+1 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (3,239 puan) tarafından
Ben genel olarak erken uyurum. Eşim alt katdan yatak odasına da biraz gec çıkar. Yani o normal uyku saatinde uyur.

Geçen yine ben uyudukdan sonra geldi, yatağa girdi. Uykulu uykulu gözümü açtım, eşime baktım. eşimin yüzü yerine başka birinin yüzünü gördüm.Bana çok garip şekilde gözünü dikmiş bakıyordu. irkildim. Eşime seslendim, efendim dedi. Sesi de başka ses gibi geldi.yüzü,  Bakışları başka. Ve gözünü öyle garip dikmiş bakıyor ki.   Korktum, kalkdım oturdum. Noldu dedi. Karanlıkda yüzün farklı göründü dedim. Sonra uyuduk.

Ama ben 3 gündür böyle etkisinden çıkamıyorum. Çok getçekciydi. Ve ilk kez böyle bişey oldu.  Dün de eşime seni geçen karanlıkta kendine benzetmedim dedim. 

Paranoyakca, ama gerçek. Ve o gözünü dikib bakması gözümen önünden gitmiyor. 

Uyku sersemiydim tamam, ama ilk kez böyle birşey oldu. Etkisinden çıkamıyorumda.

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Korktuğum halde giriyorum:woot:

tarafından
benden sin :)
(1,766 puan) tarafından
Aynen bendesinsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aynısını yaşadım bacım o yüzden telefonumu hep yastığın altına koyuyorum direk elime alabileyim diye öyle bisey olduğunda hemen flaşı açıp bakıyorum sonra ya donduruyorum yada ben arkamı dönüyorum okuyup uyuyorum 
tarafından
Hahaha gittim gittim tamam sende bebe emziriyon sende git sjsj
(119,237 puan) tarafından
aysonun posta gel
(1,160 puan) tarafından
Yapma Kader ne kadar riskli birşey yapıyorsun o telefonu yastığının altına koyarak biraz sağlığını düşün :)
tarafından
Biliyorum da ben geceleri fazlaca korkan bi insanım☹gündüz alikiran baş koparan misali gece odek tavuk☺☺☺☺☺
(3,239 puan) tarafından
Senin yazdığını okuyunca ben tırstım he
0 oy
tarafından
kabus olmasin o bende de olmustu ilk gebeligimde
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bilinçaltı olabilir Ayetel Kürsi okuyup yatsaydin. Yorgun uykulu falan olunca halüsinasyon da olabiliyor. Kötü düşünme kendini korkutma bilinçaltı oyunudur :)
(3,239 puan) tarafından
Evet bayadır yatak odamda Kuran ayeleri açmıyorum. Yapıyım. Teşekkür ederim.
(3,151 puan) tarafından
Evet iyi olur. Rica ederim
0 oy
tarafından
Bende yaşadım buna benzer bir durum günlerce etkisinden çıkamadım 
(3,239 puan) tarafından
Evet. Gördüğüm yüz de eşimin akrabasının yüzüydü. Çok korktum.
tarafından
Yok bildiğim bir yüz değildi ama çok etkilendim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah, oku üfle canım bi yaaa
(3,239 puan) tarafından
Tamam canım yapıyım. Sürekli gözümün önüne geliyor.
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bendede oımustu evli deyilken karanlikda annemin suratini baska surat gibi gormusdum .beyni altmizin olusturdugu bisey bence.korkma canim
(3,239 puan) tarafından
3 harfli oyunu falan geliyor aklıma. gördüğüm yüz eşimin akrabası yüzüydü. Başka erkek yüzü
0 oy
(240 puan) tarafından
Yatağa girince abdestli ol ve 21 besmele cek başta sonra 3 Fatiha 3 nas ve Felak 3 ihlas 3 Ayetel Kürsi oku 21 besmele cek bitur Allah in izniyle bı daha olmaz bende zamanında çok gördüm hatta bir keresinde gözümü bı açtım geyik ama insan yüzü görünümünle başımda durmuş bana bakıyordu sonra kapıya doğru gitti ve kayboldu tabii bu sadece bı kaci
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Korkma bacım korkunca daha çok geliyor lar inan banada çok oldu böyle ama totomu dönüp uyurum yani onlardan böyle varlıklar napalim yani sjsjsj 

Mesela geçen sabah namazına kalkmadan önce alarm çaldı  gözümü araladım biraz hızlı bı biçimde karanlık simsiyah bişey baş ucuma geldi gözümü kapadım geri açtım yoktu muhtemelen korkayimda namaza kalkmayım diye beni korkuttular ama çok net gördüm yani kalktım namazımı kıldım yattım :D

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde çok korkardım artık umursamıyorum korkarsaniz daha çok gelirler.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Karanlıkta göz yanılması çok olur canım normaldir. Ben de bu ara değişik videolara sardım. Gassalların videolarını izliyorum. Ölülerle ilgili videolara sardım çünkü seviyorum :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 503 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 859 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asel lina (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 967 göst.