0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
İlk defa başıma geldi 3 gündür malum bölgede kaşıntı vardı hafif de yanma oluyodu. Az önce baktım orası beyazlamış internetten araştırdım mantar yazıyo kızlar başına gelen var mı eşimede bulaşır mı yaaa :(:(

4 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Canım sirkeli su ile temizliğini yapabilirsin iyi gelecektir çok geçmiş olsun
(5,363 puan) tarafından
Üzüm sirkesi olur mu sagol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bendede olmuştu canım bulaşma falan olmadı sirkeli ılık su ile yika biraz sizlatir ama geçer 
(5,363 puan) tarafından
Üzüm sirkesi olur mu ama ev yapımı değil
tarafından
Olur canim farketmez sen şimdilik kullan rahatlatır
Çok geçmiş olsun
(5,363 puan) tarafından
Tmam canım sagol
0 oy
(149 puan) tarafından
Enfeksiyon da varsa eşine de bulaşır iyilesse bile eşinden sana senden eşine geçer gider bı doktora git bence fitil ve toz şase verir bişey kalmaz ama şuan rahatlatmak için sirkeli su ile taharetlenebilirsin  geçmiş olsun ben 34 hafta gebeyim en başından beri cekiyorum
(149 puan) tarafından
El yordamıyla da kimseye geçmez canım merak etme kuru ve temiz tut bolgeni ilişkiyede girme bı kaç gün tahriş olmasın dayanılmaz olur kaşıntısı ben mahvaluyorum fitil var ondan kullanıyorum hep sürekli tekrarlıyor bende ne kadar dikkat etsemde malesef kimseye bulastirmazsin ama evden merak etme
(5,363 puan) tarafından
Soruyu çok soruyorum ama doktor muayene ederken oraya bakar mı lütfen bakmaz de gideceğim tıp merkezinde bayan doktor yok. Gebeyken erkek doktorda baksa rahatsız olmazdım ama şimdi utanıyorum ya:(
(149 puan) tarafından
Yo bu zaten çoğu kadında olduğu için bence bakmaz benim enfeksiyonun çok fazla ilerlemişti başka bı problem var mı diye bakmıştı doktor su gibi biseyde geliyodu benden değişik ti benim durum anliyacagin çocukluğumdan beri var çünkü enfeksiyon bana baktı ama senin ilk defaymjs bakacağını zannetmiyorum
(5,363 puan) tarafından
İnşallah bakmaz sanada geçmiş olsun.. çok sagol cevap verdiğin için
(149 puan) tarafından
Rica ederim ne demek
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım travazol krem varmı onu kullan 
(5,363 puan) tarafından
Şu an iyiyim de arada bi aşırı oluyo kaşıntı. Sadece bulaşmasından korkuyorum ya.
(5,721 puan) tarafından
Canım bulasirsa çok afedersin eşinle bulaşır. Kız sor istersen eczaneye alırken yada netten bak ben çok kullandım duramiyordum yerinde çok iyi geliyor  gerçekten
(5,363 puan) tarafından
Tmam canım çok sagol
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım yine emziriyorsun sorma şansın varsa sor birine
(5,363 puan) tarafından
Tmam canım sorarım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Abdurrahmanbebe (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Krk_68-! (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 100 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,521 soru

11,393,134 cevap

34,903 kullanıcı