0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda bazen ben yetişemiyorum siz nasıl idare ediyorsunuz? 

35 Cevaplar

+2 oy
(5,913 puan) tarafından

Idare edemiorum :D

tarafından
Aynı ben
(5,913 puan) tarafından
Valla oldugu kadar yapcak birsey yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kı.çım ayrı başım ayrı dönüyor valla bazen salıyorum olduğu kadar 
tarafından
Başka mesaj yok
tarafından
Bende gözükmüyor ki
tarafından
Allla alla niyeki bak yazdım hemde hemen cevap verdim
tarafından
Bilmiyom ki neyse bakalım
tarafından
Attım bir bak gelecekmi
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Tek başıma değil eşim sağolsun benden çok iş yapar temizliği bulaşığı cam siler kapı siler mutfağı temizler çamaşırları atar makineye sadece ütü yapmaz 
tarafından
Maşallah
0 oy
tarafından

Kendi evimide idare ediyorum annemin evinide     idare ediyorum 4 gündür ablamın yemeğiyle de ilgileniyorum.   2 günde bir hastaneyede gidiyorum.    

tarafından
maşallah tebrik ediyorum sizi bebeğiniz kaç aylık oldu peki
tarafından
22 haftalık hamileyim
(2,252 puan) tarafından
Hamiş o canım:)
0 oy
tarafından

image

Edemiyorum maalesef hopbidi bombastik evvvv ev olalı böyle bir dağınıklığa şahit olmamışdır 
0 oy
tarafından

Kimler idare ediyor ki bş bakayım ben :D

0 oy
(679 puan) tarafından
Insaniz herzaman bir olmuyor bazen yetismiyor ama ben sabah erken kalkiyorum cocugum uyaniyor esim ise gidiyor hemen evimi toplayip.bulasiklarimi hallediyorum kalanda zaman olursa oluyor olmazsa yok
0 oy
(921 puan) tarafından
Hic kimse dört dortluk değil ki salliyorum.bazen :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kiz kim demis idare ettigimizi. Evi supuremedigim icin ağladığımı bilirim. Birakmiyor bacım birakmiyor yani ne yapim. Uyuttuktan sonra da yetismiyor bazen uykum geliyor uyuyorum ne yapim ölim mi :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Çok zor çok :(
0 oy
tarafından
İdare edemiyorum vallahi , :) 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Cocukta olunca bazen zor oluyo tabı. Planlı olmak gerekiyor. Ben ancak oyle yetısıyorum hem temızlıge hem 2 cocuga biri bebek, yemege vs. Saatlerim bellidir gunlerım onceden hep ayarlarim yapacagım yemegımı. Mesala yarın temizlik yapacaksam bugunden yarının yemegını yaparım. Cocuklar uyuyunca evı toparlarm sabah kolay olsun diye camasır atar, bulasık makineyi bosaltırım. Ertesi gunun ısını hafıfletıırm. Yetısemedıgım yerde esımde yardım eder her ise ama calısıyor, market Vs dısarı ısınede o bakıyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Oldugu kadar diyrm hergn sil supur yaparm mutfagm toplu olur ama dip bucak cok goremiyrm yapabildce iate
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Ev isini gece yapiyom gunduz rahatim
0 oy
tarafından
Yapabildiğimi yapıyorum kalan kalıyo napalım. Ben şimdi annemlerdeyim ama annem bi bardak bile yıkamaz ama çocuğa bakıyo en azından 
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Sürekli yırtınarak hic oturmayacak günde  500 kere ev toplayıp  süpürerek yataktan bi kalkip bir de yataga yattimda oturan yerlerimin zeminle temas etmesiyle... genelde  böyle  işte  :D Allah baska dert vermesin...
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Edemedigim yerde saliyorum valla :D Oldugu kadarr 

0 oy
tarafından
Aksam oglum uyuduktan sonra heryeri tertemiz toplayip supuruyorum bulasik filan kalmiyo ertesi gune de isim olmuyo sadece silmesi veya yine suourmesi kaliyo
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Mecbur idare ediyorun yanimda kimse yok  gurbetde ):):)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Vallah ediyorum kendime duzen kurdum yapıyorum .oglumlada oynuyorum.yemekde yapıyorum .evinde temizliyorumm:))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Berilcan (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Z.T.. (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 469 göst.