0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Gece gece aklıma geldi kendi yaptıklarım benim o kadar çok ki uyluluyken vukuatlarım . Genelde uykuluyken p.sikopat olurum beni uyandırmaya korkarlardı annemler:D

Birinde 15 yaşlarımda benim tabletim vardı akşama kadar elimdeydi bidr ailemden gizli face açmıştım bilinçaltıma nasıl işlediyse. Annem sahura kaldırdı yanımda erkek kardeşim yatıyordu bi an aceleyle gözümü açtım kardeşimin üzerinde Facebook görüyorum ve çıkış yapmaya çalışıyordum boğazına doğru ellerimi götürmüşüm annemde boğcam sanmış korkmuş bağırdı kendime gelmiştim :D

İkincisi de yine aynı tablet vakası. Gece kalktım yastığımı aldım tablet oynuyorum sonra faceden çıkış yapamadım sinirlendim yastığı fırlattım :Dbabaannem vardı fatmanur napıyosun kuzum diyordu :D Ha biribde de gece uyanıp babaanneme babaanne beni türkiyeye götür diyormuşum. 

Sizin var mı gece gece anlatın gülelim :D

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy 14  yasindayim durumumuz yok tekstilde çalışıyordum yorgunluktan oluyordum ordaki isimde gömleklerini ipleri koparmak veya kesmek makina dizisinden artan neyse oyle yorulup uyumusumki nenemim okuma yazması yok telefonuda cok kıymetlidir bu arada getirir hep ban verir su qra bunu ara diye qlmisim elimi telefona bakmışım bakmışım bunda ip yok diye duvara fırlatmış nenemin bana vurup kufur etmesiyle uyandim :)))

Bi diğerine annemden birsey istiyorum yapmıyor cok küçüğüm ama ya okula yeni başladım falan benim huyumdan icim cikqna kadar aglayip uyuya kalmaktır misafir odasının kapısının tam arkasında tekli koltuk vqrdi orda ağlayarak uyuya kalmışım bi uyandim annem mutfakta patates doğruyu bana dunyanin lafını saydı durdu beni kaybetti sanmış odanın kapısını yarim yamalak açmış ben arkada oldugum icin görmemiş arkadaşlarıma mahalleye haber salmış 3 saat beni aramışlar perisan olmuşlar qnnem nasil korkmuş kayboldum diye sonra kim görmüş bilmiyom beni odada görmüşler yani kiyamet kopmuş ben yatiyorum bide en korkuncu silahlı adamlar gelmiş mahalleye kavga çıkmış annem o yüzdende cok korkmuş 
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ay kızım ilk doğduğunda anne yani beşiğinde yatıyordu her gece istisnasiz her gece uyanıp bebek yok düşmüş nerde diye yatağı arayıp kocamı kaldırıyordum baya  sürdü bu böyle :D

tarafından
Hahahahaha
(1,169 puan) tarafından
:D kahkaha attım kız sırıtmaktan ağzım ağrıdı ne çok komik şey yaşamış herkes
0 oy
tarafından
Bu tablet ne getirmiş başına 
(1,169 puan) tarafından
Valla ya daha neler neler:D

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 414 göst.