0 oy
376 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Dün kızımın tahlillerini paylaşmıştım 

Değişme olmamış ti arkadaslar öyle söyledi

Her seferinde  gittiğimiz doktor olmadığı için sinirli bir doktor a denk geldik 

Her gün bir kaşık kan ilacı veriyordum ki hiç ihmal etmedim yinede düzgün icirmemis karın

Demiş 

Bu kızın başka problemleri nin olup olmadığını demiri yükseldikten sonra anlayabilirim demiş 

O kadar üzülurken bir de doktor dan fırça yedik :(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlarda doktor oldukları için kendini bişey sanıyolar keske önce insan olabilseler ya
(12,264 puan) tarafından
Kız sorma yaa ben yanıyorum onu geçen senelerden bildim bileli  hastalara bu şekilde davranıyor
-Reklam-
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Bu doktorlarda kendini bir halt zannediyor kimse kimseyi azarlma konumunda değil hiç  kusura bakmasınlar !
(12,264 puan) tarafından
Sorma canım ya birde adam bana söyledi düzgün içirdin mi ilacı diye
0 oy
(598 puan) tarafından
Böyle azarlicaklarsa yapmasınlar bu işi ben kaç sefer  denk geldim kadınları nasıl azarliyolar
(12,264 puan) tarafından
Eşim diyir Sabah Sabah cattik ama bana da diyor düzgün içirdin mi diye
Ona inanıyor ya çok üzüldüm vallahi de billahi de ihmal etmedim kızımı
(598 puan) tarafından
Boswer canım hiç takma
0 oy
(3,701 puan) tarafından
O da masllah fazla burnunu sokmuş tmm Allah razı olsun tedavi ediyon işimize bakıyon da yani gerisi seni ne ilgilendirir güzellikle uyar geç 
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle yaa vsllahi öküz adam da çıktı doktordan gelmedi hala aradım yoooo ilacı almadım diyor dedim al gel kız uyanmadan vereyim
Sende beni azarlamasini biliyorsun ama
0 oy
tarafından
Biz ne fırçalar yedik:(
(12,264 puan) tarafından
Bizde öyle canım ama düzenli olarak verdiğim ilacı  kendi kafasına göre yorumluyor
tarafından
Oyleler zaten ailede kabahat aranır sıkma canini
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle canım getirsin de vereyim düzenli şekilde
0 oy
(677 puan) tarafından
Düzenli icirsen bile gene düşük çıkıyor genetik bunu anlayamamış doktor olduğu halde :( 
(12,264 puan) tarafından
Kız vallahi gözümü açar açmaz ilk işim kızımın kan ilacı geliyor aklıma :( vitamini bitti kan ilacı da az kalmıştı o ilacı bitirecek yi diyir kafasına mi dikeyim
Anlamadım ki
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Okumakla adam olunmuyor malesef
(12,264 puan) tarafından
He valla canım benim  Allah'tan ben yoktum ağlardım
(5,721 puan) tarafından
Annemde gitmişti endoskopi için çok ters bir adam vardı diyo konusturmadi kendimizi anlatmamiza izin bile vermedi
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Doktor olmus ama adam olamamış
(12,264 puan) tarafından
Evet. Aynen öyle
Eşime de demiş ki beni bulun tekrardan bana gelin
Demiş heee dedim salağı m ya ben
0 oy
(13,021 puan) tarafından
En sevmediğim şey doğum yaparken bana da hemşire bagirmisti karşılığını verince de yüksek sesten duymazsin diye demişti. Kendilerini insanların üstünde görüyorlar 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Böyle doktorlar degilde guleryuzlu samimi doktorlari Allah basimizdan eksik etmesin 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bazı doktorlar gerçekten çok sınır bozucululsr doktor olup adam olamamişlar
0 oy
tarafından
Belki kan ilacı yeteri kadar destek veremedi her vücut tepkimeye hazır değil vücuda alınan ilacı damlayı sindiremez dışkılama ile atar mide emilimi olmaz yani bagirsak emilimi de olmaz igne ile demir desteği sağlanır bidaha tahlil yapar baktı hala eksik iğne versin 3 günde düzeliyor Berra da aynı mesela benim kız şurup damla asla işe yamaz ateşini surupla falan düşürmek mümkün olmaz çünkü mide bağırsak emilimi yok çoğu sebzeyide böle hemen hazmedemez 
0 oy
(507 puan) tarafından
Dengesiz bazıları gerçekten ya belki icirdin ama yeterli gelmedi hemen damgayı vuruyolar insana 
0 oy
(673 puan) tarafından
Canim ac karna iciliyor ilac. Yemekten 20 dakika kadar önce icilmeli. 

Yemeklere birlikte ilac emiliminde farklilik olabiliyor. Belki bu sevepten yükselmedi
(12,264 puan) tarafından
Canım aç karnına veriyorum düzenli veriyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 835 göst.
0 oy
19 cevap 595 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu

380,102 soru