0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Özelden atarmisinuz varsa eğer 

5 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yok mu hiç :((
(594 puan) tarafından
Ayyy varsa bende istiyorum vala
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Nw şifrwsi kız
(1,238 puan) tarafından
Cips kola pepsi yedigun
(1,185 puan) tarafından
Ne işe yaraıyorki bu lar ya
(1,238 puan) tarafından
Internet veriyo cnm
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bu mu madurluğunuz allah aşkına :))
(1,101 puan) tarafından
Yemek yerkende verme cnm benim arkadaş da aynısını yapıyordu şimdi çocuk telefonsuz durmuyo kızıyorum beyin gelişimi önemli verme diye napam durmuyo diyo başta öyle alıştırdı dursun bana engel olmasın diye şimdi cok anlamıyo ama yinede alışıyor istiyor sürekli onun yerine tv den çizgi film acıver cnm tlfnda çok radyasyon var
(1,238 puan) tarafından
Çok haklısın cnm kızım zaten trt çocuk çok seviyo ama istediği şeyler yemek saatine denk gelmiyo
(1,101 puan) tarafından
O zaman kandırmaya bak cnm bak sevdiğin çizgi film başlıycak doyuralım karnını büyüsün benim kızım diye onunla oyunlar oynayarak yedir biz telefonla mı yedik :))onlarda yemesin bırak aç kalsın gerekirse acıktıgında mecbur yiyecek zaten onu bilinç altına yerlestirecek zamanla ondan sonra düzene girer yoksa ilerde parmağında oynatır seni
(1,238 puan) tarafından
Ilk bebeğim 6 yıl sonra geldi eşim çok simartiyo yinede izin vermiyorum her istediğini almıyoruz 1 buçuk yaşında bizim ailede kilolu bebek hastası kaynana tarafım her gördüğümde zayıf şöyle böyle bakamıyorsun edemiyorsun bi yandan da ac kaldıkça daha çok zayıflar diyorum mecburiyetten yeni
(1,101 puan) tarafından
Sağlığı yerinde olsun da zayıf olsun cnm hiç takma kafana her lafa kulak asma sen kilolu daha kötü oluyo diyabet hastalığında
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Olan atabilir.mi özelden nettim cok az 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Attim özeline kuzum
(1,238 puan) tarafından
Çok saol balim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 184 göst.
0 oy