0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Bu saat olmuş sesden durulmuyo hem kendi ayak sesleri hem çocuğun ayak sesleri patır patır yeminle sanki aynı evde yaşıyorum taşıncam bidaki ay bunların yüzünden bu saatte ne sesi olur ya kızım uyudu uyancak sese msj attım inşallah susarlar kac kere uyardım yine ayni vlla ben kızımı gündüz bile kosturmasına izin vermiyorum sırf alttaki gelip sıkıntı çıkmasın rahatsız olmasın die keşke herkes düşünceli olsa

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy boyle komşulara basa bela 
(2,009 puan) tarafından
Vlla ya
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Çocuğu küçük mü ki uyutamıyordur belki :/ 
(2,009 puan) tarafından
Çocuğu fazla şımartmışlar 7 yasinda sürekli böyleler gece gunduz
(1,550 puan) tarafından
Ooo baya büyükmüş o. Allah sabır versin sana ya valla gürültülü komşu zor
(2,009 puan) tarafından
Vlla zor hamile halimle taşıncam bidaki ay ve son ayımdayım
0 oy
tarafından
Maalesef apartmanlar böyle canım taşınsan da çare değil ya da en üst kata taşınacaksın
(2,009 puan) tarafından
Kız sürekli böyleler ya vlla bıktım
tarafından
Çok zor cidden
0 oy
(673 puan) tarafından
Oda bisey mi benim caprazimda yani ust kat sayılır. Gece 11 de pat pat sesler geliyo sanki demir bi top var onunla oynuyor gibiler. Neyse müsait bi zamanda uyardım kendisini. Birde ne duyayım evde bowling topu sektirmeye çalışıyormuş cocuklari. Sa.lak ya seni uyarana kadar aklın basmiyomuo top nasil rahatsiz.eder  herkesi diye.
(673 puan) tarafından
Kendileri polis bide :D
(825 puan) tarafından
Polis çağırcak kadar ne yaşamış olabilirsin çocuk bu öldürsunler mi
(2,009 puan) tarafından
Sadce çocuk kastedmedımkı ben lıncleyecek başkasını bul lütfen:) sabah oyun havasi darbuka sesıne uyanıyorum gece desen ayak sesıne koşma sesıne durulmuyo ben nasıl kızımı koşturmuyorsam onlarda aynısını göstercek madem rahat yaşamak istiyorlar müstakil eve taşınsınlar
(825 puan) tarafından
Valla benimde 6 yaşında kardeşim var oldukça yaramaz her çocuk aynı değil sus dur desende olmuyo bazı şeyler
(2,009 puan) tarafından
Vlla canm babamın hayrına oturmuyorum bende kıra verip oturuyorum 1 gün geçse hemen arıyo  ev sahibi hamileyim son ayımdayım onlar yüzünden taşıncam kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok
0 oy
(392 puan) tarafından
Bende sırf ses yüzünden güzelim.evimden taşınmayı düşünüyorum. 8aylik oğlum derin uykusundan uyanıyor bıktım 
(2,009 puan) tarafından
Bende taşıncam onların yüzünden hamileyim son ayımdayım  anlayıs 0
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Benimde alt kattaki sorunlu gece gündüz matkap yapıo ama çıkaracaklar inşallah seni çok iyi anlıyorum zaten bebe zor uyuyo bide gürültü olunca hiç uyuyamıyo
(2,009 puan) tarafından
Aynen üstüne hamileyim 32 haftalik dogum  yapınca daha beter olcak keşke çıkarsalar böylelerini
(5,347 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hamileyken bende taşındım 5 aylıktım ama ben ev aldığımız için taşındım. Eski bina bundan iyiydi kiracı olsam giderim evi kredili aldık gidemiyorum ama Allahtan gönderecekler Vala bende bıktım bebeği uyutamıyorum Bi sene olcak adam Bi senedir evde dolap yapıomuş bıktık pislikten. Çocuktan sonra taşınmak daha zor olur
0 oy
(874 puan) tarafından
Sorma benim yatak odası ile onların banyo yanyana her WC de futbol marşları söyleye söyleye isiyorlar duvar dibinde bebeğim uyuyo en sonunda vurdum duvara sessiz isesinler başka odada söylesinler dip dibe olunca uyanıyor işte .
(2,009 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın  kendilerine saygısı olmayanın başkasına hiç olmaz
0 oy
(848 puan) tarafından
Benim ust kat da aynı cocugu 4 yaşlarında Ama devamlı kosuyor Yüksek yerlerden yere güm diye atlıyor Ev sallanıyor resmen. 2 kere nazikce uyardım Bidaha güm pat yaparsa tavana vuracam sopayla belki utanır. Hepimizin cocugu var Ama Bu denli de olmaz zaptetmek gerek bebegim korkyyor yani. Onunki cocukta bizimkisi ney. Düşüncesiz insanlar
(2,009 puan) tarafından
Ben polis yolladim kapıya yine ayni çocuğun eğitmeni ilk önce anne babasıdır gerçekten zor dusuncesızlerle
0 oy
tarafından
Keşke keşke canm ama ne yazık beş parmak bir değil
0 oy
tarafından
Bekarken üst komşumuzn çocuklsrı öyleydi babaları kızıyomş ses yapıyolar diye kadn da sürekli geliyo özür dilemeye bz de severiz aman kavga etmesinler de bütün bina bize kızardı ses çıkarmıyosnuz diye ona derlerke de altındaki karışmıyosa size noluyo derdi :) takılmayın bukadar bırakın da çocujlar çocuklugunu yaşasn kadn napsn şmdi bağlasn mı elini ayagını şaşırıyorum cidden 
(2,009 puan) tarafından
Peki ben neden  kizimin koşmasına izin vermiyorum benimki çocuk degilmi ben nasıl alttakını düşünüp koşturmuyorsam bi zahmet aynı özveriyi ustekıde alttakine göstercek çocuğun eğitmeni ilk önce anne babasıdır kusura bakmasın kimse bende para verip oturuyorum
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım. Benim üst komşu da gece cankı yayın yapıyor, çalgı çalıyor, sarhoş geliyor, bizim evi kendi eviyle karıştırıp kapımızı zorluyor. Zabıta çağırdım, polis çağırdım, bana mısın demedi. Ben çocuğuma o kadar dikkat ederim ses yapmasın, kul hakkına girmesin diye. Yukardakiler bize düşman oldular polis çağırdım diye. Hiç hatalı görmüyorlar kendilerini. Taşınma imkanım olsa bi dakka durmam ama mecburiyetten çekiyoruz bunları. 
(2,009 puan) tarafından
Off seninki daha kötüymüş Allahım korusun keşke atsalar onu bınadan bunun gibilere polis de çağırsan fayda etmiyo vlla bende öyle koşturmuyorum bile gündüz kızımı sırf alttaki gelipte kötü olmayalım kavga çıkmasın die ama bizimki  de çocuk taşıncam ben mecbur bidaki ay doğum yapcm sesten ne uyuyabılcem ne oturabılcem
tarafından
Rabbim kolaylık versin canım inşallah seni zorlamaz bu taşınma süreci, inşallah gittiğin yerde rahat edersiniz. Böyle arızalı tipler olmaz inşallah.
0 oy
(128 puan) tarafından
Seninkiler yine küçük  benim üst  katim 3oglan biri 25 biri 22 biri de 15 nasil ses  cikartyorlar 2 yildir ölüyoruz  belli 1000 kere gittim uyardim boş .neyse sorun etmedim gecen gün  öyle  bir ses yaptilar ki 2 yasindaki oglum uyandi bu arada saat  sabahin 4 kadar uyuyorlar ses cikartylar .bende sabah oldu gittim dedim  .Teyze çocukların  küçük  değil  kul hakkina giriyorsunuz  .ne desin oğullarım   gece saat  5 te uyuyorlar dedim uyusun banane .bebek değiller  bu kadat ses cikaryrlar bebek olsa tamam derim .bir daha olursa polis cagircm çağır  dedi benim oglumda polislik okuyor hiç korkmuyr kimi çagirirsan çagir dedi dedim hakkimi helal etmiyorum ve bir daha olsun görürsünüz  dedim .sen kiracisin begenmesen  cik dedi burasi benim evim bak dedim ev sahibine söylerim  ev sahibimde hakim .sustu 2 haftadir ses gelmiyor. Böyle  igrenç insanlarda var herkes rahatsiz kim gittiyse laf anlamamişlar
(2,009 puan) tarafından
Bunlara poliste savcıda getirsen fayda etmiyo bazılarının ar damarı catlamıs

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 351 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ferzey (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,663 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...