0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Şimdi ilere kendimi yedek olarak yaptrmk istiyorm para biriktirip burada bir gelinlikviye sordum kadın herşeyi dikiyor yapıyor ama

Ben cilbam a benzer birşey istedim sadece daha rahat 

Ama kadın ölçümü almadı ddm abla hazır olsunnsende klsin ben sana haber edince yaparsın ben Kocaeli'ndeym çünkü

Almadı onların ölçüsü olmazmış 42 den baslarmis bedeni ama ben hani tam üstüme göre olsun istiyorum neden ölçü alınmaz ki o kadın mı almak istemedi çünkü kaparodn bahsetti öle alirms 

Özel dikim de ölçüler alınmıyor mu yani❤️

6 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Geniş olacağı için ölçü almamıştır sonuçta çarşafın anlamı hatlarını belli etmemesi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bedenin küçükse acep vücudun belli olmasın zaten giydiginin manasi kalmaz diye mi almadi
0 oy
(3,860 puan) tarafından
ya bence kapora birakmadigin icin olcu almadi , benim teyzemde carsafli, seneler once fatihte bi kadina gidip diktirirdi  , olcu aldigini hatirliyorum . zaten ozel dikim almayacak olsan gidip hazirlardan alirsin yani
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle bencede cnm
Ben zayıf biriym hani tsmm bol olacak ama benim istediğim şekilde olan şeye ölçü alması lazım fi bencede
0 oy
tarafından
Çarşafın amacı bol olması o yüzden ölçü almaması gayet normal
(3,769 puan) tarafından
Benim demek istediğim farkliydi cnm neyse teşekkür ederim
0 oy
(8 puan) tarafından
Ölçü alması lazımdı evet bol olucak zaten ama yine de ölçü alınıyor ölçü alınması dar  olucak anlamına gelmiyor dikim carsaflarin boyu arka  pilesi baş çevresi çok daha iyi oluyor hazırlara göre 
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ben mesela çok zayifim bu çarşafin kolunu yaptı mesela kadının bileğindn biraz çıktı yukarı ki ben baya çıksın istiordm hani kan vs verirken iyi olur diye eve gldm denedm benim baya çıktı yukarı çünkü benim kllrm baya ince mesela
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canm merhaba internettenmi aliyorsun eger öyle ise ilse ön ödeme alir öyle beden ister boy ister omuz boy ister nomal beden ister özel dikimlerde .
(3,769 puan) tarafından
Yok cnm burada terzi var ona yaptrmyi dsnuordm ilerde ama vazgeçtim

Bana böyle yapan birine guvenmemm gerek
(1,054 puan) tarafından
Aynen içine sinen bi yer olsun başka bak sen
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ben mesela çok zayifim bu çarşafin kolunu yaptı mesela kadının bileğindn biraz çıktı yukarı ki ben baya çıksın istiordm hani kan vs verirken iyi olur diye eve gldm denedm benim baya çıktı yukarı çünkü benim kllrm baya ince mesela

Ama nereden bulacm iyi bir yer hiç bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
24 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeze1453 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 340 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 277 göst.
22 Nisan 2021 Moda kategorisinde Zhramt (79 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...