0 oy
793 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,411 puan) tarafından
Merhaba hanımlar. Onceki postumdan bilenler vardir bebegimin kalbi durmus bugun baska doktora gittim oda ayni dedi. Yarin sabah kurtaj olacağım insaAllah. Daha once 2 sezeryan oldum hic nornal dogum olmadigi icin doktor zor olmasin diye ilac vericem bir kac saat. Rahim agzi yumusamasi icin dedi. O an soramadim aklima gelmedi. Bu suni sancımi oluyor yani. Bu sekilde ilac alan oldumu?  Ister istemez korkuyorum. Sezeryan kadar zor degildir eminim ama.  Simdiden cevaplarınız icin Tesekkr ederim. 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorduğun sorulara gireyim dedim bu postu gördüm şok oldum :( çok uzuldum canım. Bu posta nasıl rastlamadim. Allah çocuklarını sana bağışlasın inşallah. Çok geçmiş olsun canım ❤❤❤
(7,411 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim cok tesekkr ederim.  Nasipten ote gidilmez mis. Sukur bi evlâdım var yine olur. Hic olmayanlara versin Rabbim. ❤
Senin nasil gidiyor canim. InsaAllah hayirla kucagina alirsin yavrunu.
tarafından
Allah bağışlasın ben 2 çocuğun var sanıyordum.  Herseyde vardır bir hayır. Rabb ım tekrar nasip etsin inşallah.❤❤
Iyiyim çok şükür seni sorayim dedim bu postu gördüm çok üzüldüm.
(7,411 puan) tarafından
Ilk yavrumu da kaybetmiştim canim 32 haftalik doğdu 3 gun yasamisti sonra şimdiki kizim oldu. Ama esiminde bir kizi  var oda bizimle belki onu görmüşsündür yorumlarda ondan oyle sandin. Ki zaten oda kizim. Cok sukur veren Rabbime. ❤
Üzülüyor tabi insan ama suphesiz herşeyde bir hayr vardr canim.  Bizimde ahirete yatirimimiz artmis oldu. Kurban oldugum olmayana versin. InsaAllah kizimi bezden sutten keseyim arayi uzatmadan istiyoruz.
tarafından
Allah sağlıklı evlat nasip etsin inşallah.sen çok güzel bir annesin ☺☺❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birkaç hafta önce bir arkadaşım kürtaj oldu 2 aylıktı jçkalbi durmuş bebeğin dil altı hapı vermişler rahim ağzı yumuşasın diye 2 saat sonra da uyutmuşlar öyle yapmışlar vakumla çekmişler bebeği 
(7,411 puan) tarafından
Tesekkr ederim canim. Zahmet edip yazmissin. Postum 1 ay oncenin. Sukur atlattim o zamanları. Zaten hic hissetmedim. Sonrasindada agri yasamadim sukur.  Rabhim bidaha yasatmasin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun postu yeni gördüm ALLAH sabır versin inşaallah 
(7,411 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun cok tesekkr ederim.
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah  bu daha yaşatmasın Rabbim
(7,411 puan) tarafından
Amin canim benim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Betiz (6,440 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 503 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 544 göst.
2 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (923 puan) tarafından soruldu

384,650 soru

11,506,573 cevap

35,159 kullanıcı

...