0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Ben hamile kalmak istiyorum ama şuan biraz beklemek istiyoruz.ama hamile kaldığımda napcam ya tansiyonum çok çıkarsa bana bisi olursa şeker hastası olursam Bide şuan bende kilo da var vermeye clsyom. sonra diye bir sürü soru oluyo aklımda aslında bi yönden bebek dsnyom bi yönden korkuyom ben gibi tereddütlü anne adayları var mi :)

10 Cevaplar

+1 oy
(2,479 puan) tarafından

Hayat sen plan yaparken başına gelenlerdir
(451 puan) tarafından
Aynen
(723 puan) tarafından
Kesinlkle kuzum benimde hata kaza bisiler oluvercekms gibi hissediyom.bu ay 3 kere falan korunmadik olursa rabbim versin diye ama bi yönden de napcam olursa nasi olcak ya diye çok korkuyom
(2,479 puan) tarafından
Benimde kariyer planlarım vardı işimi değiştirmek istiyordum megersem hamileymişim :) sıpam şimdi 14 aylık olacak.. Kalbine göre versin rabbim
(723 puan) tarafından
Hep öle olur ya zaten bi anda hamile oluverirsin:))
(723 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Evlat demek daha anne karnindayken korkuya kapılman demek canım kilo VS bunlar boş şeyler bana göre yavrun olmasini istiyorsan kilo alacaksın tedirgin de olucaksın 
(723 puan) tarafından
Ama tedirginlik zarar verir ki bebeğe.ben şuan biraz kilo verip hamile kalmak istiyom kilom var çünkü ondan :/
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizde bayanlar ya :(
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Bir sene düşündüm ben :D araları yakın olsun tayincisin yapman lazım dedim sürekli :D geçen ay yaptık hemen de tuttu sağlıcakla gelir inşallah araları 2 buçuk yaş oluyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
İlla vardır kiz :) ilk çocuk kaç yaşında ki 
(723 puan) tarafından
Yok ki daha bebek  :D birinci için dsnyoz işte:D
(2,126 puan) tarafından
Ayy Allah seni kız ne kadarlık evlisin güzel duygular bak yaşamanı isterim eşinde anlayışlıysa
0 oy
(723 puan) tarafından
Niye benim postuma bisi yazmiyonuz amaa
0 oy
tarafından
Eger ilk 3 ay senle kalip birlijte bebege bakacagin biri yoksa cok zor oluyor bilgin olsun
(723 puan) tarafından
Annem kalır nasip olursa
tarafından
Esinle iyice konis canim herseyi planlayin bir kan verin degerlerinde eksik varsa demir b12 kullan folik asite hemen basla eminsenizde yapin bebek coooook zor bi o kadarda guzel birsey
0 oy
tarafından
Bekledikce niye boyle gec kaldim daha once yapsaydim diye pisman oluyor insan
(723 puan) tarafından
Herkes öle diyor :)
0 oy
tarafından
Ben canım bakamam altından kalkamam ciddi olamam falan diye çok düşündüm çok çok kararsız kaldım ama şuan 16. Haftanın içindeyiz :)
(723 puan) tarafından
Maşallah kuzum ne güzel :) ilk bebek mi 16 haftalık hamilesin dimi :)
tarafından
Evet canım benim ilk bebek hamileyim hiç korkma stres yapma önünde 9 ay var sen ve eşin bu süre zarfında çok güzel hazırlanıyorsunuz Allah istediğiniz zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah:)
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm 
(723 puan) tarafından
Amin canım hepimizin

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 543 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde humeyraakkus (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 261 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu