0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (466 puan) tarafından
gıderken ve ya gelırken sıze bazen para vererlermı?verseler esınız laf soylermı?

60 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Evet annemgil her ay 150/200 lira veriyolar harçlık gidinnce
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babam her ay maaşını alınca bana ve oğluma para ayırır evlendikten 1 yıl sonra vermeye başladı Annemde genelde babamın verdiği harçlık olur oda oğluma harcar bende aynı şekilde anneme harcamalar yaparım oğlumla o ilgileniyor çünkü 
0 oy
tarafından
Hic bir zaman eli bos göndermezler ben istemesem de zorla verirler ❤
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Babam eli boş gelmez alışveriş yapar getirir çocuklar icin sorar ne lazım diye. Annemde evden getirir Allah razı olsun. Ayaklarına taş değmesin
0 oy
(260 puan) tarafından
Canım babam sağolsun her ay 500 TL yardım eder ve araba aldı bize kendisi ödüyo krediyi
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Her gititğmde babam bin lira veriyor Allah başımızdan eksik etmesin inşallah 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Verirler eşine söylemem verdiklerini 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benim eşimin işi sezonluk oldıgu için bende oldumu genelde ben veririm geçen geldi ogluma harçlık bıraktı az bişey çerez falan getirdi uzaktayız bu arada 1 güblgne gelmişti ben Kasım ayında gittim masrafını kendim yaptım eşim kardeşlerime harçlık verdi babama bot falan aldım. Babamda geçen barkı paket yğklemiyorum eşimde yoktu biliyordum söylemedim hiç babamda fark etms olacak ki yükledi tornumu görmek için yükledim diyo birde :D yaz olunca da ben yaparım büyük ihtimalle :D 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Bayramda yada günlükte verirler çoğu zaman almam ama annem her gelmede oğluma biseyler alır bana alır tabak canak getirir ben severim diye alır alır gelir babamda devamlı arar istedin varmı diye oğluma biseyler getirir
0 oy
tarafından
Ben zorla alırım canım mutlaka :) bende onlara elimden geldiğince veririm tabi bir onlar verir bir ben onlara 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Babam  verir memlekete  gittiğim zaman  eşim  birşey  demez  hoşuna  gider  kızın  bez mamasi çıktı  diye:))
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Babam yok annem uzakta 6 aydır görmüyorum anca yaza görürüm kısmetse. Annem verir ben almam ama ya çocuğun kumbarasina at der ya da çantama koyar benden habersiz. Alsamda almasamda eşim karışamaz bende o na karışmam
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Verir eşim bisicik demez toruna verir bana verir. Dün babama kupa vurdum sırtı ağrıyordu 50 TL bırakmış bende sütlü kahve takımı aldım hah :)
0 oy
(16,292 puan) tarafından
Gittiğim zaman bazen çocuklarımın ihtiyaçlarını alırlar. Eve döneceğim zaman bana tavukçu kendi tavuklarindan bana yarımşar kiloluk 15 20.paket tavuk paketler. Nugget kaşarlı köfte tabuk kızartması falan katar. Bir de şalgam alır benle gönderir. 
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Babam vefat etti annem her gidişimde mutlaka veir ben istemiyorum zorla veriyor Bi kere gizlice cüzdanına geri koydum diye aradı ağladı küstü

Eşim kızıyor durumu zaten ortada niye alıyorsun diye ama annem zorla yeminler ederek veriyor mecbur kalıyorum 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
N bana n torunlarina vermezler eskiden bi parcalardi yine simdi hic vermezler
0 oy
(44 puan) tarafından
Annem sürekli verir ve genelde eşime bahsetmem çok şükür ihtiyacımız yok ama annemin kırmak istemediğinden alıyorum
0 oy
tarafından
Annem vermek ister ben kabul etme çok ısrar ederse tamam torununa ver kumbarasına atsın derim anca öyle kabul ederim 
0 oy
tarafından
Veriyor ogluma oyle 5 10 falan arada ben kapiyorum bir seyler ama biz hergün  beraberiz ayrica bebek bezi mama kıyafet evimin erzagi pazar param cogu zaman alir esim yok dese de olur ama esimle babamin arasinda oyle bir sey yok babamda varsa babam esimde varsa esim verir biz baya sıkı bir  aileyiz Allahim bozmasin insallah hep böyle gider..

Arada oluyor sıkıntı ama cozulmuycak gibi olmuyor 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Vermezler eşim de bişey demez çünkü ben 33 yaşında yetişkin anne olmuş bir kadınım illa vermek zorunda değiller 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 278 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pakize333 (1,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 826 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hilal.hilal123 (188 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 990 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.