 puan) tarafından
Amin amin inşallah
(44,696 puan) tarafından
Ben bu haberi göremedim TV de mi verdiler
(366 puan) tarafından
Ben burada gördüm
0 oy
tarafından
Bende yatamadım zaten stres altindaydim ağladım ağladım... Sabaha kadar kızımı nasıl koruyacam Rabbim diye düşündüm Paranayok olacam iyice bizim zamanımız ne güzeldi gece yarısına kadar dışarda dururduk zorla alırdı annem eve korku taşa yoktu en kötü şey hirsizlikti ozamanlar.. keşke ozamana donebilsek
(366 puan) tarafından
Ah kuzum o zamanlar da vardı da biz denk gelmedik şükür dile geldikce cezasız kaldıkca normalleşti
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne oldu kuzum benim hiç bir yerden haberim yok ya çocuklardan firsat bulamıyorum 
(366 puan) tarafından
Hayvanın biri 3 yaşındaki çocuğa nasıl tecavüz ettiğini anlatıyor birde karşısında bir kadın var ki kafın demeye bile dilim varmıyor kılı bile kıpırdamıyor sanki normal gibi dinleyip soru soruyor ve aynı kişi ölen özgecanın fotosuna sulanıp keşke bende tecavüz etseydim diyor videoları var
(7,098 puan) tarafından
Ohaaaaa adiiiii pislikkk linkini atar misin videonun
(366 puan) tarafından
Yokku bende dün gece burada gördüm geçmiştwn bir bak
0 oy
(2,322 puan) tarafından
O kadar açık bir dille paylasabiliyor ve bu ülkede adalet var deniyor adalet uckurlarindan tavana asılırsa ibreti alem için ancak o zaman olur
(366 puan) tarafından
Aynen öyle kanım çekildi benim
0 oy
tarafından
Kızlar bnc yalan ins yalandır öle bişe olsa çocuk aglamazmi aile anlamazmi sizcede
(366 puan) tarafından
Olabile benim aklıma da geldi ama Öyle bile olsa demek ki hasta ruhlu biri yapmadı ama yapabilir köpek inşallah  b. oktan egosundandır
tarafından
YouTube video atmayı marifet sanıo böle şeyler yaparak da adından söz ettircek kendince ***** işte  Özgecan a nasıl sözler soyleyebilio hayret ediyorum ölmüş bnm hala icim yanio Özgecan aklıma geldikçe
(366 puan) tarafından
Aynen öyle ama işte
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Noldu ben bilmiyordum
(366 puan) tarafından
Hayvanın biri 3 yaşındaki çocuğa nasıl tecavüz ettiğini anlatıyor birde karşısında bir kadın var ki kafın demeye bile dilim varmıyor kılı bile kıpırdamıyor sanki normal gibi dinleyip soru soruyor ve aynı kişi ölen özgecanın fotosuna sulanıp keşke bende tecavüz etseydim diyor videoları var
(2,321 puan) tarafından
Ayyyyyyy tüylerim diken diken oldu
(2,321 puan) tarafından
Tutuklandı mı
(366 puan) tarafından
Bilmiyorum ki
(2,321 puan) tarafından
Gebertsinler pisliği
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ben olayı bilmiyorum ama bu tür şeylere benim dr sinirlerim boşalıyor benim dr bir tane kızım var 9 aylık hoc kimseye inan hiç bir kimseye güvenmiyorum kim sevmek amaçlı alsa bakıyorum gözüm üzerinde oluyor biz böyle sapiklar için mı dünyaya çocuk getiriyoruz deli oluyorum Rabbim yavrularımız her türlü şerden sapiktan korusun inşallah 
(366 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah
0 oy
(848 puan) tarafından
O P.i.c dölü yalan söylüyor beden dilinden bariz belli . Kameraya bakamiyor Kızın dediğini anlıyor Hatta tam cevap verip ismim derken vazgecip ne diyosun anlamiyorum diyor . Yani kisaca yalan söylüyor Dikkat cekmeye calısıyor. Ama potansiyel bi tecavüzcü orasını da anladım yani . 
(366 puan) tarafından
Yani yapmamışsa bile yapabilir
(848 puan) tarafından
Evet o potansiyeli var tedavi olmalı
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Tam bir ruh hastası sapik. Allah perişan etsin 
(366 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(329 puan) tarafından
Nolmuş ya ben haber izlemeyedm