0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kizlar ya bu yenidogan bebelerin derdi niye bitmiyor yok gaziydi yok memeyi emmemesi sebepsiz yere ağlaması Allah' aşkına cuma günü 2.dogumumu yaptım 2cocugum dada çekiyorum bide üstüne lohusalik kaynana kayinpeder ilk çocuğun sorumluluğu merak ettiğim çok rahat bi sekilde 40 çıkaran varmi 

31 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ay ablamın ilk bebeği çok usluydu. O kadar rahat bı bebekti ki Allah herkese öyle nasip etsin. 2 saatte bir kurulu saat gibi uyandırdı besler gazını çıkarır altını değiştirir koyardık besige. Sezeryani da kolay geçmişti. Hiç yatak bile hazırlamadik  Ev hiç lohusa evi gibi değildi gündüz ev işleri yemek carsi pazar yapardık akşam da arkadaşları gelir çay muhabbeti olurdu. Ama ikinci oğlu hepsinin acısını çıkardı canı sağolsun cokk zor bı bebekti yarın bir yaşını dolduracak cokk kucakci huysuz asabi bir şey. Benimki de yolda 12 günümüz kaldi dua ediyorum uslu olsun ömrümü yemesin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hoppala noldu ki şimdi o dışarıya ayak uydurmaya çalışıyor sen ona :D benim kızım vallaha öyle usluydu ki maşallahı vardı poposuna vura vura kaldırmaya çalışırdık hep uyuyrdu vallaha şimdide 4 yaşında yerinde tutabillene aşk olsun :D şimdi birde 17 haftalık bı oğluşum olucak Allah nasip ederse onu daha hissetme hissetmiyorum düşün oda bı başladığında durmaz heralde :D
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende var sesiz Birtane bebek yok sanıyorum bazen ☺️
0 oy
tarafından
Benimki uyuyordu o da sarılık varmış o yüzden ogleymis sonra acildi
0 oy
(534 puan) tarafından
Benim kızım ilk 1 ay hep uyudu canim sonra ağlamaya başladı :)
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım rahatlık sana bağlı senin gücüne sabrına moral durumuna enerjine bağlı mutluysan eğer ki uykusuz kalman ağlaması meme sorunu seni çok fazla yipratmaz mutlusun ne de olsa mücadele edecek gücün vardır. Zaten mücadele ettigin zorlu sıkıntıların huzursuz ortamın var sa en uslu bebek de olsa gözüne bişey batar. Hatta öyle durumlarda algı da kapalı oluyor yani aslında bebek çok basit biseyden ağlıyor ama çözüm bulamıyorsun.... Herşeyin en olumlusunu düşün hep güzel tarafından bak mutlu olmaya değecek çok güzel sebepler bulacaksın canim
0 oy
tarafından
Benim küçükken akıllı   sonra deli  oluyor lar  :))))
0 oy
tarafından

Sana bsi dicem ama kiskanmaaaaa :D 40 çıkana kadar o kadar huzurlu o kadar rahat bebeklerim var di kiii.. aman bebek bakmayı abartmış millet demiştim. Ama sonra dimtis dimtis dimtis işte gazı kakası aman kusmasi aman uyuması hey yavrum :D

0 oy
(4,237 puan) tarafından
ALLAH yardimcimiz olsun yok bacum bu bebiklerin uslu olanlari sanirim hep aglayan bebeler doguruyoz☺
0 oy
(3,794 puan) tarafından
4 çocuk doğurdum 2 kız 2 oğlan.  Oğlanlar çok rahat sakin bebeklik geçirdi biri de 5 aylik suan.  2 kız doğurdum çok zorlandım 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Kız sipariş ederken onu da diyeydin ya tüh nys 3. 'de unutma söyle uslusu gelsin :D kaldıysa tabi 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 120 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 420 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.