0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (2,321 puan) tarafından
Eşim uyansın ilk iş gidip şurup aldirmak olacak  midem acıyo artık bu yanma olayını falan gecdi yemek yemek istemiyorum tuzlu yemiyorum baharat acı zaten yok ama midem zehir yemiş gibi acıyo artik yanma değil ne olacak böyle hicbise fayda etmiyo asla rahatlatmiyo :( 

9 Cevaplar

0 oy
(4,554 puan) tarafından
Naneli şeker rahatlatıyor canım geçmiş olsun 
(2,321 puan) tarafından
Artık varya gözümden ateş fışkıriyo hem gece hem gündüz ben böyle bir acı görmedim ya
-Reklam-
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Bal ye 1 yemek kaşığı 2 gün önce kramplar girdi banada bal hemen kesti
(2,321 puan) tarafından
Hamilelik yanması kuzum fayda eder Miki gidip yiyeyim hemen
tarafından
Bende hamilelikte ne yediysem fayda etmedi, inşallah sana faydası olur. Bende hamilelikte mide yanmasından hamilelik zehir olmuştu bana.
(1,192 puan) tarafından
Hamilelikte de yedim ben ilk aylarım zulüm du bide sade soda iyi geliyordu
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Hamileysen elma ye ben hamileyken elmayla rahatliyordum ya da süt iç o da rahatlatiyor hamile degilsen babam gaviskon kullaniyor
(2,321 puan) tarafından
Hamileyim kuzum da gaviskon hamilelikte de kullaniliyor dayanayim aldirmayayim dedim ama yok gecem gündüzüm zehir oldu
(3,393 puan) tarafından
Bilmiyordum canım kullanıldigini sacli olcaktir bebek bende son günüme kadar kustum simsiyah sacli dogdu benim sıpa :)
(2,321 puan) tarafından
Kızımda hiç yanmadı diyebilirim belki son ay kızım sapsarı kabak gibiydi :) ama bu hamile kaldigimdan beri uy.uz uy.uz yanıyordu bunda çok arttı uyku yüzü yok su icemiyorum korkumdan  sanki su değilde acı biber yemişim gibi geliyor midemden ya başıma ağrı koyuyo bu mide yanması
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Tahin yut bir tatlı kaşığı kadar rahatlatıyor benim annemin normal mide yanması çok oluyordu ondan öğrendim hamilelik yanmalarında bana iyi gelmişti 
(2,321 puan) tarafından
Tahin aldiraym kuzum olmadı evde yokta
0 oy
(4,124 puan) tarafından
Karbonatlı su içmeyi denedin mi
(2,321 puan) tarafından
Denemedim de maden suyu işte içtiğim ama karbonatda denerim ya yeterki azck kessin
(4,124 puan) tarafından
Bir bardağa bir tatlı kaşığı karbonat koy. Az gelirse karbonat miktarını arttır. Faydasını görürsün inşaAllah. Yudum yudum iç bir anda yüklenme
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Gaviscon iç kendine eziyet etme. Psikolojik olarak böyle bebeğe zarar veriyorsun. Bende migren ataklarım geldiğinde ilaç içmedim günlerce çektim doktor dedıkı neden kendine eziyet ediyosun parol iç böyle stresten tansiyonun yükselir daha fazla hem kendine hem çocuğa zarar vermiş olursun dedi. 
(2,321 puan) tarafından
Aldircam kuşum valla dayanamıyorum eşim uyansn ilk iş onu gondermek
0 oy
(951 puan) tarafından
Cnm deneyin pişman olmazsınız 1-2 tatlı kaşığı çiğ pişmemiş bulgur yiyin ve sonucu çok kısa sürede göreceksiniz bende şuan hamileyim aynı sizin gibi yiyiyom geçiyor hemen
(2,321 puan) tarafından
Dur smdi sakinledi kudursun hemen yiycem
(951 puan) tarafından
Deneyince sonucu yazarsınız buradan
0 oy
(658 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım malesef ...Artk midemde kalıcı hasar kalacak diye korkuyorum..Asitleniyor sanki 
(2,321 puan) tarafından
Su içsem acı biber yemişim gibi çıkıyor kız
0 oy
(732 puan) tarafından
Gaviscom iyi geliyo rahatlatiyor
(2,321 puan) tarafından
Aldircam kusum eşim uyansnda ilk isim o

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 154 göst.
+1 oy
18 cevap 586 göst.