0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Kizlar durumumuz iyi degl pek ay sonunu zor getryoz ama bugun bi trenckot gördüm çok hoşuma gitti sonra 159 yaziyodu eşime uzuldum hep calsyo diye almadim 

Ona 1 haftalik pazarini karşila dedim benm gbi olan vrmi

31 Cevaplar

+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Bazen de kendimize ayırmamız lazım kendimizi mutlu etmemiz lazım her zaman fedakar olan bizler olıyoruz ama arada mutlu et sürekli almıyorsun sonuçta 
(256 puan) tarafından
Evet cnmda üzüldüm ya esime
(1,939 puan) tarafından
Öyle de sürekli almayınca arada kendimize de bakalım sonuçta her zaman alsak neyse ama arada olunca alırım
(256 puan) tarafından
Pahali geldi gözumu kuzum ya
tarafından
Orasi öyle de bacım 160 TL tek parçaya verene kadar sayfalarda uyguna 50 TL den bı başlıyor ikili takımlar 100 TL ye kadar var 2 takım bişey alır yani tek parçaya ben hayatta o kadar vermem trenckota vericegi 160 kenara atsın yarın öbür gün başka bişey hoşuna gider daha uyguna onu alır
-Reklam-
+1 oy
(7,124 puan) tarafından
İhtiyacın varsa al tabi. Fiyatı 160 TL ise kalitelidir diye düşünüyorum yıllarca giyersin bir seferlik degil ki
0 oy
(11,593 puan) tarafından
Yani normal bisey bu :)
(256 puan) tarafından
Almadim ama içimde kaldi
(11,593 puan) tarafından
Valla canım evleneli 2yıl oldu kendime bir igne bile almadim. Esimin ayakkabisi yoktu ona ayakkabi aldik. Durumumuzda iyi yani ama olani giyiyoruz
(256 puan) tarafından
Evet kuzum bizde oyle
0 oy
tarafından
En güzelini yapmışsın canım  giymezsen bişey olmaz ama yemezsen duramazsın durumuna göre hareket etmek en güzeli 
(256 puan) tarafından
3vet canm
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Neler neler kalıyor içimizde ama geçim huzur olsun gerisi boş 
(256 puan) tarafından
Haklsin canm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
almazdim bende. 
(256 puan) tarafından
Ah ah zengin olamadik
0 oy
tarafından
Çok ucuz bnce bn bir gömleğe 120 TL veriyorum malesef
(256 puan) tarafından
Sen calsyomusun
tarafından
Yok cnm bn çalışmıyorum eşim çalışıyor bir tek
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Eşin de senin gibi tutumluysa güzel tabi..ama o bos yerlere harciyosa bn kesin alırdım onu..her sey karşılıklı:)
(256 puan) tarafından
Yok oda harcamaz
0 oy
tarafından
Ihtiyacım varsa alırım ihtiyacım yoksa tabikide almam bir montum bir de feracem var doğru dürüst eskimiyorlar bile
(256 puan) tarafından
Benimde varda rengi turuncu ve pek sevmiyorum
tarafından
Onu ikinci ele koy sat canım letgo da falan satılır belki onun parasıyla tekrar yenisini alırsın
0 oy
tarafından
Canım sürekli alışveriş yapan biri değilsen birşey beğenmişsin al insan bazen kendini ödüllendirmeli:) 
(256 puan) tarafından
Yok surekli almam ama aldiklarimi daha eskitemedim bi yere gitmiyorum ondan
tarafından
Vallah aklında kalacağına sırtında kalsın ;)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum her zaman almıyorsun sonuçta alsaydın keşke fiyatlar hep uçuk şimdi 
0 oy
tarafından
Vallaha bacım sana şöyle diyim durumumuz Allah'a şükürler olsun çok çok iyi ama genede bı kıyafete o kadar para vermem ki ayakkabıya bile 200 300 verenler var orijinal diye asla vermem maksimum ayakkabıya vereceğim para 100 TL oda gelinlik ayakkabimdi yoksa hep pazardan alıyorum vallaha 60 70 TL ye hemde en az 2 sene giyiyorum bu yüzden çeşit çeşit var :)) bı kıyafet alırken bile çok düşünüyorum şuan bı kızım var Eylül'de de Allahım nasip ederse bı oğlum olucak harcamı bilmem lazım herşey çok pahalı 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
700 tl ye aldigim icin bu su parasi gibi geldi:)))
0 oy
tarafından
Ihtiyacim varsa alirdim trenckot biraz lukse giriyo sanki durumumuz yoksa istemezdim ama atiyorum mont bot vs ihtiyacim varsa alirim mecbur
0 oy
tarafından
tarafından düzenlendi
Çok şükür durumum iyi cnm iyi olmazsa bende almazdım 
0 oy
(516 puan) tarafından
Bi cogumuz oylw canim,on om bes liraya bile bi şey gorsem almak icin en az uc defa düşünüyorum,esimde cok fedakarlik yapıyor, evledik pantolonu ayakkabisi ne zaman yırtıldı oyle aldi,kiraciuiz,çocuğumuz var,hayat pahalı, bi şeylerden sıkmak lazim,yeri geliyor bogazimizdan bile sıkıyoruz 
0 oy
tarafından
Alsam eşim sorun etmez ama almam o parayı ona vermem. Dolap ya da gardrop uygulamalarına bak belki bulursun benzerini canım daha uyguna
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım almamakla zaten dışarı mı çıkıyoruz boşver durumunuz biraz daha düzelince alırsın daha güzellerini inşallah 
0 oy
tarafından
Hepimiz öyleyiz canım en son geçen sene kendime alışveriş yaptım o da yeni doğum yapmıştım kiloluydum şimdi hepsi büyük geliyo Allahtan hava soğuk dışarı çıkarken mont giyiyoruz da belli olöuyo
0 oy
(924 puan) tarafından
Pahalı bence ben almazdım dışarıya giymeye Hirkam.bile yok pahalı diye almıyorum malesef 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 287 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 300 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,425 cevap

36,127 kullanıcı

...