+1 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim bir kzım var. Hep okumak istemişimdir ama ailem orta okuldan sonra beni okuldan aldı okdr çabaladım ama göndermedşler şuan evliyim ve lise diplomamı almak istiyorum. Hani hayat bu ne olur ne olmaz diye, ama açık öğretime ilk defa başvurmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum. Dersler zormu ya da ne bilim haftada kaç ders var başvuru tarihi ne zamn bilen varsa yoruma bekliyorum. ❤️❤️❤️

7 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Şuan başvuru yok sanırım canım bağlı olduğun halk eğitimi merkezini arayıp bilgi alabilirsin
(479 puan) tarafından
Dur yazayım bakim çıkıyormu sağolun iyiki varsınız
tarafından
cikar cnm cikmazsa soyle bulalim
(479 puan) tarafından
Çıktı ama yarın ararım artık teşekkürler kızlar
tarafından
aynn canim basarilar insallah bitirirsin
(479 puan) tarafından
Sağol kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Milli eğitim müdürlüğünden başvuru yapmıştı bizzat gidip kitap felan vermişlerdi nereye çalışacan neye çalışacan hiçbir bilgi yok Allah'a emanet sınava girip çıkıyorsun
(479 puan) tarafından
Ya benim görümcem üniye hazırlanıyor onun sorularını bile çözebiliyorum
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Eylülde olacak tekrar canım yüzyüze istıyosan okula gideceksin düzse halk eğitime ama yine bi sor halk eğitime belki kayıt yapıp eylülde para yatırmanı isterler 
(479 puan) tarafından
Ya yüz yüze olmaz çünkü bebeğim var pandemiden dolayı int üzerinden oluyor
(1,750 puan) tarafından
Biliyorum daha yeni girdim sınava git demiyorum zaten canım arayıp sor yada bilene para yatırma tarihini öğrenirsin kaçırmazsın en azından yüz yüze derken ben imamhtibe gidiyodum onu dedim yüz yüze diye  şimdi arkadaşlarm var hafta bir iki kere sınava gittiler geçmek için altan derselere geçtiler
(479 puan) tarafından
Aradım bugün ama daha başvurular belli değilmiş
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kredi sistemi var sen yılda 3 sınava girersin çalışırsan 2.5 senede mezun olursun hiç zor değil zaten aöl amaç diploma verelim sadece eski sorulara bak verilen kitapları oku bitti gitti ben öyle mezun oldum sorun varsa sor 
(479 puan) tarafından
Ayy inşallah yaa aslında kafaya koysam herşey yapıyorum umarım başarırım
(1,501 puan) tarafından
Yaparsın kız zor bir şey yok
0 oy
tarafından
Ben liseyi yeni bitirdim 1 ay önce bitti. Sakın ama sakın pes etme 2 çocukla diploma aldım ben. İlk önce halk eğitime gidip kayıt başlatıyorsun sonra ziratte para yatırıyorsun. önceden 35 TL di şuan ne oldu bilmem. Sonra sınav zamanu gelince işte sınava gidiyorsun
(479 puan) tarafından
Yaa ne güzel adına çok sevindim tebrik ediyorum sizi bende ikinci çocuk olmadan alim dedim sonrasında zor oluyor
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Gittiğin okuldan diplomanı al ve sonra sana olan en yakın halk eğitim merkezine başvur canım
0 oy
tarafından
Yakınındaki halk eğitim merkezine git orda  tarihleri ve evrek bilgilerini al önceden tasktikname zırrat bankasına harç halk eğitim merkezine harç ve dilekçe veriyorsun kayıtlar büyük ihtimalle yaza olur ilk kayıtsın azim edersen 1,5 yılda mezun olursun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
0 oy
12 cevap 290 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 899 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,166 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Gülser Şengül (1 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...