0 oy
1,092 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar bugun unv teden bir kiz arkadasim var onunla bulustuk daha dogrusu kendisi benle konusmak istedigini soyledi ilk basta cekindi ama sonra anlatti evli 2.cocuguna hamile kiz esi bununla ters iliski istiyormus cogu zaman dile getirmis arkadasim kesinlikle istemiyor esi sakayla karisik tehdit ediyormus ailene yollarim yada baska kadinda gideririm diyormus bi gun esi guvenlikci 24 48 calisiyirmus eve unf.getirmis bi posettede esinin atleti ama makata gelen yerde kan varmis arkadasim sormus bu ne diye sacma sapan cvplar vermis bilmiyorum o atlet benimmi nerden buldun falan demis arkadasta posette senin kiyafetlerinin icinde demis bacagim kanamistir demis bacagina bakmis hicbisey yok ki atlet bacaga kadar uzun degil arkadas isrr edince kizmis he kendimi bilmem ne yaptirdim ne ima ediyon demis arkadasa sonra arkasini donup gitmis kiz diyor kafam allak bullak bende cevapnveremedim sizce nedir bu aklim almiyor daha dogrusu kotu kotu seyler geliyor aklima siz olsaniz ne dusunurdunuz 

Unuttum yazmayi :esi surekli kabiz oldugunu her wc den sonra kan geldiginide soylemis acaba ondan olabilirmi de demis ama arkadasimin aklini ters iliski istemesi karistiriyormus 

32 Cevaplar

0 oy
(3,560 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnternette araştırdım erkeklerin anal seks istemesi farklı deneyim vajinadan daha dar olması sebebi ile daha fazla zevk noktasına çıkılıyormuş .

Zevkleri batasıcalar nerde lanetlenmiş şey var haram var ona gider yapışırlar Allah böyle eşlerden korusun hepimizi 
(1,250 puan) tarafından
Aminnn insallah canimm
-Reklam-
+4 oy
(2,323 puan) tarafından
Günahı kendine ama bu erkek milleti kadar midesiz haysiyetsiz karaktersiz bir canlı daha yok sanırım.... 
(1,250 puan) tarafından
Aynen ama hani maco takiliyor mal herif konduramiyom da agir abi gibi bisey puff
(2,323 puan) tarafından
Onlar görünüşte maço midesizler..
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Zaten o düşüncede bir adam olduğu için öyle dusnurdum ve bu bir boşanma sebebi net 
(1,250 puan) tarafından
Ya ben bisey de diyemedim belki sivilcedir falan dedim kiz hamile aklima kotu sey de gelmedi degil ayy Allahim kizda Allahin melegi off
(7,441 puan) tarafından
B.ok yolunda ilerleyen adam la mümkünse evli kalmasın uzduldum vallahi kıza
(1,250 puan) tarafından
Bende Vallahi cok uzuldum kiz saf Allahin melegi hanim hanimcik biri :(
0 oy
(2,479 puan) tarafından
İğrenç pislik sapik ilişkiler ben olsam o adamı bir saniye evimde tutmam. İğrenç pislik ailesine ne göndermekle tehdit ediyor??

Yok başka kadına gideirm şöyle böyle sen kimsin ya iğrenç sapık defol git kesin gay .. ıy başkasıyla ilişkiye mi girmiş bide. Allahım sen böyle insanları yanımdan yakınımdan uzak eyle
(1,250 puan) tarafından
Guya sakayla karisik soyluyormus israr etmiyormus ama hergun dile gwtiriyirmus aminn canim aminn cumlemizden uzak etsin Insallah
0 oy
tarafından
Daha neler duycaz acaba sapık herif kesınlıkle kabuk etmesın öyle bıseyı
(1,250 puan) tarafından
Emin olmak istiyor ve ispatlamak ama nasil yapicagini bilmiyoracaba orasina baksa anlarmi ki acaba of igrenc bir durum
tarafından
Bılemem ama benım kocam öyle yapsa 1 dk durmazdm yanında pislik herif
0 oy
tarafından
Ben şok ben şok ben şok okuyunca kulaklarım yerinden fırlıyor resmen 

Midem bulandı 

Kesin vardır bi b.k
(1,250 puan) tarafından
Maco gorununlu agir abi takiliyor ama ne biliyim igrenc bir durum gercekten
0 oy
tarafından
Tobe yarabbim ne kötü şey gelicek ya saçma sapan sebeb saçma sabah şey boşansin gitsin öle tehdit eden adamdan bu kadına hayır gelmez 
(1,250 puan) tarafından
Ay tovbe tovbe Allahin sen bizi eslerimizi evlatlarimizi koru aminnn
tarafından
Rabbim islah etsin ne olursa olsun katlanılmaz ne olursa olsun katlanılmaz ....
Sevgi merhaba canım adaş çıktık
tarafından
Amin merna amin kuzum daha neler neler duyup okuycaz zaman hiç iyi zaman değil
(1,885 puan) tarafından
Merhaba adaşım :)
 Tabiki de katlanılmaz ya o çok ayrı bı mevzu . Gay olması inan daha masum en azından hormonlar vs dersin bı açıklaması var. Ama her iki cinsle olmak tamamen tercih ve sapıklık. Çok zor bi durum eşi icin
tarafından
Bencede bu daha kötü eşi de hastalık kapar hiç bir açıklaması yok rabbim ıslah etsin o mahluku
0 oy
tarafından
Bunu kim okusa yada duysa ayni seyi düşünür, yalanin basladigi yerde saklanan sey vardir canim
(1,250 puan) tarafından
Valla bende dusundum aklima ilk o geldi ama ne biliyim ben kiza soyleyemedim :(
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allahım sen iyilerle karşılaştır. Benim de aklıma herşey gelirdi 
(1,250 puan) tarafından
Aminn canm
0 oy
tarafından
Kafa yapısı oyle oldugu ıcın dırek oyle dusurdum ben yani bacagı kanadı diyelim ateltye be ısı var amuda mı kalkmıs
(1,250 puan) tarafından
Aynen zaten sacma sapan cvplar vermesi midemizi bulandirdi arkadasimi supeye dusurende bu sonradan demis kabizlik yasadiguni wc sonrasi kanama oldugunu o olabilir demis farketmedim ondan kimin diye sordum demis
tarafından
Yalan bence canım hemde asırı
(1,250 puan) tarafından
Bende dedim daha dikkatli ol hal hareket telegon gorusmeleri kiyafetleri olsun herseyine dikkat et bundan sonra belki wc sonrasidir belkide gercekten aklina gelendir dedim hemen bitirme dedim ne diyim uzuldum kiza Vallahi
tarafından
Cok zor bir durum canım ya valla ınsallah yoktur oyle seyı
(1,250 puan) tarafından
Insallah canm insallah
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Tehdit etmesi igrenç bişey
(1,250 puan) tarafından
Aynen guya sakayla karisik soyluyormus
0 oy
tarafından

Belki hemoroid i vardır adamın :)

(1,250 puan) tarafından
Evet sonradan demis sen gosterene kadar ben atlette kan oldugunu bilmiyordum demis o yuzden sasirdim demis ve uzun zamndir varmis kabizlik ve makat kanamasi ama ters iliski istemesi arkadasimin kafasini karistiriyormus
(14,035 puan) tarafından
İyide ne alaka atlette olmaz ki o zaman doğumdan sonra bendede olmuştu lavaboya gidiyordu ya da çamaşırıma yani atlet alakasız
0 oy
tarafından
Valla ben şaşip kalyorum dinledikçe yemin ederim bence gay falan değildir de kadına gitmisse o esnada atletini ters falan mı giydide bulaştı ne biliyim günahi kendine şüphe tek gerçektir bu hayatta beb bunu anladım 
(1,250 puan) tarafından
Off ne diycegimi bilemedim kiz 4 aylik hamile resmen dusunmekten perisan olmus tu bende uzuldum haline
0 oy
tarafından

Derler ya insanın insana verdiği zararı doğadaki hiç bir canlı veremez diye canlı örneği 

(1,250 puan) tarafından
Aynen oyle canm
0 oy
(895 puan) tarafından
Ben bu gay olayini hic bilmm.yapan kisi ayni anda yapilmakta mi istiyor
(1,929 puan) tarafından
Iyyy hiç bilme canım boşver
(1,250 puan) tarafından
Inan hic bilmiyorum bilemekte istemiyorum tek merak ettigim bu tip insanlar hem kadinlarla hem erkeklerlemi birlikte olabiliyorlar
(14,035 puan) tarafından
Gay demek erkeğin erkekten hoşlanması onunla birlikte olmak istemesi onu arzulaması falan işte sonra da genelde birlikte oluyorlar
(895 puan) tarafından
Beraber olunca herzmn bi tarafmi oluyosun.yoksa kim kimi yakalarsa mi.iyyy igreclik.silicem sorumu da
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Eşi psikolojik tedavi görmeli
(1,250 puan) tarafından
Suan esine uzatmamis gibi davraniyor eger gercekte varsa ona belli etmeden ortaya cikarmak icin
(3,107 puan) tarafından
Yani eşinin ters ilişkide bu kadar ısrarcı olup sonra kıyafetinde kan görmesi... Her insanın aklına gelir adamın başkasiyla bir şeyler yaşadığı
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Makatida kaniyo olbilir benim esiminde basuru vardr ver kabuzliktan catlar kanar sürekli ay nasıl aklina hemn kötü sey gelmis ya 
(1,250 puan) tarafından
Canm surekli ters iliski istedigi icin kiz supelenmis evet hemoroid sorunu varmis surekli kanama olurmus ama arkadas sorunca sacma sapan cvplar vermis yok bacagim agiriyo ondan olmustur demis arkadas ac bakiyin demis baktim diyor hicbirsey yok sonra cevirmis lafi ne biliyim ben ne kendimimi sey yaptirdim ne ima ediyon sen demis kizmis bu yuzden oda supelenmis
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Birincisi bacım bunu burada anlatmam inan hiç doğru değil arkadaşın seni dost bilip anlatmış sen gelip bunu burada heleki bir çok bayanın içinde anlatmam iyi değil.

Eşinin saçma şeyler istemesi başlı başına yanlış alıp karşısina konuşsun anlayacağı dilden.

(1,250 puan) tarafından
Canm benden akil istedi aklim kotuye gitti dedim boyle bir yer var sorayimmi sor dedi akil akikdan ustundur bilen yasayan biri vardir yada oyleyse nasil anlariz diye kendi sor dedi canm
(27,353 puan) tarafından
Kendi müsade etmişse başka ama hani senin duruk yere anlatmqn başka bilmem artık Allah akıl fikir versin
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Başkasından da bulaşmış olabilir 
(1,250 puan) tarafından
Hic bilmiyoz Valla
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Valla cehalet mutluluktur.  Ben bunu hazmedemem yediremem o yüzden bi ömür alık alık yaşamayı tercih ederim. Hiiic kurcalamam altını
(1,250 puan) tarafından
Valla dogru diyosun canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 177 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,696 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 539 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu