0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
On günden fazladır ölecekmişim gibi hissediyorum bilmiyorum niye böyle eskiden de oluyordu ama bukadar çok değil resmen bebeğime bakıp onu bırakıcam diye ağlıyorum aranızda daha önce yaşayan oldu mu böyle bir durum bide kalbimde bir müddettir çok sık ağrımaya başladı çok taktığım için mi acaba 

14 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ya öyle deme canm Allah gecinden versin şimdi bide pskolojik sorun ya etrafımızı görüyoruz ölen ölene ya bu hastalık desen iyice piskolojimiz bozuldu oyuzden olabilir ama öyle yapma 
tarafından
İnşallah kötü bişey olmaz cnm ya
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Sanki panik atak başlangıcı canm 

Nas felak oku sabah oglen akşam ve yatarken 
tarafından
Okuycam canım sağol
(1,054 puan) tarafından
Olumlu şeyler düşün karamsar olma namaz kiliyosan aksatma kıl vesvese de olur bu tür şeyler
0 oy
(228 puan) tarafından
slm bende ayni senin gibiyim  çok kötü bir durum  allah  yardimcimiz  olsun 18+0  haftalik  hamileyim  hormonlarda  tavan resmen  insallah  kalıcı olmaz
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Ben onu duşta çok sıcak suyla duş aldigimda hissediyorum 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Benim her zaman aklımda.. 5 sene önce erkek arkadaşım vefat etmişti o zamandan beri aklımdan çıkmaz canım sıkılsa ölmeyi düşünürüm ölünce ne olacak bilmiyorum Allah merhametiyle muamele etsin
tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm öyle düşünme bendede bazen oluyor Allah gecinden versin çocuklarımızı çok sevdiğimiz den dolayı öyle düşünüyoruz
0 oy
tarafından
Bende 30 gündür öleceğim diyorum kuzum hep öyle his var içimde bence kuruntu yapıyoruz, ama yinede birgün öleceğiz
tarafından
Aynen öyle kuzum ya Rabbim çocuklarımıza bağışlasın
0 oy
tarafından
Kasların ağrıyor olabilir onunla ilgili doktora gidin stres yaşıyorsanız ansiyete olabilir geçmiş olsun 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bn o hissi yasadim babaannem vefat etti ...
0 oy
tarafından
6aydr sürekli var o durm
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Panik atağa çevirir böyle düşünme canım bende var mesela ve gerçekten takıntı hastalığı bu 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Canım neden böylr şeyler yazıyorsunuz buraya yaaa töbee töbee Allah korusun 
0 oy
(24 puan) tarafından
bende de var o his. Hatta sabah namazından sonra ağlamıştım epey. Ve vasiyetimi bile düşünüp acaba ses kayıt cıhazıyla kayıt mı etsem demiştim. bir kızım var ve henuz cok kucuk 2 bucuk yasında. şuan da gebeyım elhamdülillah. kızıma ve nasip olursa ıkıncı yavruma kendı annelerinin sesiyle hayata dair bazı nasihatleri vermek istedim. dünyada çok kotu ınsanlar var bu sebeple insan herseyı dusunuyor. zaten olecegımızde bır gercek. 
0 oy
tarafından
Koğuşa mısın canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 107 göst.
0 oy
3 cevap 140 göst.
0 oy