0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oğlum uyumuyor bugün 1  2 saatlik uykuyla sadece hem mememde sürekli emmek istiyor tam uyudu diyorum 10 saniye sonra gözleri kapalı meme arıyor ağzına gelmeyince de çıldırıyor ne yapacağım kızlar gazı da çok oluyor allah aşkına yardım edin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Canım azıcık mama mı denesen ilave belki ondandır huzursuzluğu. Sadece gaz sebep değil çünkü 
(1,301 puan) tarafından
Kuzum sütüm az değil ki
(13,202 puan) tarafından
Kalitesi de önemli canım
(1,301 puan) tarafından
Anne sütünün kalitesi de mi var
(13,202 puan) tarafından
Tabiki kuzum kimi çoktur su gibi içer tutmaz tok kimi az içse bile yarar bebeğe
-Reklam-
0 oy
(13,854 puan) tarafından
Belki biryeri ağriyordur ve memede sakinleşiyordur. 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Doymuyor olabilir 
(1,301 puan) tarafından
Sanmıyorum sütüm yetiyor
(1,446 puan) tarafından
Bi yeri ağrıyor o zaman gazi falan vardır
0 oy
tarafından
Tatlım oğlusun memeni emzik olarak kullanıyor ondan sürekli meme arıyor emzik kullanmayı denese birde gaz içinde bio Gaya diye bı bitkisel olarak bildiğim bı damla var istersen onu bı dene hemde tam eğik sekikde emzirmede gaz yapıyor anne sütü
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Gazı çoksa al kucağına dolaş evin içinde ama üstüne örtü ört. Orada uyur ve sancısı da gider. Annesi sana ihtiyacı vardır sürekli meme istiyorsa senin kokuna. Kaç aylık?
(7,705 puan) tarafından
Geçecek bu günler. Sabret canım. Dediğim gibi yap. Kucağına bas sıcacık üstünü de örtüyle ört etrafı görmeyecek şekilde. Hava da alsın tabi. Öyle dolaş odanın içinde. Bir süre sonra iyileşir Allah'ın izniyle. Mama filan verme sakın kaynanalar gibi aç bu çocuk diyenler türemiş hemen
(1,301 puan) tarafından
Kuzumm çok teşekkür ederim gerçekten evet direk sütün yok demeye başladılar
(7,705 puan) tarafından
Ağız mendilini azıcık ısıt hem karnına hem sırtına koy. Ne demek canım rica ederim. Rabbim şifa versin huzur versin kuzucuğa
(1,301 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benimm şimdi uyudu inşallaah uyur biraz uykusuz kaldı annemm keşke onda ki tüm ağrılar bana gelse içim gidiyor :(
(7,705 puan) tarafından
Öyle deme Allah korusun. O zaman bebeğinle nasıl ilgileneceksin. Rabbim sana güç kuvvet sağlık versin de sen ona da bakarsın. Bırakma kendini böyle daha küçük olduğu için üzülüyorsun ama emin ol sen hastalanınca daha çok üzülüyorsun
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim kızımda beni emzik niyetine kullanırdı. Emzik almadı. Bende geceleri 1 ölçek mama yapıp veriyordum uyuyordu rahat rahat. Deneyin bence. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
27 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...